اتحادیه های معلمان را راضی نخواهیم شد حتی با میلیاردها بیشتر در مالیات های جدید

کالیفرنیا رای دهندگان که خسته از رای گیری اقدامات آنها را درخواست برای تایید بیشتر بدهی و مالیات های بالاتر بر

توسط AKHBAREBARTAAAR در 3 مرداد 1399

کالیفرنیا رای دهندگان که خسته از رای گیری اقدامات آنها را درخواست برای تایید بیشتر بدهی و مالیات های بالاتر برای آموزش و پرورش را پیدا خواهد کرد بدون مهلت در انتخابات ماه نوامبر.

گزاره 15 تغییرات را به گزاره 13 که افزایش مالیات بر تجاری و مالکیت صنعتی و تقسیم درآمد بین دولت های محلی و مدارس.

هنوز معلوم می شود که این مهم افزایش مالیات ها را افزایش تنها مقدار جزئی از پول است که معلمان اتحادیه های کارگری می گویند که به اندازه کافی مورد نیاز صندوق عمومی آموزش و پرورش است.

کالیفرنیا انجمن معلمان رئیس جمهور E. توبی بوید به تازگی گفت: کنگره هفتگی جان هوارد در یک پادکست که گزاره 15 را 4.5 میلیارد دلار "به مدارس" تنها به اندازه کافی به "دست انداز ما تا کمی بیشتر" در رتبه بندی ملی از هر دانش آموز هزینه می شود. "اگر ما واقعا به بودجه است که ما نیاز به منظور واقعا بود تا در بالا ما خواهد اضافی نیاز 50 میلیارد دلار" بوید گفت.

فرهنگ و هنر شده است خجالتی در مورد پیشنهاد افزایش مالیات. در علاوه بر این به دنبال تغییرات به گزاره 13, فرهنگ و هنر تشویق رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom در جولای 8 نامه به "اتخاذ درآمد اضافی مانند تعلیق اعتبار مالیاتی شرکت ها و معافیت و یا تحمیل مالیات بر ثروتمندترین میلیاردرهای."

یک بیانیه صادر شده توسط بوید در جولای 17, پس از انتشار این فرماندار دستورالعمل بازگشایی مدارس ساخته شده همان درخواست از قانونگذاران دعوت از آنها برای بازگشت به کنگره و "اتخاذ درآمد اضافی از جمله اضافی تعلیق اعتبار مالیاتی شرکت ها و معافیت گرفتن واقعی و سود سرمایه و یا تحمیل مالیات بر ثروتمندترین میلیاردرها و میلیونرهای."

ایالات معلمان لس آنجلس بود و حتی بیشتر خاص در گزارش اخیر با عنوان "همان طوفان اما قایق های مختلف: امن و عادلانه شرایط برای شروع الاییواسدی در 2020-21." این اتحادیه پیشنهاد 1 درصد سالانه "مالیات بر ثروت" در تحقق نیافته سود سرمایه از "میلیاردرهای" و یکی دیگر از افزایش در نرخ مالیات بر درآمد شخصی — 1 درصد surtax درآمد بیش از 1 میلیون دلار در هر سال و 3 درصد درآمد بیش از 3 میلیون دلار.

معلمان اتحادیه های کارگری نیز در تماس با کنگره برای ارائه اضافی بودجه.

در حالی که هزینه در پاسخ به این بیماری همه گیر در حال ذکر به منظور به طور کامل درک عمومی آموزش و پرورش ایجاد سیری ناپذیر مالی اشتها مفید است به مشورت آمار دولتی در هزینه های آموزش و پرورش است.

کالیفرنیا وزارت آموزش و پرورش محاسبه هزینه برای "زمان هزینه آموزش و پرورش است." این شامل گواهینامه حقوق طبقه بندی شده حقوق و مزایای کارکنان, کتاب ها و منابع جایگزینی تجهیزات و خدمات/هزینه های غیر مستقیم کمتر از هزینه های غیر-آژانس فعالیت های جامعه, خدمات مواد غذایی, خدمات, مزایای جنبی برای افراد بازنشسته و امکانات کسب/ساخت و ساز. در نتیجه تعداد فعلی هزینه آموزش و پرورش و یا "EDP 365."

برای لس آنجلس Unified School District EDP 365 $بود 4.012 میلیارد دلار در سال 1998-99 به طور متوسط هزینه هر میانگین حضور روزانه (ADA) از $5,986. در 2018-2019 این EDP 365 برای الاییواسدی $بود 7.213 میلیارد دلار فعلی هزینه هر ADA $15,919.

برای مدت طولانی در ساحل متحد EDP 365 $بود 461.7 میلیون در 1998-99 میانگین هزینه هر ADA از $5,263. در 2018-19 این EDP 365 $بود 907.6 میلیون فعلی هزینه هر ADA از $13,154.

سانتا آنا متحد را EDP 365 شروع به پریدن کرد از $273.5 میلیون در 1998-99 ($5,058 هر ADA) به $625 میلیون در 2018-19 ($13,911 هر ADA).

لیست در می رود مشابه با افزایش هزینه در مدارس سراسر کشور. این جای تعجب نیست که مالیات دهندگان خسته هستند. آنها در حال پرداخت کاملا کافی است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن