خطرات بزرگ و پاداش بالقوه در CalPERS جدید استراتژی سرمایه گذاری

کالیفرنیا عمومی کارکنان بازنشستگی سیستم (CalPERS) به تازگی اعلام کرد که صندوق بازنشستگی را به یک سرمایه گذاری

توسط AKHBAREBARTAAAR در 7 مرداد 1399

کالیفرنیا عمومی کارکنان بازنشستگی سیستم (CalPERS) به تازگی اعلام کرد که صندوق بازنشستگی را به یک سرمایه گذاری جدید با رویکرد افزایش شانس که آن را خود به عهده گرفت بازگشت سرمایه گذاری هدف و کمک به اطمینان حاصل شود آن را کافی دلار در دسترس برای پرداخت بازنشسته مزایای.

CalPERS' رویکرد جدید با لقب "بیشتر و بهتر دارایی"—آخرین تصمیم CalPERS هیئت مدیره بیش از چند سال گذشته در نظر گرفته شده برای تقویت تابآوری از طرح بازنشستگی که در حال حاضر فقط 71 درصد تامین می شود. این استراتژی شامل یک دو جانبه سرمایه گذاری رویکرد است که ترکیبی از یک فشار به سمت درآمد بالاتر و ریسک دارایی های با توانایی به اهرم صندوق هنگامی که وجود دارد فرصت های بازار و نرخ بهره پایین هستند.

"بهتر دارایی" با اشاره به CalPERS' قصد افزایش سهم از نمونه کارها خود را اختصاص داده به خصوصی حقوق صاحبان سهام و بدهی دارایی است که این طرح امیدوار تولید بالاتر در دراز مدت می گرداند. با توجه به زمان کم رشد محیط CalPERS شرط بندی است که سهام خصوصی است که در میان چند دارایی با دراز مدت بازده مورد انتظار بالاتر از خود را در حال حاضر فرض بر 7 درصد است.

"بیشتر دارایی" اشاره به CalPERS مدیره اجازه مدیران به دنبال اهرم—اصل قرض گرفتن پول از بانک های خصوصی در نرخ ترجیحی—تا 20 درصد از نمونه کارها خود را به ارزش (یا $80 میلیارد دلار). وجود دارد به نظر می رسد هیچ برنامه فوری برای استفاده از این گسترش قرض گرفتن ظرفیت و نه هیچ تضمین می کنند که این سیستم را در واقع قرض گرفتن در چنین سطح.

با وجود این همزمان با اعلام دو طرح "بهتر دارایی" و "بیشتر دارایی های" واقعا دو متمایز استراتژی. CalPERS به نظر نمی رسد به "وام گرفتن برای دو برابر کردن خطر" به عنوان برخی از صاحب نظران اظهار کرده اند. بلکه آنها در حال ساخت یک تصمیم سرمایه گذاری را بیش از سرمایه گذاری در سهام خصوصی است که با توجه به زمان کم قرار گرفتن در معرض به کلاس و نسبی خود را اندازه کرگدن در بازنشستگی ملی جهان—قطعا می توانید احساس. و در همان زمان آنها را انتخاب کنید ممکن است به قرض گرفتن وجوه—به جای فروش دارایی ها و یا شیر ذخایر نقدی—را هدف قرار فرصت طلب سرمایه گذاری در آینده به منظور به حداکثر رساندن شانس خود را از دستیابی به پایین خود را-اما-هنوز-بلند پروازانه 7 درصد میانگین بازگشت سرمایه گذاری فرض است.

با اینحال حتی اگر CalPERS از لحاظ فنی ممکن است وام گرفتن برای خرید در معرض خطر دارایی های آن است که هنوز کاملا متمایل به خطر تر. CalPERS رئیس سرمایه گذاری افسر بن Meng اذعان می کند که "بیشتر و بهتر دارایی های" استراتژی افزایش خطر ابتلا به مشخصات این طرح است. Meng انتظار دارد که اجرای استراتژی در طول زمان افزایش خواهد یافت و احتمال هدف قرار دادن این طرح را 7 درصد سرمایه گذاری بلند مدت بازگشت هدف از 39 درصد شانس به 45 درصد شانس. این یک underwhelming هدف و فقیر در تضاد با هر اندازه گیری به خصوص برای یک قانون اساسی ironclad بازنشستگی بهره مند است که 100 درصد تضمین شده است.

معقول تغییر خواهد بود برای CalPERS به هدف کوتاه مدت سرمایه گذاری پیش بینی—طرح تنها انتظار برای رسیدن به میانگین 6.2 درصد بازده در طول دهه بعدی به جای دراز مدت پیش بینی است که در آن 7 درصد فرض روت شده است. دلیل این است که عملکرد گذشته است که هیچ شاخص از نتایج آینده به خصوص در پی تاریخی جهانی اقتصادی مستند به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. وجود دارد هیچ دلیلی برای این باور است که ما را به بازگشت به عصر دائمی 7 درصد میانگین بازده سرمایه گذاری.

با CalPERS کارفرمایان در حال حاضر در تلاش برای پاسخگویی به سهم خود الزامات CalPERS مدیره محدود گزینه های در دسترس برای بهبود سیستم کلی بودجه است. اگر "بیشتر و بهتر دارایی های" استراتژی کار می کند در یک بخشی در هزینه های رو به رشد و تهی دست بدهی CalPERS می تواند یک مسیر به سمت بازگشت به بودجه کامل بیش از بلند مدت. اما اگر این استراتژی با شکست مواجه سهم نرخ خواهد بود مجبور به افزایش قرار دادن فشار و حتی بیشتر در کالیفرنیا دولت های محلی و سازمان های.

در صورتی که می آید به تصویب CalPERS به احتمال زیاد نیاز به ارزیابی مجدد آن حقوق بازنشستگی بهره مند طراحی و آیا اضافی اصلاحات اقدامات باید برای حفاظت از کارکنان و بازنشستگان و مالیات دهندگان کالیفرنیا از پرداخت افزایش هزینه های ناپایدار سیستم بازنشستگی.

رایان فراست بازنشستگی است تحلیلگر سیاست و لئونارد گیلروی است مدیر بازنشستگی یکپارچگی پروژه در دلیل پایه و اساس است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن