چگونه UC برکلی بهبود یافته است, آموزش از راه دور

پردیس دانشگاهی رهبران پیوست اجرایی معاونت ها و کشيش پل Alivisatos شنبه برای بحث در مورد آنچه که آموزش از راه

توسط AKHBAREBARTAAAR در 2 مرداد 1399
پردیس دانشگاهی رهبران پیوست اجرایی معاونت ها و کشيش پل Alivisatos شنبه برای بحث در مورد آنچه که آموزش از راه دور را مانند نگاه در پاییز. (UC برکلی تصویری)

زمانی که دانشگاه برکلی چرخد و به آموزش از راه دور در وسط ترم بهار با توجه به همه گیر ناگهانی انتقال از فرد به آموزش از راه دور در سمت چپ برخی از دانش آموزان گیجی و نیاز به کمک.

به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس ادامه داد: برکلی رهبران متوجه شدم یک فرصت خوب ترم یکی دیگر از آموزش از راه دور ممکن است مورد نیاز است. در پاسخ به آنها صرف تابستان در حال توسعه شیوه های بهتر برای آموزش از راه دور.

بهبود آن مورد بحث قرار گرفت توسط رهبران علمی چهارشنبه در دومین بحث در یک سری از دانشگاه مکالمات که آدرس تاثير برکلی اخیر تصمیم به شروع ترم پاییز با آموزش از راه دور.

"این است که نمی تواند به طور منظم ترم" گفت: استاد مهندسی الیور o'reilly که همچنین صندلی برکلی بخش دانشگاهی سنا. "از آن خواهد شد به چالش کشیدن آن دشوار خواهد بود اما من هم احساس می کنم ما بهتر آماده برای فرصت است که اتفاق خواهد افتاد."

ساعته بحث شامل o'reilly, معاون شهردار برای تحصیلات تکمیلی و رئیس بخش تحصیلات تکمیلی لیزا گارسیا Bedolla اجرایی معاونت ها و کشيش پل Alivisatos و دین از مطالعات کارشناسی باب Jacobsen.

تابستان امسال مدرسان گرفته اند هم به آدرس دانش آموز نگرانی و نگاهی به آزمون ها و سخنرانی های قابل دسترس بیشتر با ارائه آسنکرون گزینه های زمان برای دانش آموزان با تغییر برنامه o'reilly گفت. برخی از سخنرانی ها را نیز ثبت شود تا دانش آموزان می توانید بر روی برنامه های خود را.

ارومیه نیز تلاش برای پایه نمرات نهایی در چند کاهش-سهام امتحانات و تکالیف به عنوان مخالف فقط چند بالا خطر ارزیابی گفت: o'reilly.

Bedolla گفت که این حرکت به آموزش از راه دور در بهار برجسته عدالتی فن آوری منابع موجود در جمعیت دانشجویی. دانش آموزان بدون تکنولوژی مناسب برای آموزش از راه دور در پاییز می توانید دسترسی برکلی دانشجو فن آوری سهام برنامه (گام) یک دانش آموز led برنامه ای است که دارای بودجه بیش از 4 میلیون دلار برای ارائه به دامان تاپ و نقاط داغ به دانش آموزان نیازمند است.

"نیازهای اساسی مرکز نیز سزاوار اعتبار برای چگونه آنها را با هم برای دانشجویان مقطع کارشناسی و دانشجویان تحصیلات تکمیلی برای شناسایی نیاز به دانش آموز در زمان واقعی گفت:" Bedolla. "ما در حال قدردانی از کسانی که در روابط و ما نیاز به ادامه این همکاری های در حال حرکت رو به جلو است."

Jacobsen گفت: در سطح بالا کار آزمایشگاه در پاییز خواهد بود ممکن است برای بسیاری از دانش آموزان است. بخش دانشگاهی با این حال متعهد به پیدا کردن راه های دیگر برای کمک به پیشرفت دانش آموزان نسبت به مدارک تحصیلی خود را در یک نرخ مناسب.

وقتی پرسیده شد که در مورد زمانی که دانشگاه باز خواهد شد به فرد آموزش دوباره Alivisatos گفت: ممکن است برای دانش آموزان به بازگشت مدتی در پاییز اما این بستگی به گسترش COVID-19.

"وجود دارد یک راه برای ما هم برای حفظ بهداشت عمومی در حال حرکت در یک جهت خوب" گفت: Alivisatos. "برای ما کل جامعه ما باید برای پیدا کردن یک راه به ضرب و شتم ویروس و پیشرفت و حرکت همراه و آن را به طور کامل به مجموعه ما تمام راه برگشت. ما می توانید انجام دهید که با هم."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن