حداقل 10 کشته در تیراندازی داد و بیداد در کانادا, پلیس می گویند

ENFIELD, Nova Scotia — 51-سال-پیرمرد رفت و در یک تیراندازی داد و بیداد در سراسر بخش شمالی کانادا, استان نوا اس

توسط AKHBAREBARTAAAR در 1 اردیبهشت 1399

ENFIELD, Nova Scotia — 51-سال-پیرمرد رفت و در یک تیراندازی داد و بیداد در سراسر بخش شمالی کانادا, استان نوا اسکوشیا یکشنبه کشته شدن حداقل 10 نفر از جمله یک پلیس. مقامات گفتند که مشکوک تیرانداز نیز مرده است.

مظنون شناسایی شد که گابریل Wortman که داشت توسط پلیس سوار سلطنتی کانادا در یک ایستگاه گاز در Enfield, Nova Scotia, شمال غرب مرکز شهر هالیفاکس است.

"در بیش از 10 نفر کشته شده اند" RCMP رئیس سرپرست کریس چرم گفت. "ما اعتقاد داریم آن را به یک نفر که مسئول همه این قتل و این که او به تنهایی نقل مکان کرد و در سراسر بخش شمالی استان و متعهد آنچه به نظر می رسد چندین قتل."

برایان Sauvé رئیس پلیس ملی فدراسیون اتحادیه اروپا گفت: یک افسر پلیس در میان کشته شدگان در تیراندازی و دیگری مجروح شد.

"تعداد بی شماری از خانواده ها در عزاداری امروز" دستیار RCMP کمیسر لی Begerman گفت.

مرده افسر شناخته شده به عنوان Const. هایدی استیونسون, یک مادر دو و 23 ساله جانباز نیروی.

پلیس ارائه نشده است انگیزه برای حمله است. اواخر صبح وجود دارد و نیمی از خودروهای پلیس در صحنه است. پلیس زرد نوار محاصره پمپ گاز و بزرگ نقره ای رنگی SUV بود که مورد بررسی قرار گرفت.

این حادثه آغاز شده در مناطق روستایی شهر Portapique با پلیس مشاوره ساکنان برای قفل کردن خانه های خود و ماندن در زیرزمین.

چندین ساختمان در آتش سوزی گزارش شده توسط ساکنان و همچنین, اما پلیس نمی بلافاصله تایید جزئیات.

"این یکی از بی معنی ترین اعمال خشونت در استان ما سابقه" گفت: Nova Scotia برتر استفان مک نیل.

او گفت: این یک کار اضافی "بار سنگین" در میان تلاش های حاوی جدید کروناویروس که پلیس اعلام خواهد شد جزئیات بیشتر بعد.

پلیس اعلام کرد در اوایل یکشنبه مشکوک بود رانندگی یک ماشین است که شبیه به یک وسیله نقلیه پلیس و با پوشیدن لباس پلیس, اما بعدا گفت که او "اعتقاد به رانندگی یک نقره شورلت SUV" سفر عازم جنوب در بزرگراه. آنها گفتند: او نه یک RCMP کارمند یا مامور.

سرجوخه اد گالو) لیزا Croteau یک نماینده با استانی نیرو گفت: پلیس موفق به دریافت یک تماس در مورد "یک فرد با سلاح گرم" در حدود 10:30 p. m. روز شنبه و تحقیقات "تکامل یافته به فعال تیراندازی بررسی است."

"قلب من می رود به هر کس تحت تاثیر قرار در چه وضعیت وحشتناک," نخست وزیر جاستین ترودو گفت.

کریستین میلز یکی از ساکنان این شهر گفت: آن را به حال شده است ترسناک شب برای شهر کوچک با مسلح افسران گشت زنی در خیابان. در صبح, هلیکوپتر, پرواز سربار جستجو برای شک دارم.

"من احساس می کنم بهتر است در حال حاضر به می دانم که او را در بازداشت" میلز گفت. "این nerve-wracking زیرا شما نمی دانید که اگر کسی خود را از دست داده و ذهن در حال رفتن به ضرب و شتم در درب جلو خود را."

تام Taggart, یک نماینده مجلس که نشان دهنده Portapique منطقه در شهرداری کولچستر گفت: آرام جامعه متزلزل شده است.

"این فقط یک کاملا شگفت انگیز, صلح آمیز, آرام جامعه و این ایده است که این می تواند اتفاق می افتد در جامعه ما غیر قابل باور است," گفت: Taggart با تلفن از خانه اش در باس رودخانه در نزدیکی مستند منطقه است.

یک گابریل Wortman ذکر شده است به عنوان یک denturist در دارتموث با توجه به Denturist جامعه نوا اسکوشیا سایت. مشکوک عکس های صادر شده توسط RCMP مسابقات فیلم از یک مرد در حال مصاحبه در مورد دندان مصنوعی توسط CTV اطلس در سال 2014.

میلز همچنین گفت که Wortman شناخته شده بود به صورت محلی به عنوان یک denturist که تقسیم وقت خود را بین اقامت در هلیفکس و اقامت در Portapique.

Taggart گفت: او نمی دانست که Wortman اما به او صحبت کرد و چند بار زمانی که او در تماس تلفنی در مورد مسائل شهری.

Taggart توصیف دانستن Wortman را "دختر خانه" در Portapique جاده ساحلی. او گفت: Wortman متعلق به برخی دیگر از خواص بود و معتقد به تقسیم وقت خود را بین Portapique و کسب و کار خود را در درتموته.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب