در طول CCP ویروس مستندات حیات وحش است که مصرف بیش خیابان

با فقط چند نفر در مناطق بیرون از خانه های خود به دلیل قرنطینه محدودیت های قرار داده شده توسط کشورهای مختلف به

توسط AKHBAREBARTAAAR در 29 فروردین 1399

با فقط چند نفر در مناطق بیرون از خانه های خود به دلیل قرنطینه محدودیت های قرار داده شده توسط کشورهای مختلف به خیابان ها تبدیل شده اند تا حد زیادی خالی است. جالب است که حیوانات مختلف از بیابان در حال ورود به مناطق شهری و سرگردان خیابان ها ارائه کنجکاو چشم به مردم است.

طبیعت می آید

در انگلستان یک گله از حدود 120 کشمیری بز جرأت به شهر رفت و آمد مکرر از للندودنو. عضو شورای شهر کارول Marubbi فکر می کند که بز آمده اند تا کنون به دلیل قفل از مردم است. برخی از بز دیده می شد nibbling گل. این عضو شورا با اشاره به بز شده است سرگرم کننده مردم للندودنو که به تماشای antics از این موجودات از خود ویندوز.

"آنها کنجکاو بز هستند و من فکر می کنم آنها در حال تعجب آنچه در جریان است مانند هر کس دیگری... بسیار کمی وجود دارد که بازدید کنندگان در بالا [از Orme] پس آنها را در خود خیل... وجود ندارد هر کس دیگری در اطراف به طوری که آنها احتمالا تصمیم گرفت که آنها نیز ممکن است بیش از," او گفت: به همسرم.

وحشی پوما کشف شد در سانتیاگو, شیلی. (تصویر: pixabay / CC0 1.0)

در تایلند و چند میمون ها دیده می شد در حال اجرا را از طریق خیابان ها در جستجوی غذا است. پس از گردشگری پایین است این میمون ظاهرا محروم شده از تکه های غذا. برخی نیز مبارزه با یکدیگر برای مهار هر غذایی آنها می تواند پیدا کنید. در ژاپن گوزن سیکا در نرا خال خال شد قدم زدن معمولی در خیابان.

در ایتالیا گراز وحشی دیده شده است در شهرستانها مانند بارسلونا. جمعیت این موجودات منفجر شده پس از سال 1980 به دلیل کمتر شکارچیان و درجه حرارت گرمتر. در فرانسه دوزیستان مانند سمندر خال خال و وزغ مشترک آمده اند در تعداد بیشتر در مناطق پر جمعیت. از آنجا که ترافیک است که در سمت پایین تر بسیاری از آنها در امان سرنوشت ناگوار در حال خرد تحت وسایل نقلیه.

در نیواورلئان حضور موش ها رشد کرده است به طور قابل توجهی swarming خیابان های محله فرانسوی در جستجوی غذا است. در سان فرانسیسکو شغالها دیده می شد در خیابان توسط تعدادی از کاربران توییتر. در شیلی, وحشی, پوما حیوانی است که به طور معمول نگه می دارد خود را به کوه پایین آمد به خیابان های خالی از سانتیاگو در جستجوی غذا است.

هندی منطقه از کالیکوت شاهد هند کوچک Civet سرگردان خیابان ها. طبقه بندی شده به عنوان در معرض خطر این پستانداران از گذشته دیده می شود در سال 1990. میمون ها هم پشت سر هم به شهرستانها و روستاها به دلیل کمبود مواد غذایی است.

یک ببر را از باغ وحش برانکس در شهر نیویورک است که گفته می شود اولین مورد از انسان به حیوان انتقال COVID-19 در ایالات متحده آمریکا (تصویر: pixabay / CC0 1.0)

حیوانات عفونت

باغ وحش برانکس در شهر نیویورک به تازگی گزارش شده است که طی 4 سال تاپیر ببر, نادیا آلوده شده است با کروناویروس ساخت آن برای اولین بار حیوانات در آمریکا به قرارداد این بیماری است. ببر بوده است و آلوده از طریق یک بدون علامت باغ وحش. این است که ظاهرا اولین مورد از انسان به حیوان انتقال CCP coronavirus با توجه به این باغ وحش رئیس دامپزشکی پل کلل.

"ما آزمایش گربه [نادیا] از فراوانی از احتیاط و اطمینان حاصل شود هر دانش ما در مورد به دست آوردن Covid-19 کمک به جهان در ادامه درک درستی از این رمان coronavirus" این باغ وحش گفت: همانطور که توسط سی. در علاوه بر این به نادیا سه ببر و سه شیرها نیز نشان داده علائم و نشانه های این ویروس است. این موجودات در معرض خطر هستند و انتظار می رود که بهبودی کامل را. این گربه های بزرگ داشته اند کاهش اشتها; در غیر این صورت آنها نشان داده اند و نه هر گونه نشانه ای از ناراحتی.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما هفتگی ایمیل

مناسب برای مبتدیان: پخت نان در خانه, با این دستور العمل


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن