آمپر 97.1 FM ساخت یک صبح ظروف سرباز یا مسافر " توسط پخش لا نسخه آریزونا نشان می دهد

آمپر 97.1 FM را یک خدمه در حال اجرا نشان می دهد صبح از 5-10 صبح, شروع, شنبه, اوت. 3.ایستگاه شرکت مادر Entercom

توسط AKHBAREBARTAAAR در 9 مرداد 1399

آمپر 97.1 FM را یک خدمه در حال اجرا نشان می دهد صبح از 5-10 صبح, شروع, شنبه, اوت. 3.

ایستگاه شرکت مادر Entercom اعلام کرد که اولین لس آنجلس نسخه از "صبح ظروف سرباز یا مسافر" شامل در هوا شخصیتهای Joey Boy Aneesh راتان, Jeana شپرد و Karla هرناندز.

"صبح ظروف سرباز یا مسافر" در حال حاضر در حال پخش در آمپر, خواهر, ایستگاه زندگی می کنند 101.5 FM در شهر فینیکس, آریزونا, اما L. A. نسخه قابلیت سرپرستی محتوای خاص برای جنوب کالیفرنیا شنوندگان از جمله شیوه زندگی, اخبار روزانه, ترافیک, آب و هوا و محلی COVID-19 روز رسانی با توجه به اطلاعیه صادر شده توسط Entercom در روز پنج شنبه.

"جوی و پسر 'صبح ظروف سرباز یا مسافر' در حال انعکاس واقعی از جنوب کالیفرنیا" جف Federman منطقه ای رئیس جمهور گفت: Entercom از طریق انتشار. "آنها متنوع و پویا و مسئولیت اجتماعی و به طور کامل شفاف است."

در اکتبر 2019 آمپر تجربه shakeup به صبح نشان می دهد میزبان ادگار "Shoboy" Sotelo بود اجازه رفتن از ایستگاه و بعد از ظهر میزبان کریس بوکر پیوست چلسی Briggs and Krystal زنبور عسل در صبح است.

Entercom که همچنین صاحب KROQ 106.7 FM ساخته شده است که تغییرات زیادی به خود نیروی انسانی و برنامه نویسی از مارس. در اوایل سال جاری Entercom اعلام شد رها از دیرین "کوین و باقلا صبح نمایش" شرکت میزبان کوین رایدر و جدید خود را نشان می دهد "Kevin در صبح با Allie & Jensen." این ایستگاه به جای آورده و در بعد از ظهر میزبان تد مجهز با وسایل و کوین کلاین به میزبان جدید "Stryker & Klein صبح نشان می دهد." KROQ همچنین اولین بازی همه جدید لاتین جایگزین برنامه های رادیو "Alternalido" با DJ آنتونی Valadez که پخش از 8-10 بعد از ظهر هر جمعه.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن