بروس فولر: چگونه برای ساخت یک مراقبت اقتصاد پس از همه گیر کالیفرنیا

در مواجهه با بازسازی کالیفرنیا اقتصاد – یک دهکده بر مراقبت و انصاف – بیایید چشم پوشی وال استریت و برج عاج اقتص

توسط AKHBAREBARTAAAR در 2 خرداد 1399

در مواجهه با بازسازی کالیفرنیا اقتصاد – یک دهکده بر مراقبت و انصاف – بیایید چشم پوشی وال استریت و برج عاج اقتصاددانان. بیشتر می تواند از آموخته فداکارانه خط مقدم کارگران مانند دانیل Mahabir.

Child care worker with young children (Photo by Elizabeth del Rocío Camacho)

(عکس از الیزابت del Rocío کاماچو)

پوشیدن دستکش استریل و لباس, پرستار Mahabir, 34, آرنج باز کردن درب به او فشرده-واحد مراقبت در سن خوزه. داغ-در حال اجرا هواکش حفظ بیش از یک صد نفر در داخل, دوره نقاهت بعد از سکته مغزی آسیب های مغزی و یا COVID-19 – وهم آور آب و هوا مانند یک "خشک جنگل تکان دادن در تابستان نسیم" Mahabir گفت.

اما Mahabir مجبور به توقف کار او را دوست دارد با همه گیر مواج شش هفته پیش سازندگان: او 3 ساله در مهد کودک. پس از آن رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom لنت دست incentivizing مراقبت از کودک برای بازگشایی, اعطای خطر پرداخت برای معلمان امید بستن به کمک دیگر ضروری کارگران "بلند کردن اجسام فوق العاده ای وزن کردن شانه های من" Mahabir گفت.

در کوتاه مدت ما نیاز به یک سرایت از مبتکر سیاست به کالیفرنیا بازگشت به کار. در دراز مدت آزار دهنده همه گیر را ارائه می دهد تعلیم لحظه ای برای تبدیل بیش اخلاقی اساس اقتصاد ما. این ویروس کوچک دهید یک سوال بزرگ: آیا کسب و کار به عنوان معمول شناور مراقبان مانند Mahabir و یا به سادگی محافظت از ثروتمند و امریکا را در آغوش خصوصی به دست آورید ؟

زنان تشکیل می دهند بیش از نیمی از ملت را ضروری کارگران بسیاری از کار در حیات درمانگاه ها و بیمارستان ها مانند Mahabir و در عین حال کوچک پرداخت می شود حقوق و دستمزد. دستیاران پرستاری کسب کمتر از 15 دلار در هر ساعت. صفحه اصلی مشاوران برای سالمندان را حتی کمتر است.

ما نمی توانیم انتظار واشنگتن – اجرا توسط رئیس جمهور خالی از همدلی – به انسانی اقتصاد را پایه. فدرال کمک جریان برای شرکت های مانند ریتز کارلتون به نحوی شایسته میلیارد و 126 میلیون بخشایش وام. مقرراتزدایی سرمایه داران دوباره درو سود بالا از وام گیرندگان شرکت ها برگزاری خطرناک وثیقه درس unlearned از آخرین رکود است.

Newsom بودجه ثابت و دقیق در هفته گذشته صادقانه شاخه $54 میلیارد دلار در دست دولت درآمد در حالی که "حفاظت از ارزش های که برای ما عزیز است." اما دقیقا چه ارزش اقتصادی را تحریک و تشجیع کردن قبل از کالیفرنیا مچاله شدن اقتصاد ؟

فرماندار نمایش مقدار زیادی از قلب و کوتاه مدت عمل گرایی: گسترش مراقبت از کودک برای اولین پاسخ دهندگان و فعالیت های تابستان برای کودکان دبستانی ثابت برای کمک به بیمار یا بیکار. اما بودجه پیشنهادی خود را نیز بریده بریده مدرسه بودجه. Pre-k معلمان را رنج می برند کاهش پرداخت اگر تصویب قوه مقننه بسیاری به سختی درآمد دستمزد قابل زندگی.

Newsom و قانونی رهبران ممکن است در نظر گرفتن افزایش مالیات برای کمک به دید تاریخی بودجه شکاف. با درآمد بالا بگیر و شرکت های بزرگ بروید صدمه ندیده بهره گیری از توانایی به کار از خانه و یا فروش بر روی خط در حالی که در ادامه به لذت بردن از کافی مالیات بر نقاط ضعف.

های اخیر یک تجزیه و تحلیل نشان می دهد که چگونه $63 میلیارد دلار سالانه, معافیت مالیاتی کوتاه خزانه داری دولت, مزایای لذت می برد توسط کسب و کار و ثروتمند مالیات دهندگان. مبهم لبه آب گریز اجازه می دهد تا شرکت های چند ملیتی به معاف خارجی درآمد خود را از مالیات هزینه دولت 2.4 میلیارد دلار سالانه در از دست رسید. ما دیگر نمی توانیم این نعمت خاص است.

و نه رهبران سیاسی درآورده عمده کارفرمایان به کشش شغل بیشتر کارگران است. این را می توان با طول مرخصی خانواده برای پدر و مادر تامین می شود تحت فدرال اعتراض کردند. کارفرمایان باید حفظ پوشش بهداشتی برای کارکنان که باید کار پاره وقت, تا کودکان خود را به مدرسه بازگشت. مراقبت اقتصاد خواهد سهولت مالیات حقوق و دستمزد و افست با افزایش عوارض بر معاملات مالی و لوکس مصرف.

مراقبت از کارفرمایان را باز کرده اند و امکانات مراقبت از کودک برای کارکنان خود را به عنوان UCLA-زیتون مشاهده بیمارستانی در لس آنجلس. این یک نعمت غیر مترقبه برای کسانی که در خطوط مقدم مانند فولاد پرستار سونیا Caudillo, یک مادر تنها سه که درهم از محله pre-k و مدرسه تعطیل نیز هست.

این تداوم طاعون ارائه می دهد بسیاری از درس های. یکی فراموش نکنید که شفقت و مبارزات کارگران بهداشت و درمان مانند Caudillo و Mahabir. این آموزش با ما مقدار زیادی در مورد شجاعت و شفقت دعوت مراقبت از اقتصاد که آسانسور همه ما است.

[این تفسیر در اصل منتشر شد CalMatters.]tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن