ترافیک-نور هماهنگ سازی شده است متاثر از coronavirus بیش از حد

Q. با نور ترافیک سیگنال نیست سوئیچینگ به عنوان به سرعت به عنوان شما می خواهم فکر می کنم. در شب آنها سوئیچ بسیار سریع مانند آنها معمولا انجام دهد. به من به نظر می رسد مانند هر تقاطع من در ترافیک سیگنال های که در قبل از زمان تنظیم و تنظیم به نور ترافیک.

– جیم Fuchs, کوستا مسا

A. جیم ذکر شده در یک پس از آن ایمیل که او صرف مقدار زیادی از زمان در سانتا آنا معروف به زادگاه صدای بوق بنابراین ol’ گنت متمرکز که خوب شهر و تماس پل Eakinsآن می شود.

صدای بوق آموخته است که چراغ های ترافیک هنوز هماهنگ در طول روز در سانتا آنا را شلوغ و خیابان ها و حتی در حالی که این بیماری همه گیر را ترک کرده است بسیاری از وسایل نقلیه پارک شده به جای رفت و آمد و در حال اجرا errands. اما این شهر تغییر الگوی یک بیت.

با فندک ترافیک در طول بیماری همه گیر کوروناویروس سبز و زرد و قرمز چراغ های در حال اجرا در طول روز با همان الگوی به طور معمول استفاده می شود در موقع ناهار. سبزی در عمده خیابان آمدن و رفتن سریعتر بنابراین منتظر بر صلیب-خیابان کوتاه تر از حد معمول در صبح و شب, Eakins یاد گرفته از این شهر آثار عمومی سازمان.

به نظر می رسد باید آن را آسان تر به ماندن در هماهنگی با سبزی بدون هیچ گونه تنبل تراکم.

نور ترافیک عمومی آثار گورو گفت: Eakins می دهد درک است که این سیگنال نیست سوئیچینگ به عنوان اغلب به عنوان آنها به طور معمول انجام دهد.

صدای بوق مطمئن بود این شهر به طور مداوم نظارت بر ترافیک برای اطمینان از هماهنگ سازی الگو بودن مستقر حس می کند.

شهرهای دیگر از جمله لس آنجلس ایروین تاج و کنار رودخانه را تنظیم ترافیک-الگوهای نور در برخی از مد با کمتر از وسایل نقلیه در جاده ها.

Q. عزیز سوت: من به عنوان خوانده شده مقاله خود را چند هفته پیش که ذکر شده این گروه از وسایل نقلیه موتور وب سایت آدرس و تصویب آن به همراه دوست دختر من و او نمی تواند آن را به کار.

– ترنس یک Girling, کوستا مسا

A. در نهایت پس از همه این سال ها – کمی عاشقانه در صدای خوک یا گراز با ترنس با هدف کمک به او بهتر است.

ترنس با صدای بوق آدرس او گذشت همراه, و آن را واقعی نزدیک است. اما شما باید بسیار مراقب باشید چرا که صفحات وب را با تقریبا همان آدرس تلاش برای فریب کسب و کار شما.

صحیح: dmv.ca.gov.

اگر شما را فراموش کرده ام فقط نگاه خود را پلاک و یا همسایه خود – استاندارد-شماره صفحه لیست آدرس وب سمت راست وجود دارد در پایین اگر چه آن است که اغلب توسط براکت.

Honkin’ واقعیت: ما استانداردهای گاز ارزان است راست, در حال حاضر آن را به یک زمان خوب به کروز بزرگراه ساحل اقیانوس آرام به همکار در با شکوه اقیانوس و یا به برخی دیگر از منظره مسیر روشن خود را سر این مسائل قرنطینه برای کمی.

این دوشنبه گذشته یک گالن به طور منظم unleaded هزینه به طور متوسط $2.65 در دولت با توجه به کالیفرنیا کمیسیون انرژی هفتگی بررسی. در اینجا این است که نگاهی به گذشته برای این زمان از سال:

2015: $3.73

2010: $3.14

2005: $2.52

2000: $1.66

به درخواست صدای بوق سوالات او را در رسیدن به [email protected] او تنها پاسخ کسانی است که منتشر شده است. برای دیدن صدای بوق آنلاین: ocregister.com/tag/honk.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de