UC برکلی تیم ایجاد تنفسی دستگاه از آپنه خواب ماشین آلات

فضل o'connell, UC Berkeley, دانشیار مهندسی مکانیک و جلوگیری تیم آمد تا با یک مدبر و مقرون به صرفه راه حل برای

توسط AKHBAREBARTAAAR در 17 تیر 1399
Associate professor Grace O'Connell stands next to a ventilator, which is lying on a table in her lab, that she created from a used sleep apnea machine

فضل o'connell, UC Berkeley, دانشیار مهندسی مکانیک و جلوگیری تیم آمد تا با یک مدبر و مقرون به صرفه راه حل برای COVID-19 بيمار در سراسر جهان که نیاز به کمک تنفس اما نه در بیمارستان واحد مراقبت های ویژه نیاز به درجه بالا هواکش. (عکس از استفان McNally)

این بیماری همه گیر کوروناویروس ورود در اوایل این سال باعث Stephen McNally یک فیلمساز برای توسعه دانشگاه و فارغ التحصیلان روابط (UDAR) به پرش بر روی یک تماس با پردیس محققان بحث در مورد چگونه آنها می تواند به نوبه خود آزمایشگاه خود را به فضای کاری برای مقابله با COVID-19.
عضو هیات علمی فضل o'connell, توافق به اجازه McNally آمده به آزمایشگاه او و شلیک تیم او در کار تبدیل آپنه خواب ماشین آلات به مقدار مورد نیاز دستگاه تنفسی برای COVID-19 بيمار. تبدیل ماشین آلات در نظر گرفته ماندگار, U. s. غذا و داروی آمریکا مورد تایید راه حل برای بیمارانی که در بیمارستان در بخش مراقبتهای ويژه که در آن درجه بالا هواکش محفوظ می باشد برای کسانی که نیاز به پیشرفته تنفسی مراقبت.
McNally که بخشی از UDAR نور راه: کمپین برای برکلی توضیح اوکانل استادیار مهندسی مکانیک به عنوان "سرد و جمع آوری پرنیان" با وجود اینکه بسیار رانده مهندس. "من نیز تحت تاثیر قرار گرفته بود که او قادر بود تا به سرعت محوری کار خود را به دلیل همه گیر و به شکل از چگونه به انجام این کار به طور کامل پروژه جدید و انجام آن مقرون به صرفه" او می گوید. "او بسیج بزرگ لجستیکی تلاش با کمک دانش آموزان و فارغ التحصیلان."
ایده استفاده از مصرف کننده آپنه خواب دستگاه آمد از برکلی مهندسی فارغ التحصیل و مهندس مکانیک برایان مارتل مدیر عامل زیست محیطی پایتخت ، مارتل که دچار آپنه خواب تماس engineering dean تسو-Jae شاه لیو با ایده برای کمک به COVID-19 بیماران تلاش برای نفس کشیدن و ارتباط او با o'connell.
اوکانل یک متخصص در بیومکانیک می آموزد که یک دوره به نام "طراحی بدن انسان" با تشکیل یک تیم از دانشجویان داوطلب برای راه اندازی جلوگیری از پروژه. آنها آمدند تا با طرح تبدیل آپنه خواب ماشین آلات به حمايت تنفسی دستگاه و در ادامه به پیشرفت و با کمک برکلی فارغ التحصیلان مهندسی دکتر آجی Dharia یک منطقه خلیج ریه و مهندس و دکتر برترام لوبین سابق رئیس جمهور و مدیر عامل بیمارستان UCSF Benioff کودکان اوکلند که ویژه مشاور سلامت در برکلی مهندسی و بلوم مرکز برای اقتصادهای در حال توسعه. اوکانل تیم و سپس کار با UCSF پزشکان دکتر Aenor ساویر و دنیل برایان یک درمانگر تنفسی برای تست عملکرد دستگاه شبیه ساز ریه.
برای ایجاد دستگاه اهدا مصرف کننده آپنه خواب ماشین آلات تمیز مجهز با FDA تایید شده قطعات و آماده برای حمل و نقل; بعد از این ماه o'connell گروه قصد دارد به ارسال حدود 600 دستگاه به اکوادور از طریق دستگاه تنفس مصنوعی SOS (پشتیبانی ما عرضه) یک تلاش است که شامل کارشناسان از شهرها و دانشگاه های سراسر کشور و همچنین مشارکت با Salesforce و اوج برای کمک به تدارکات. تنفسی دستگاه در حال حاضر در ایالات متحده در بیمارستان ها به دلیل ونتیلاتور تولید ramped تا; در عوض, آنها در حال ارائه به کشورهای دیگر هستند که در مواجهه با کمبود.
با توجه به آوریل 2 برکلی مهندسی, داستان تغییرات ساخته شده به آپنه خواب ماشین در o'connell آزمایشگاه اجازه می دهد آن را "قبول اکسیژن که در آن محیط هوا وارد دستگاه. اکسیژن هوا است و سپس فیلتر شده و تحویل به بیمار از طریق یک FDA تایید شده لوله تراشه. در نهایت هوا بازدم دوباره فیلتر شده قبل از اینکه منتشر شد به محیط اطراف است."
از اوایل آوریل جلوگیری تیم حل و فصل در یک طراحی با ماسک صورت برای به حداقل رساندن خطر نشت هوا و حذف نیاز به intubate بیمار است.
"دانش آموز مشارکت خوب بود برای دیدن" گفت: McNally. "وجود دانشجویان دوره لیسانس از یک کلاس او می خواهم آموخت همراه با دانشجویان تحصیلات تکمیلی. فضل به من گفت که آنها مشتاق بودند و خوشحال به کمک کردن به عنوان به زودی به عنوان او آنها را پرسید. وجود یک جامعه بزرگ ناگهانی از حمایت از فارغ التحصیلان به دانش آموزان و فداکاری خود را در زمان. هیچ کس اختصاص داده و او را به انجام این کار است."
سازمان دیده بان ویدیو اینجا.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن