این نه فقط نخبگان East Coast دانشگاه ها مانند دانشگاه هاروارد و MIT که شکایت کرد به بلوک دولت فدرال از اینرو خود را دانشجویان خارجی در طول همه گیر است که آسیب دیده اند و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پیشنهاد تغییرات اساسی در قوانین مهاجرت.

آن را بسیار کالیفرنیای جنوبی دانشگاه به عنوان به خوبی.

USC مثلا رتبه دوم در میان موسسات آموزش عالی در کشور, درصد دانش آموزان خود را که در حال بین المللی — به طور کامل 25 درصد از آنها.

میانه شرق به خصوص از ایران به مدت طولانی کشیده شده است به USC. امروزه به دلیل سیاست وجود دارد فقط 144 ایرانیان. اما وجود دارد بیشتر از 6,600 دانش آموزان از چین و 1,970 از هند است.

تا اواخر روز سه شنبه تحت جولای 6, یخ, سیاست های ایجاد شده در دولت جهت دانشجویان بین المللی در اینجا خواهد از آنها نشده ویزا اجازه می دهد آنها را برای زندگی در ایالات متحده اگر دوره خود بود به طور کامل آنلاین.

این یک تلاش آشکار برای نیروی کالج ها به تمام دانش آموزان به کلاس های درس حتی زمانی که بهداشت عمومی کارشناسان نگران است که مطرح COVID-19 عفونت خطرات به دانشجویان و اعضای هیات علمی و کارکنان

در ابتدا پس از بیان امیدوارم که سال تحصیلی جدید در فرد مبتلا اجتماعی فاصله و ماسک-پوشیدن احتیاط دیکته شده که USC و بسیاری دیگر از مدارس مقیاس در نظر دارد تا دانش آموزان در محوطه دانشگاه این ترم پاییز برای محافظت از همه نگران از رمان coronavirus عفونت است.

و فقط به عنوان عضو هیات علمی مشغول به کار به نوآوری برای بهبود آموزش آنلاین, دولت دیکته تهدید بسیار اقتصادی بقای بسیاری از دانشگاه ها است که با تکیه بر دانش آموزان خارجی’ full-سوار شهریه چک.

ما در حال خوشحالم که دولت و دانشگاه در رسیدن به یک توافق است که دانشجویان خارجی را در حال حاضر مجبور به ترک مگر اینکه آنها را حداقل یک فرد در کلاس. اما ما همچنان نگران wrongheaded انگیزه ای که منجر به حکم در وهله اول. آن را در مورد آزادی علمی ، آن را نیز در مورد اقتصاد. “آمریکا در آینده رقابت بستگی به جذب و حفظ استعداد دانشجویان بین المللی” توجه داشته باشید شرکت های فن آوری که پیوست طرح دعوی در دادگاه. بیگانه ستیزی و انتخابات سال سیاست نمی تواند اجازه دیکته کند که چگونه و در آن دانشگاه تدریس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو