غرور معلمان در اتحادیه می تواند نتیجه معکوس

تعریف "غرور" احمقانه است بیش از حد غرور و اطمینان بیش از حد متکبر.در داستان های مرتبط کالیفرنیا معلمان اتحادیه

توسط AKHBAREBARTAAAR در 25 تیر 1399

تعریف "غرور" احمقانه است بیش از حد غرور و اطمینان بیش از حد متکبر.

در داستان های مرتبط کالیفرنیا معلمان اتحادیه های کارگری یک پیروزی به دست آورد زمانی که رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom امضا بودجه تریلر لایحه ای که پایگاه های مدرسه سطح بودجه برای سال تحصیلی جدید در حضور و غیاب در مدرسه قبلی سال است. این بازی در حال رشد منشور مدارس اغلب غیر اتحادیه اروپا از درآمد به آموزش تازه ثبت نام دانش آموزان است. قانون جدید همچنین ممنوع از اخراج معلمان و دیگر کارکنان مدرسه از طریق ژوئن 2021.

بنابراین حتی اگر مدارس تعطیل هستند, همه پرداخت می شود.

که یک معامله شیرین حسن نیت ارائه میدهد از مالیات دهندگان بسیاری از آنها در حال حاضر در خود نگه دارد با توسعه اشتغال بخش تلاش خود را برای دریافت مزایای بیکاری.

هنوز هم آن را به اندازه کافی برای برخی از معلمان اتحادیه های کارگری. را UTLA. لطفا.

ایالات معلمان لس آنجلس با انتشار گزارشی در این ماه با عنوان "همان طوفان اما قایق های مختلف: امن و عادلانه شرایط برای شروع الاییواسدی در 2020-21."

لس آنجلس Unified School District این هفته اعلام کرد که مدارس بسته باقی خواهد ماند در شروع سال تحصیلی جدید.

UTLA گزارش باز می شود با بیان این که مربیان "به وضوح می خواهید به عقب بر گردیم به مدارس با دانش آموزان خود را،"

می تواند به شما حدس می زنم پایان آن جمله ؟ آیا شما حدس بزنید "اما ما باید مطمئن شوید که آن را بی خطر است"?

Buzz-buzz — من متاسفم! پاسخ درست این است: "اما سوال اساسی در هر مرحله باید: با توجه به گسترده تر اجتماعی شرایط چگونه ما باز فیزیکی مدارس در راه است که تضمین می کند که مزایای آن بیشتر از خطرات به خصوص برای ما آسیب پذیر دانش آموزان و مدرسه جوامع است؟"

اگر شما هر گونه شک در آنچه که به معنی پاراگراف دوم طول می کشد یک شات در "مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تلاش به زور مردم را به بازگشت به کار" و انتقاد شدید ایالات متحده برای بودن "عمیقا نژادپرستانه به شدت نابرابر جامعه" که "انتخاب کرده است به اولویت بندی سود بیش از مردم است."

ظاهرا همه این را ثابت قبل از این مدارس را می توان مجاز به بازگشایی شده است.

"این سند به تشریح سهام لنز است که ما باید با استفاده از برای مشاهده هر دو امروز در اورژانس و فردا بازیابی" این گزارش ادامه میدهد که "بهترین شیوه" که معلمان اتحادیه می گوید: "باید در محل" قبل از آنها راضی هستند که شرایط مناسب برای مدارس به راه اندازی مجدد.

برای شروع آنها به دنبال "حذف خاص و سازگار ارشاد از بهداشت عمومی افسران." آن را در حال حاضر طنز و ما فقط در صفحه 7.

آنها همچنین می خواهند "روش مشخص برای تایید است که اعضای دانشجويان خانواده ندارد coronavirus." واقعا ؟ هر صبح ؟

تاپیک معمول لیست از الزامات مورد نیاز برای, فیزیکی, فاصله, بهداشت و تجهیزات حفاظت شخصی. و سپس آنها را به نقطه: آنها می خواهند به منظور بالا بردن مالیات است.

"به جای مسطح منحنی سیاستمداران و میلیاردرهای آنها خدمت می کنند باید به جای پهن مدرسه بودجه و ظرفیت ما با خیال راحت به راه اندازی مجدد مدارس" در این گزارش شکایت است که "ایالات متحده میلیاردر ثروت رسید" و "بیش از 150 نفر از کسانی که میلیاردرهای در کالیفرنیا زندگی می کنند."

نه برای مدت طولانی آنها را نمی خواهد.

معلمان اتحادیه می خواهد برای افزایش کالیفرنیا نرخ مالیات بر درآمد شخصی در حال حاضر بالاترین در کشور با اضافه کردن "1% surtax درآمد بیش از 1 میلیون دلار در سال و 3 درصد برای بیش از 3 میلیون دلار در سال است." این اتحادیه می خواهد "کالیفرنیا میلیاردرهای" به پرداخت "مالیات بر ثروت" در تحقق نیافته سود سرمایه "1% یک سال و تا زمانی که سود سرمایه مالیات آشنا هستند." آنها همچنین می خواهید به لغو بخشی از سرپا نگه داشتن. 13 به بالا بردن اموال مالیات بر کسب و کار.

علاوه بر این UTLA می خواهد دولت های محلی پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس "جلوگیری از اخراج و ارائه اجاره امداد وجوه" نیاز به همه کسب و کار به ارائه ده اضافی پرداخت می شود بیمار روز, ممنوعیت جدید در مدارس و ارائه "پشتیبانی مالی برای ثبت نشده دانش آموزان و خانواده ها است."

این است که همه?

UTLA بعدی مذاکرات قرارداد در حال بالا آمدن است. شاید این لیست غیر ممکن است شرایط برای بازگشایی مدارس است اتحادیه ایده سرد طرح به منظور بالا بردن مالیات و پس از آن تقاضا حفاظت کامل از الاییواسدی را اسراف مزایای بسته به علاوه حقوق بالاتر.

آن می تواند نتیجه معکوس چشمگیری اگر نا امید پدر و مادر رها عمومی آموزش و پرورش و استفاده از آموزش آنلاین رایگان گزینه های مانند کسانی که ارائه شده توسط K12.com به سازماندهی جدید در مدارس خصوصی یا صفحه اصلی-تحصیل تعاونی.

شاید هیچ کس می خواهد که, اما آن اتفاق می افتد. اگر مدارس دولتی باز نمی شود در پاییز کالیفرنیا معلمان اتحادیه می تواند از دست دادن پادشاهی خود را. این قیمت به شما پرداخت هزینه برای غرور.

سوزان شلی است سرمقاله نویسنده و مقاله نویس برای جنوب کالیفرنیا اخبار ، Susan@SusanShelley.com. توییتر: @Susan_Shelley.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن