جستجو در گوگل اطلاعات نشان می دهد آمریکا و نگرانی ها در مورد سقط جنین

زنان نشان می دهد به نفع گسترش تولد کنترل دسترسی در مقابل دادگاه عالی در یک روز برفی در مارس 2014. یک مطالعه جد

توسط AKHBAREBARTAAAR در 1 خرداد 1399
A woman wears a birth control pill costume amid a sea of protesters as she protests in front of the Supreme Court in Washington D.C..

زنان نشان می دهد به نفع گسترش تولد کنترل دسترسی در مقابل دادگاه عالی در یک روز برفی در مارس 2014. یک مطالعه جدید از گوگل جستجو داده ها نشان می دهد که محدود کردن دسترسی به پیشگیری از بارداری باعث می شود مردم بیشتر احتمال دارد به جستجو برای سقط اطلاعات آنلاین. (AP photo by Charles Dharapak)

ساکنان متحده با دسترسی محدود به جلوگیری از بارداری و نرخ بالای حاملگی های ناخواسته بیشتر احتمال دارد به نوبه خود به اینترنت برای اطلاعات در مورد سقط جنین. این یافته های یک مطالعه جدید از گوگل جستجو داده ها در تمام 50 ایالت توسط محققان در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی است.

نتایج نشان می دهد که سیاست هایی که محدود کردن دسترسی به کنترل تولد — مانند عنوان X تهوع حکومت که محدود بودجه فدرال از درمانگاه که ارائه کنترل تولد اگر آنها همچنین ارائه سقط اطلاعات و یا ارجاع — هدایت مردم به دنبال برنامه ریزی خانواده آنلاین اطلاعات.

"آنچه تعجب آور است این است که این نظرات که مردم را نسبت به سقط جنین ممکن است تحت تاثیر قرار که آیا آنها جستجو برای سقط جنین, اما ما متوجه شدیم که این نظرات نمی تفاوت را هنگامی که شما در کنترل بهداشت و قانونی با عوامل" گفت: سیلویا Guendelman استاد مادری, کودک و نوجوان, بهداشت در UC برکلی و با همکاری محقق اصلی این مطالعه است. "آنچه را تشویق می کند و یا incentivizes مردم به جستجو به نظر می رسد به مراتب بیشتر عملگرا از فقط ایدئولوژیک."

همان نتایج را نگه دارید و صرف نظر از ایالت نظرات نسبت به سقط جنین و یا محدودیت های قانونی در دسترسی به سقط جنین. در واقع برخی از کشورهای با بیشترین دسترسی محدود به سقط جنین مراقبت و اکثر نظرات منفی نسبت به سقط جنین از جمله آلاباما, لوئیزیانا و می سی سی پی در واقع بيشترين جستجو در گوگل حجم برای سقط جنین, این مطالعه نشان داد. در سال 2019 این سه متحده تمام تلاش برای تصویب قانون ممنوعیت این روش پس از هفته ششم بارداری و یا ممنوعیت آن آشکار است.

"این است که محدودیت های سقط جنین را ندارد و هر گونه تفاوت. مردم بسیار محدود متحده جستجو برای سقط جنین بیشتر است. هنگامی که شما برای کنترل سایر عوامل یعنی دسترسی به وسایل جلوگیری از بارداری و میزان حاملگی های ناخواسته ما در بر داشت دومی به مراتب مهم تر از عوامل مرتبط با آنچه که مردم در حال جستجو برای وقتی که می آید به سقط جنین" Guendelman گفت.

این مطالعه به نظر می رسد آنلاین در روز پنج شنبه 21 مه در مجله PLOS ONE.

آنلاین جستجو در داده ها می تواند به محققان در یک نگاه اجمالی منحصر به فرد به مصرف کنندگان نگرانی در مورد مسائل مانند سقط جنین Guendelman گفت: به دلیل انگ و عدم دسترسی به مراقبت های بهداشت باروری ممکن است به پیشگیری از مردم به دنبال اطلاعات بیشتر publicly. اما به مرور اینترنت می تواند خطر ناک با توجه به مقدار اطلاعات غلط وجود دارد در هر دو کنترل تولد و سقط جنین.

مطالعه مورد تجزیه و تحلیل نسبی حجم جستجو و یا نسبت به تمام جستجوهای گوگل حاوی عبارت "سقط جنین" و یا "سقط جنین قرص" در هر ایالت در سال 2018 است. سپس محققان با مقایسه این اعداد به دولت-سطح تولید مثل مربوط به سیاست ها و نگرش ها از جمله محدودیت های قانونی و حمایت از سقط جنین در دسترس بودن امکانات سقط جنین مراقبت های بهداشتی, هزینه های دسترسی و سلامت نظرات در مورد سقط جنین نگرانی در مورد کنترل تولد و شيوع حاملگی ناخواسته.

بسیاری از ایالت ها تحمیل محدودیت های قابل توجهی در افرادی که به دنبال به دست آوردن سقط جنین از جمله اجباری شدن دوره انتظار و مشاوره. در برخی از مناطق تعدادی از کلینیک های که ارائه سقط جنین نیز به شدت محدود: یک مطالعه اخیر نشان داد که مردم در 27 شهرستانها ایالات متحده آمریکا با جمعیت بیشتر از 50,000 تا به حال به سفر بیش از 100 مایل را برای رسیدن به یک درمانگاه.

در حالی که Google search volume for "سقط جنین" بود نه پیش بینی شده توسط دولت اعمال محدودیت بر سقط جنین, تحقیقات تیم پیدا نکرد که مردم در کشورهای کمتر سقط جنین امکانات بیشتر احتمال دارد به جستجو برای عبارت "سقط جنین قرص."

سقط جنین قرص اشاره به دارو است که می تواند مورد استفاده برای القاء سقط جنین. بالاتر حجم جستجو برای "سقط جنین قرص" در آمریکا با تعداد محدودی از سقط جنین امکانات ممکن است این مفهوم را میرسانند که افرادی که می توانند دسترسی به کلینیک ها به جای دنبال کردن سقط جنین, اطلاعات, آنلاین, محققان گفت.

محدودیت ها و موانع دسترسی به وسایل جلوگیری از بارداری و سقط جنین به خصوص در مورد طول COVID-19 گیر Guendelman گفت: به عنوان بسیاری از مردم در حال حاضر بدون کار و تلاش, مالی, مراقبت از کودک در مراکز و مدارس را تعطیل و یا رفته از راه دور و بسیاری از مراکز درمانی در حال محدود کردن خود در فرد خدمات. این دارو سقط جنین فراهم می کند فرصت را سقط خدمات در دسترس از طریق پزشکی از راه دور, به دارو, رژیم آسان است به دنبال برای خود دولت گفت: ندلا پراتا co-محقق اصلی این مطالعه است.

"قبل از COVID-19 زنان بودند که هدایت و محدود از نظر باروری گزینه های است که می تواند آنها را و به عنوان یک نتیجه از که آنها تا به حال برای رفتن آنلاین برای پیدا کردن منابع مناسب و به درک گزینه های خود را," Guendelman گفت. "در حال حاضر COVID-19 است impoverishing جمعیت ما در یک چشمگیر نرخ و من فکر می کنم این زمانی است که اکثر زنان به دنبال راه هایی برای برنامه ریزی خانواده خود را در راه است که به مراتب بیشتر سازگار با ارزش و اقتصادی خود را به معنی تر از همیشه قبل از. این یک زمان به سطح شیب دار بالا سرمایه گذاری در پیشگیری و خانواده خوب برنامه ریزی است."

همکاری نویسندگان این مقاله شامل النا ان الیزابت Pleasants و آلن هوبارد از دانشگاه برکلی است. این مطالعه بخشی از بودجه توسط دیوید و لوسیل پاکارد پایه و اساس است.

اطلاعات مربوط بهtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن