جنگ با مواد مخدر موجب این کشور فعلی پلیس بحران

ساکرامنتو – در حالی که در حال رشد در سراسر فیلادلفیا در دهه 1970 من تا به حال تعدادی از تعامل با پلیس – هیچ کدام به خصوص دلخراش. در شب قبل از روز یادبود برای مثال یکی از دوستان من بودند نوشیدن آبجو (بله ما زیر سن قانونی) در یک گورستان توسط رودخانه دلاور هنگامی که ما دیدم چراغ چشمک زن شد و با نزدیک شدن توسط افسران.

ظاهرا پلیس تا به حال بدست نکته است که کسی ممکن است به سرقت برنج پلاکارد از سنگ قبر و ما در محل اشتباه در زمان اشتباه است. ما نمی هر گونه ID بنابراین دوست من دست یک حیوان پر شده با نام خود در آن را به مامور. پلیس خندید متوجه شدم که ما نبودند تا به گونه جدی فساد ساخته شده مطمئن شوید که ما خوب به درایو خانه و فرستاده ما در راه ما.

کاملا رک و پوست کنده من نمی توانستم تصور کنید که سناریو بازی را در همان خوش خیم راه امروز است. من فکر کردم که تعامل به عنوان من تماشا کرده ام قهر در سراسر کشور تظاهرات آشکار شدن بیش از نگران کننده مرگ جورج فلوید که در آن یک مینیاپولیس افسر قرار زانو در گردن او برای نزدیک به نه ساعت. بسیاری از محافظه کار دوستان به خصوص کسانی که در جهان شبیه به یک من در بالا توضیح داده شده اند و غافلگیر عمق خشم.

حتی اگر برخی از جناح چپ فعالان با استفاده از بحران برای ترویج شورش و ضرب وشتم از جمله تظاهرات توده ای اتفاق نمی افتد در یک حباب. دهها هزار نفر از مردم را به خیابان ها به دلیل خارج از آشوبگران اما از آنجا که آنها عصبانی هستند در مورد چیزهایی که آنها اغلب تجربه خود را. و بسیاری از آمریکایی ها – به خصوص در جوامع اقلیت – را تجربه کرده اند فشار به طور کلی رویکرد پلیس تبدیل شده است که بیش از حد نظامی.

پلیس استراتژی تغییر به طور چشمگیری در چند دهه گذشته – و نه به دلیل افزایش جرم و جنایت است. با وجود های اخیر خوشه نرخ جرم و جنایت در حال حاضر بسیار پایین تر از در هر زمان پس از دهه 1960 و پلیس کاملا می تواند برخی از اعتباری است که برای. من ساده لوحانه در اینجا. پلیس سوء استفاده شده است یک مشکل را به عنوان طولانی به عنوان وجود داشته است ، من خوانده ام در مورد تفکیک جنوبی و راه پلیس به طور معمول وحشت آفریقایی-آمریکایی است. اما چیزی مهم اتفاق افتاده در سال های پس من گورستان تجربه.

من نقطه به نقطه کشور در جنگ با مواد مخدر به عنوان یک نخست مقصر است. تفسیر اخیر به درستی تمرکز بر دلایل مختلف برای ما زمان پلیس ظروف سرباز یا مسافر. فقط به عنوان معلمان اتحادیه های کارگری آن را غیر ممکن به آتش بد معلمان پلیس اتحادیه های کارگری آن را غیر ممکن به آتش بیش از حد تهاجمی و حتی فاسد افسران. پس از آن “محدود ایمنی” محافظت پلیس از شکایت کرد که حتی زمانی که آنها را نقض کند مردم را از حقوق اساسی.

فدرال 1033 برنامه فراهم می کند decommissioned نظامی به سبک سخت افزاری به ادارات پلیس. بنابراین به جای ارسال یک ضرب و شتم پلیس برای مقابله با یک روال دستگیری و یا اختلال پلیس امروزه شبیه به اسباب بازی – یعنی کسانی که مخزن مانند وسایل نقلیه با مگس کش زدن تیم و فلش-انفجار نارنجک است که بیشتر مناسب برای مهاجمان از افسران صلح.

اما تعداد کمی از مردم صحبت در مورد جنگ با مواد مخدر آغاز شده است که در سال 1980 و مشروط ادارات پلیس به رفتار این بیشتر نظامی راه است. پلیس اولین بار در زمان این رویکرد در دوران ممنوعیت الکل به عنوان دیگران اشاره کرده اند و سپس پا تا پس از تلاش های رهبران امریکا نگاه راه هایی برای مبارزه با گسترش مواد مخدر بیماری همه گیر. این موضوع نه تنها در مورد نژاد البته با توجه به نحوه تهاجمی پلیس رفتار حتی در حومه جنوب کالیفرنیا. اما این ham-fisted سیاست های سقوط به طور نامتناسبی در جوامع اقلیت.

یکی از قدیمیترین مواد مخدر از جنگ سیاست است “عمران دارایی دادگی” که اجازه می دهد تا اجرای قانون را به سرعت ربودن درآمد حاصل از مواد مخدر kingpins. پلیس نمی نیاز به اثبات است که شما چیزی را اشتباه قبل از آنها مصادره اتومبیل خود را و یا اموال دیگر. پلیس آژانس صرفا نیاز به اثبات است که اموال مورد استفاده در کمیسیون مواد مخدر و جنایت.

“امروز پیر تله سرعت همه بیش از حد اغلب جایگزین شده است با جریمه تله محلی که در آن پلیس اتومبیل را متوقف و توقیف پول و اموال به پرداخت هزینه برای اجرای قانون محلی تلاش های” نوشت: دو مقامات فدرال که کمک به ایجاد برنامه در 2014 ستون واشنگتن پست. “این یک کامل فساد از روند و این جای تعجب نیست منجر به نقض گسترده.” آن را منجر به گسترش خشم بیش از حد پلیس به طور عمده به دست گرفتن مردم فقیر اتومبیل به جای کارتل دارایی.

آن را سخت برای پیش بینی چه اتفاقی خواهد افتاد وقتی پلیس را در یک محاصره ذهنیت و با ارائه سخت افزار های نظامی و معاف از قانون اساسی محدودیت. در سال 1996 سرمقاله, William F. Buckley محافظه کار ملی بررسی نوشت که “جنگ با مواد مخدر شکست خورده است” و “تشویق مدنی و قضایی و جزایی و روش های مرتبط با پلیس متحده است.”

بیست و چهار سال بعد ما شاهد ثمرات این سیاست حتی اگر اکثر ناظران نمی بینم اتصال. با تمام معنی, اجازه دهید به بررسی پلیس-انضباطی روش های اتحادیه حمایت تعصب نژادی و علل دیگر از پلیس سوء استفاده – اما اجازه دهید فراموش نکنید راه جنگ با مواد مخدر است که اغلب تبدیل به جزئی از فعل و انفعالات مانند من تا به حال به درگیری های خشونت آمیز.

استیون Greenhut است منطقه غرب مدیر تحقیق و خیابان, موسسه و یک عضو از جنوب کالیفرنیا اخبار گروه تحریریه. نوشتن به او را در [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de