Whicker: هر روز کمی spicier زمانی که فلفل راجرز بود مربیگری

فلفل راجرز خواهد پشتک زدن راه خود را بر روی زمین خود را کانزاس تیم در حال اجرا پشت سر او. زمانی که او استخدام

توسط AKHBAREBARTAAAR در 5 خرداد 1399

فلفل راجرز خواهد پشتک زدن راه خود را بر روی زمین خود را کانزاس تیم در حال اجرا پشت سر او.

زمانی که او استخدام دستیار مربیان در کانزاس UCLA یا Georgia Tech او در نظر گرفته خود را استخدام مهارت های همسران و دوست دختر. "اگر شما می خواهم ازدواج بیش چوب اسکی روی خود را, شما در شکل خوب" تری Donahue گفت.

او خود را یک نوع الت موسیقی شبیه به دفتر یک روز و با ماشین خود مینیاتوری شطرنج مجموعه بعدی.

او دوشنبه ها متفاوت بود از روز سه شنبه به عنوان او شد چهارشنبه, تمام راه را تا زمانی که هفته گذشته هنگامی که او درگذشت در 88.

Donahue به یاد یک روز در کانزاس پس از راجرز تا به حال تسلیم به Donahue نامه-نوشتن کمپین و استخدام او به عنوان یک دستیار.

"یک وقت نویسنده در آینده از ورزش مصور" Donahue گفت. "فلفل به حال این همه برنامه ریزی شده است. زمانی که نویسنده وجود دارد و من و یکی دیگر از دستیار مربی شروع به فریاد در هر یک از دیگر. فلفل دستور داد ما را از آن خارج است."

راجرز فقط اتفاق افتاده است که یک لوله از خون جعلی در دست است. Donahue و آنتاگونیست خود رفت و در اطراف گوشه نگه داشته و فریاد و cussing و خراب کردن هر یک از دیگر پیراهن با خون. آنها بازگشت به جلسه راجرز هنوز هم صحبت کردن و نویسنده غیر ارادی پلک زدن.

"سپس فلفل نمی تونستم تحمل آن دیگر و شروع به خنده" Donahue گفت.

"که راه او بود. او هرگز در جعبه. شما آموخته به فقط لذت بردن از سوار شدن. و بدانید که او به او را دوست دارم."

راجرز تند راه عمل مثل فلفل. آنها نقاب مربیگری خود توانایی های که توانمند بودند.

آن را به نظر می رسد راجرز برنده شده بود یک کاسه رز در کانزاس تا refs کشف 12 مدافعان در این زمینه که Jayhawks شکست Penn State 2-نقطه تبدیل.

"ما می یافت روال راه برای برنده شدن" راجرز گفت: "اما پس از آن ما در بر داشت راه به یاد ماندنی را از دست بدهد."

این احتمال وجود دارد که هیچ UCLA مربی فوتبال تا به حال یک دیگر تاثیر در یک دوره کوتاه از زمان از راجرز.

او در UCLA سه سال بود و 8-3 و 9-2 در سال 1972 و 1973. نوزده برونز شد پیش نویس توسط NFL در '73 و '74.

راجرز شده بود تامی Prothro تهاجم هماهنگ و پرورش Heisman برنده جایزه گری با beban. زمانی که او در سمت چپ UCLA برای مادر آلما Georgia Tech در سال 74 بازیکنان او کمک دیک قرمز برنده شدن در یک کاسه رز در '76. Donahue به دنبال قرمز شد و بالا برنده در Pac-10 تاریخ است.

هنوز Donahue می دانستند که رئیس بود. او برنده یک کاسه رز زمانی که راجرز او را به نام یک روز.

"من از آمدن به L. A., Don-a-هو" فلفل گفت. "پس بیا من را انتخاب کنید تا در فرودگاه."

"هی من خود را فارغ التحصیل دستیار دیگر" Donahue گفت.

"شما همیشه می خواهید من فارغ التحصیل دستیار" راجرز پاسخ داد. "فقط من را انتخاب کنید تا."

بنابراین Donahue انجام داد.

"من به یاد داشته باشید یک زمان او در تلاش بود برای رسیدن ما به کشش بیشتر, ما, نیست, توجه," گفت: Ed Kezirian یک گارد در '72-'73. "در نهایت او این مربی ایروبیک به بیرون آمدن با leotard. او ما را به شکل یک دایره در اطراف او. بنابراین ما خیلی خوب در کشش."

این '73 برونز شد یک مخزن را بدست آورد. آنها را از دست داده به نبراسکا اما پس از آن به دست آورد نه بازی متوالی به ثمر رساند و به 55 یا امتیاز بیشتری از آنها را در شش. Kermit جانسون و جیمز McAlister زد هر کجا که آنها می خواستند و quarterbacks جان Sciarra و مارک هارمون درست می خواند. UCLA زد برای 53 touchdowns و به طور متوسط 400 متری زمین.

"سپس USC آمد و ما بچه ها شروع به صحبت کردن در مقاله" Sciarra گفت. "ما عینک کفش سفید ما را نگاه کنید سریعتر. ما فقط رای."

UCLA آن را تبدیل به بیش از شش برابر و USC برنده 23-13.

"فلفل چپ پس از آن" Donahue گفت. "طرفداران دوست ندارم جناق. اگر او می خواهم آن را به نام چیزی دیگری شاید آنها آن را پذیرفته است."

"او همچنین انجام نمی بسیاری از antics خود را در UCLA" Sciarra گفت. "او احساس مردم کمی جدی تر است."

Humorless UCLA طرفداران ؟ تصور کنید که.

راجرز ادعا کرد که او می تواند آواز خواندن آهنگ مبارزه از هر تیم کالج. او در زمان برونز برای یک شب جمعه, فیلم محاکمه بیلی جک, فقط به این دلیل که او در آن برای یک صحنه و یا دو.

و هنگامی که او استخدام یک دبیرستان آمریکایی در کانزاس از او پرسید: بچه اگر او می خواست به شنیدن همان پیر استخدام زمین یا فقط موسیقی است.

"موسیقی گفت:" چشم انداز.

"من بیش از حد" راجرز گفت: "این چیزی است که آنها انجام داد.

"این پناهگاه در محل شده اند سخت در او" Donahue گفت. "او تا به حال به انجام کاری می شود. شما شنیده ام از اضافه کردن. فلفل بود ADDDDDD. با این حال بسیاری از Ds شما می خواهید برای قرار دادن در آن وجود دارد."

"من ثابت من می تواند پیروزی با بازیکنان خوب," راجرز گفت: "و من ثابت کرد من نمی تواند برنده با آنهایی که بد."

او همچنین ثابت کرد که هر آنچه که اتفاق افتاده روز شنبه می تواند مجاز به پراکنده قبل از دوشنبه.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن