قانونگذاران کالیفرنیا می خواهید به توده ای در بدهی

زمانی که قانونگذاران تصویب و رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom امضا 2020-21 بودجه دولت در ماه ژوئن آنها با توصی

توسط AKHBAREBARTAAAR در 9 مرداد 1399

زمانی که قانونگذاران تصویب و رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom امضا 2020-21 بودجه دولت در ماه ژوئن آنها با توصیف آن به عنوان "متعادل است."

نه با یک شات.

عنوان عنوان دقیق در این فضا آن شامل حداقل 20 میلیارد دلار به طور مستقیم و غیر مستقیم بر روی کتاب و خارج از کتاب قرض گرفتن است که باید البته در نهایت بازپرداخت شود. بیش از نیمی از بدهی های جدید است که در "deferrals" از کمک های دولت به محلی سیستم مدرسه که توسط قانون اساسی باید ترمیم شود در سال آینده است.

داشتن شبیه سازی دولت فدرال با تامین مالی زمان صرف با دراز مدت استقراض قانونی رهبران در حال حاضر می خواهید به شیرجه رفتن به اعماق پایان بدهی استخر با 100 میلیارد دلار "محرک اقتصادی طرح است."

این فهرست لباس های شسته شده از آثار عمومی و پرداخت های مستقیم به کالیفرنیا و کسب و کار متاثر از همه گیری ناشی از رکود اقتصادی و تامین مالی توسط "جدید درآمد بدون افزایش مالیات."

"میلیون ها نفر از کالیفرنیا رنج می برند در این رکود اقتصادی و جمهوری خواهان در واشنگتن دی سی به نظر نمی رسد به مراقبت از" مجمع سخنران آنتونی وست یونیورسیتی پلیس در بیانیه ای گفت: به عنوان یک طرح کلی از برنامه بود در روز دوشنبه منتشر شد. "مجلس و سنا دموکرات ها در حال پیشبرد طرح های نوآورانه برای کمک به مردم و کسب و کارهای کوچک."

برخی از مزایای جدید و پروژه های مالی خواهد بود با قرض گرفتن در برابر موجود جریان درآمد مانند بالا بردن سرعت بزرگراه ها پروژه های آینده با حمایت و گاز و مالیات خودرو موتور, هزینه درآمد حاصل. که حداقل باعث می شود برخی از مالی ،

اما در حالی که جزئیات اندکی از آن به نظر می رسد که پول خواهد آمد از اجازه دولت خزانه دار "به موضوع مالیات بر آینده کوپن به تولید میلیاردها دلار از درآمدهای عمومی اقتصادی و تلاش های مشخص شده در این طرح است."

به عبارت دیگر شرکت های بزرگ و شاید با درآمد بالا مالیات دهندگان فردی می تواند ناشی از به پرداخت در آینده مالیات بر درآمد در ازای گواهی است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به پرداخت مالیات آنها دلیل — با فرض شده مستقیم یا غیر مستقیم پرداخت بهره به کسانی که شرکت کنند.

آن را مشابه در مفهوم به بودجه ایجاد یک تکه بزرگ از بدهی غیر مستقیم با تعلیق برخی از شرکت ها معافیت های مالیاتی برای تولید 4.5 میلیارد دلار برای بودجه در حالی که اجازه می دهد تحت تاثیر قرار کسب و کار به ادعای اعتبار مالیاتی در آینده است.

مگر اینکه تمدید Newsom قانونی جلسه با توجه به پایان در یک ماه که برگ زمان کمی به ریز لحن چنین طرح. و ما نمی دانیم که آیا Newsom است در هیئت مدیره حتی مفهومی, اگر چه او علاقه "بزرگ, مو, audicious اهداف است."

"من می تواند بی مبالات به نظر من تا زمانی که من باید یک فرصت به بررسی جزئیات" Newsom گفت: در یک کنفرانس خبری. "ما باید شامل یک چارچوب آوردن مردم همراه به عنوان ما بازگشایی اقتصاد ما."

در بخش قانون گذاری طرح محرک اقتصادی به نظر می رسد با هدف دفع مطالبات از جناح چپ حزب دموکرات برای هدف قرار دادن شرکت های بزرگ و ثروتمند کالیفرنیا با مالیات های جدید به منظور افزایش رکود اقتصادی برنامه های امداد رسانی.

باب Schoonover خدمات کارکنان اتحادیه بین المللی بلافاصله محکوم کرد و این طرح را عدم وجود مالیات های جدید گفت: "در حالی که ما از بسیاری از موارد ذکر شده در مجلس با این طرح ما می توانیم حمایت از حیله بازی است که با قوه مقننه پیشنهاد برای ایمن سازی آنها از نسل های آینده بدون خواستار آن است که امروز میلیاردرهای و قدرتمند شرکت های گام به گام و کمک می کند."

ستون در بدهی برای زمان صرف بدیهی است که خطرناک است, به خصوص از آنجایی که هیچ کس نمی داند چه مدت این بیماری همه گیر و رکود اقتصادی آن را خواهد داشت. اما افزایش مالیات نیز خطرناک است زیرا آن می تواند خار بیشتر پروازها از شرکت های بزرگ و ثروتمند از کالیفرنیا در نظر گرفتن شغل و پرداخت مالیات با آنها.

این می تواند یک تعریف سیاسی حاضر است.

CalMatters است که منافع عمومی و روزنامه نگاری سرمایه گذاری متعهد به توضیح چگونگی کالیفرنیا دولت و کنگره کار می کند و چرا از آن مهم است. برای داستان های بیشتر توسط دن والترز, رفتن به calmatters.org/commentarytinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب