سه کالیفرنیا بحران تخم ریزی یک چهارم

سال است که به ندرت بیش از نیمی و کالیفرنیا در حال تجربه یک موج بی سابقه ای از حوادث به شوخ طبعی:—یک بیماری همه

توسط AKHBAREBARTAAAR در 26 تیر 1399

سال است که به ندرت بیش از نیمی و کالیفرنیا در حال تجربه یک موج بی سابقه ای از حوادث به شوخ طبعی:

—یک بیماری همه گیر است که آلوده به صدها نفر از هزاران نفر از کالیفرنیا و در حال حاضر ادعا کرده بیش از 7000 زندگی;

—بسیار شدید رکود اقتصادی باعث با این بیماری همه گیر است که پاک شده و میلیون ها شغل و چکش دولت های ایالتی و محلی بودجه و

—حقوق مدنی و سیاسی و ناآرامی بیش از مردم چگونه از رنگ 60%-به علاوه از ساکنان این آبی سیاسی دولت در حال درمان است.

تمام مسائل منجمد کردن در چیز دیگری که اتفاق می افتد البته در کمتر چشمگیر مد: این سرشماری بمدت ده سال است که نه تنها تعداد کالیفرنیا اما مجموعه صحنه را برای divvying تا قدرت سیاسی برای دهه آینده.

حتی قبل از سه زمامدار روم قدیم از بحران فوران کالیفرنیا مقامات نگران بودند مورد سرشماری. آنها می دانستند که کالیفرنیا را بسیار آهسته رشد جمعیت قرار داده و آن را در حباب برای از دست دادن یکی از آن 53 کنگره مناطق. آنها همچنین نگران آن است که انجام سرشماری عمدتا از طریق اینترنت می تواند منجر به یک undercount چون دولت بزرگ مهاجر جامعه سطح بالای خود را از فقر و بسیاری از زبان های.

دولت گذشته جمعیت برآورد شده در مارس شد و سود خالص فقط 87,984 در سال 2019. کاهش موالید افزایش مرگ و میر پایین مهاجرت از دیگر کشورها و از دست دادن خالص از جمعیت در دولت-به-دولت جنبش کمک به نزدیک به صفر و رشد.

تجزیه و تحلیل جدید از جمعیت روند توسط Claremont McKenna, کالج, رز موسسه آمده است که آن را خاص کالیفرنیا یکی را از دست بدهند کنگره صندلی و به راحتی می تواند از دست دادن دو "اگر کالیفرنیا COVID-اختلال در سرشماری سال 2020 تعداد نشدم پشت کشورهای دیگر است."

"کالیفرنیا هرگز تجربه سیاسی در شوک از دست دادن کنگره منطقه بسیار کمتر از دو" پژوهشگر داگلاس جانسون گفت. "از دست دادن کرسی به ناچار باعث اختلافات سیاسی و در دراز مدت از دست دادن صداها و نفوذ در واشنگتن است. امکان صرفه جویی در حداقل یکی از این کرسی ها باید الهام بخش رهبران دولت و شهروندان به کوشش های خود را برای اطمینان از هر کالیفرنیا ساکن است شمارش در سرشماری سال 2020."

این تجزیه و تحلیل همچنین به این نتیجه رسیدند که دانشگاه ایالتی کالیفرنیا است که رشد آهسته تر از دولت به عنوان یک کل خواهد بود به احتمال زیاد بزرگ بازنده اگر در واقع دولت هیئت نمایندگان کنگره جمع شده است. که بستگی دارد اما در کسانی که نقشه مناطق پس از داده های سرشماری منتشر شد — نقطه دیگر از مشاجره.

برای بار دوم 14-عضو کمیسیون مستقل تشکیل دولت حسابرس را از یک استخر از متقاضیان را رسم نقشه های جدید. زمانی که برای اولین بار هشت عضو کشیده شد توسط بسیاری از استخر وجود ندارد تنها لاتین و مشتعل یک طوفان از انتقاد پس از آن رخ داده است در میان سیاسی و مدنی احساس وحشت و نگرانی بیش از مردم چگونه از رنگ کرایه در کالیفرنیا است.

Kevin de León یک رئیس جمهور سابق pro tem امور خارجه سنا به زودی برای تبدیل شدن به یک لس آنجلس عضو شورای شهر یکی از اولین لاتین رهبران برای اعلام خشم و انزجار.

"در حالی که اعضای احزاب سیاسی تضمین شده یک صندلی در این فوق العاده مهم است جدول, مردم رنگ نیست" de León شکایت در ساکرامنتو زنبور op-ed همکاری با دیگر چهره های سیاسی.

"چگونه می تواند هر گونه به اصطلاح "شهروندان' کمیسیون' حذف لاتین, نمایندگی جمعیت است که باعث می شود تا نزدیک به نیمی از دولت را شهروندان? نیست که چگونه عملکرد دموکراسی کار می کند, و آن را قطعا نباید اتفاق افتاده در یک دولت است که به عنوان افتخار مترقی آن به عنوان ارزش کالیفرنیا شده است."

این کمیسیون احتمالا به دست آورید لاتین اعضا در انتخاب نهایی روند اما dustup تأکید چقدر از لحاظ سیاسی حساس حتی وزرا اقداماتی می تواند در این سال از تحول.

CalMatters است که منافع عمومی و روزنامه نگاری سرمایه گذاری متعهد به توضیح چگونگی کالیفرنیا دولت و کنگره کار می کند و چرا از آن مهم است. برای داستان های بیشتر توسط دن والترز, رفتن به calmatters.org/commentarytinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن