L. A. شهرستان گسترش اخراج مهلت قانونی تا یک ماه دیگر به عنوان coronavirus پاسخ

توسط الیزابت MARCELLINO شهرستان, اخبار سرویسلس آنجلس هیئت ناظران در سهشنبه, مارس 12, تمدید یک مهلت قانونی برای

توسط AKHBAREBARTAAAR در 24 اردیبهشت 1399

توسط الیزابت MARCELLINO شهرستان, اخبار سرویس

لس آنجلس هیئت ناظران در سهشنبه, مارس 12, تمدید یک مهلت قانونی برای اخراج طریق 30 ژوئن و رای به در نظر گرفتن طیف گسترده ای از مستاجر و صاحب خانه حمایت در واکنش به کروناویروس بحران است.

این فرمت از مهلت قانونی تخلیه تجاری و مسکونی مستاجران countywide سقوط دو ماه از هدف تعیین شده توسط سرپرست شیلا Kuehl.

بدون چنین ممنوعیت "کسانی که می تواند اخراج خواهد شد در خیابان" Kuehl هشدار داد.

Kuehl گفت: او را انتخاب اوت 31 تاریخ بر اساس راهنمایی از وزارت بهداشت و نام باربارا فرر که منجر به آن بخش را توضیح دهد.

فرر گفت: هیئت مدیره است که برخی از شهرستان های موجود stay-at-home محدودیت بودند به احتمال زیاد در محل باقی می ماند از طریق پایان ماه اوت "مگر در مواردی وجود دارد یک تغییر چشمگیر در این" ویروس و یا ابزار مورد نیاز برای مبارزه با COVID-19 از جمله قابل اعتماد واکسن روزانه خانه تست و درمان برای عفونت است.

"من فکر می کنم بازیابی خواهد بود monthslong بر اساس ابزار ما در دست امروز" فرر گفت.

اما سرپرست کاترین Barger تحت فشار قرار دادند برای اصلاح تنظیم پایان تاریخ در ژوئن 30, فقط در یک ماه بیش از در حال حاضر موظف و کارگردانی هیئت مدیره به ارزیابی مجدد توقف هر 30 روز پس از آن.

Barger گفت: او پشتیبانی از راه حل های برای ترکیبات که "تلاش برای قرار دادن غذا روی میز" اما همچنین می خواهد به پشتیبانی از صاحبخانه و "افراد در هر سطح از مسکن های زنجیره ای."

سرپرست هیلدا سولیس که همکاری این حرکت با Kuehl در نهایت به توافق Barger را متمم که گذشت 3-2 رای دادن.

صاحبخانه استدلال در برابر این ممنوعیت. یک نماینده از ساختمان صاحبان و مدیران انجمن از لس آنجلس گفت که او صحبت کرد و برای صاحبان و مدیران 135 میلیون فوت مربع از خواص کمک $3.5 میلیارد دلار به اقتصاد کالیفرنیا که او گفت: می خواهم به بخشی از راه حل و متعهد به همکاری با مستاجران.

"ما درک قصد" از حرکت BOMA/GLA را هارون مالیات گفت: هیئت مدیره. اما راه حل "آمده باید به طور نامتناسبی به فلج کسب و کار خود ما."

شورتی, سکس لباس گفت: برخی از اعضای از دست داده بود 70% یا بیشتر از درآمد اجاره.

یک زن گفت: مهلت قانونی کار می کنند به خنثیسازی همه که پدر و مادر مهاجر تا به حال به دست آورد و آنها را مجبور به فروش "نان و کره ساختمان که به ارائه مقرون به صرفه مسکن" برای بیش از 30 سال است.

اخراج ban اجرا خواهد شد از طریق یک فرمان اجرایی توسط شهرستان و مدیر عامل شرکت که منجر به واکنش های اضطراری به coronavirus بحران است. در علاوه بر این به unincorporated areas شهرستان آن اعمال خواهد شد به شهرستانها بدون moratoriums خود را.

بر اساس جداگانه حرکت توسط سرپرستان جانیس هان و مارک ریدلی-توماس تجاری مستاجر هستند که چند ملی عموم معامله و یا بیش از 100 نفر از کارکنان دیگر خواهد بود محافظت از اخراج تحت سفارش. کوچکتر تجاری مستاجران با 10-100 کارکنان خواهد شد که فقط شش ماه برای پرداخت اجاره مگر اینکه آنها اعتصاب یک معامله جداگانه با خود صاحبخانه که در مقایسه با 12 ماه دوره بازپرداخت برای مستاجران مسکونی.

این هیئت همچنین رای به ارسال نامه ای به دولت و قانونگذاران فدرال حمایت جامع اجاره و رهن امداد مربوط به COVID-19 بحران است.

"ما مواجه با بحران بهداشت عمومی است که پایان بخشیدن به زندگی زحمتکش خانواده بسیاری از آنها زندگی می کنند از چک چک. این بی سابقه ای جهانی همه گیر نیاز به اقدامات بی سابقه ای برای محافظت از آسیب پذیر خانواده هایی که در آستانه بی خانمانی" Solis گفت.

این هیئت همچنین کارگردانی بخش های مختلف به تحقیق و تجزیه و تحلیل راه های دیگر برای حمایت از مستاجران و مالکان و زمینداران تماس برای گزارش ظرف 45 روز.

این اقدامات می تواند شامل:

  • داده های به شناسایی که در آن ساکنان و کسب و کار هستند که آواره;
  • مشاوره و ارجاع به سلب حق اقامه دعوی خدمات پیشگیری;
  • تعویق انداختن مجموعه ای از مالیات بر املاک و انرژی پاک مالیاتی ارزیابی برای 12 ماه;
  • سرکوب درنده دهندگان هدف کم درآمد صاحب خانه و
  • یک راست به خرید برنامه ای است که اجازه می دهد مقرون به صرفه مسکن توسعه دهندگان و یا سازمان های غیر انتفاعی برای خرید, خواص وام جلوتر از مقیاس بزرگ شرکت های بزرگ خریداران از جمله شهرستان بودجه برای خرید است.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب