حماسی شاهکار تولد

در پایان سلسله مینگ مورخ قهوهای مایل به زرد کیان پس از بیش از 20 سال زحمت کش تلاش در نوشتن و در نهایت تکمیل کر

توسط AKHBAREBARTAAAR در 12 اردیبهشت 1399

در پایان سلسله مینگ مورخ قهوهای مایل به زرد کیان پس از بیش از 20 سال زحمت کش تلاش در نوشتن و در نهایت تکمیل کرونیکل Guoque. شادی قهوهای مایل به زرد کیان تنها می توان تصور کرد که او gazed در چنین یک کار بزرگ است که می تواند منتقل شود. اما یک دزد وارد خانه اش به سرقت. در پیدا کردن چیزی ارزشمند او فکر کرد که نسخه خطی از Guoque قفل شده در جعبه بامبو ممکن است قیمت بالا و آن را در زمان دور. پس از آن هیچ کس نمی دانست این محل از پیش نویس است.

بیش از 20 سال کار خستگی ناپذیر تبدیل شده بود به نیستی بود که واقعا بی امان ضربه به ویژه برای مردی که بیش از 60 سال است که موهای سفید تبدیل شده است. قهوهای مایل به زرد کیان به زودی از درد و مصمم به نوشتن این وقایع دوباره از ابتدا. با 10 سال دشوار تلاش های دیگری Guoque متولد شد. به تازگی نوشته شده Guoqueکه شد در مجموع 104 جلد و 5 میلیون عبارت بود آموزنده تر و کامل تر از نسخه های قبلی و فعال قهوهای مایل به زرد کیان به ترک نام خود را در تاریخ برای همیشه لطفا برای.

The newly written Guoque, which became a total of 104 volumes and 5 million words, which was more informative and complete than the previous version. (Image: pixabay / CC0 1.0)

به تازگی نوشته شده Guoque که شد در مجموع 104 جلد و 5 میلیون عبارت بود آموزنده تر و کامل تر از نسخه های قبلی. (تصویر: pixabay / CC0 1.0)

انگلیسی مورخ توماس کارلایل نیز دچار چالش های مشابه. پس از چند سال از تلاش های شدید Carlyle در نهایت تکمیل مقاله از انقلاب فرانسه. او تصمیم گرفت به مشورت اعتماد ترین دوست, جان استوارت میل در این پیش نویس پس Carlyle لنت آن را به او.

چند روز بعد میل زد رنگ پریده نفس نفس و به شدت برای گفتن Carlyle که پیش نویس از انقلاب فرانسهبه جز چند پراکنده در صفحات سوخته بود به عنوان مقالات زباله توسط دختر خود را. کارلایل بود که بسیار نا امید در شنیدن چنین خبر بد. اما Carlyle به زودی احیا ارواح است. او خریداری یک مقدار زیادی از نسخه خطی کاغذ و پشتکار نوشت و آن را یک بار دیگر. نسخه ای از انقلاب فرانسه است که ما در حال حاضر در حال خواندن است Carlyle دوم تلاش.

ترجمه شده توسط یوسف وو و edited توسط هلن

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

صبحانه ویژه: چگونه به طبخ شگفت انگیز تخم مرغ (+جایزه دستور)


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب