جشنواره عبور: پایان برگر سوابق; Creed از 'دفتر' یک آلبوم جدید

جشنواره پاس یک خبرنامه که زمین در صندوق پستی خود را بارگیری در این هفته. اما در طول نخست جشنواره نجومی شما جای

توسط AKHBAREBARTAAAR در 3 مرداد 1399

جشنواره پاس یک خبرنامه که زمین در صندوق پستی خود را بارگیری در این هفته. اما در طول نخست جشنواره نجومی شما جایزه دریافت کنید نسخه های بیش از حد! مشترک شدن در حال حاضر.


اورنج کانتی برگر ثبت شد ballyhooed برای سال در مورد رویکرد خود را به indie در, موسیقی, تخم ریزی گروههای مانند Growlers و SWMRS.

اما این هفته روی برچسب آن نیز زد Burgerama جشنواره در جنوب کالیفرنیا و برگر Boogaloo در منطقه خلیج به طور ناگهانی تعطیل می شود در میان اتهامات سوء رفتار جنسی, Kelli Skye Fadroski گزارش.

در این هفته محل برگزاری موسیقی, اخبار ماهواره اعلام کرده است که آن را دیگر نمی خواهد یک محل برگزاری موسیقی.

در جای دیگر در جشنواره اشتباه است انجام livestream امروز (پنج شنبه). ما همچنین برخی از دیگر موسیقی جالب داستان های به اشتراک گذاری. به عنوان خوانده شده.

اورنج کانتی-بر اساس برگر پرونده, است که شناخته شده برای آن Burgerama گلشیری است رسما تعطیل زیر اتهام سوء رفتار جنسی و پرورش فرهنگ سمی مردانگی در اوایل این هفته. (فایل عکس دیوید برندان سالن عکاس)

گران برگر

اورنج کانتی-بر اساس برگر سوابق تعطیل کرده است در میان اتهامات سوء رفتار جنسی. این برچسب خورده پس از صدور یک عذرخواهی و برنامه ریزی برای بازسازی این شرکت است.

ثبت نام برای جشنواره عبور عضویت در خبرنامه. این که آیا شما یک Coachella lifer یا ترجیح می دهند به تماشای از راه دور دریافت هفتگی اعزام در جنوب کالیفرنیا جشنواره موسیقی فصل است. مشترک شدن در اینجا.
موسیقی زنده و برگزاری ماهواره ای که بسته شده پس از ماه مارس به دلیل رمان coronavirus همه گیر خواهد شد و دیگر میزبان موسیقی زنده و جای آن را دوباره باز به عنوان یک رستوران. (فایل عکس با فریز Harrison/گتی ایماژ)

ماهواره ای مبتنی

ماهواره ای از دریاچه نقره ای محل برای سال شناخته شده به عنوان Spaceland است فرار موسیقی برای تبدیل شدن به یک رستوران دوباره به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

Anuhea انجام در جزر و مد مرحله در طول BeachLife جشنواره در کنار دریا تالاب در ردندو بیچ در جمعه, مه 3 2019. این خواننده یکی از نوازندگان سنتور در جشنواره SpeakEasy تابستان سری جولای 23.(عکس از اکسل Koester, کمک عکاس)

رایگان آهنگ

با وجود اینکه لغو این سال BeachLife جشنواره آنلاین SpeakEasy سری تابستان بازده در 23 ژوئیه با Lukas نلسون و وعده واقعی Anuhea ریشه ایجاد و ثبت شرکت. دریافت جزئیات بیشتر.

خواننده و ترانه سرا و بازیگر Creed Bratton او منتشر شد نهمین آلبوم انفرادی "کمی تغییر" در 17 جولای سال 2020 است. (عکس از اندرو Hreha)

کیش خوب است

خبرنگار پیتر Larsen صحبت به 'دفتر' ستاره Creed Bratton در مورد شهرت خود را با ریشه های چمن و آلبوم جدید.


و در حال حاضر برای چیزی کمی اضافی و...در اینجا سه باید خواند, در, سرگرمی, فرهنگ و رویدادهای ما فکر می کنم شما ممکن است مانند.

  1. فانتزی چشمه حرکت بزرگ کنسرت به 2021
  2. Oliver Stone, مذاکرات در مورد خاطرات
  3. شما می توانید یک فضای کوه نقلیه در این حراج دیزنی لند

دریافت به جشنواره پاس تحویل به صندوق هفتگی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de