نژادپرستی نظاممند در مترقی کالیفرنیا

چندی پیش جورج فلوید را قتل و جهانی را محکوم کرد و مردم سراسر این سیاره افزایش مشکلات اقلیت ها در امریکا برای م

توسط AKHBAREBARTAAAR در 4 مرداد 1399

چندی پیش جورج فلوید را قتل و جهانی را محکوم کرد و مردم سراسر این سیاره افزایش مشکلات اقلیت ها در امریکا برای معاینه. زمان مناسب برای سازنده بحث و تغییر سیاست.

اما به طور معمول این لحظه از وحدت به زودی تفویض به بی معنی است.

سریع به جلو کمی و شما باید "بیدار" از بین بردن مجسمه از اطناب و راه انداختن جنگ های صلیبی در مقابل معامله گر جو سالسا نام. به جای تمرکز بر کاهش سوء استفاده پلیس, بهبود زندگی اقلیت ها و بهبود روابط بین پلیس و مردم ما مانده است ، این است.

آن را به عنوان اگر وجود ندارد مقدار زیادی به انجام. اما بدیهی است که آن را آسان تر برای ارائه تکان دهنده condemnations از توماس جفرسون از آن است که در واقع به حل مشکلات.

در اینجا در کالیفرنیا وجود دارد هیچ کمبود مشکلات اقلیت.

به عنوان مثال با توجه به سیاست عمومی موسسه کالیفرنیا 22.9 درصد از لاتین تبارها 18.2 درصد از آمریکایی های آفریقایی تبار و 12.8 درصد از سفید پوستان در فقر زندگی می کنند.

بهبود چشم انداز اقتصادی در سراسر هیئت مدیره و کاهش آمار کالیفرنیا هزینه های بالای زندگی دور در بهتر زندگی اقلیت. اما کالیفرنیا سیاست های به ظاهر همه طراحی شده برای زندگی را بدتر برای فقرا که به طور نامتناسبی غیر سفید.

اجاره کنترل محدود زمین-استفاده از سیاست های کالیفرنیا کیفیت محیط زیست عمل می کنند و غالب دستمزد مقرر کاهش عرضه مسکن و مسکن گران تر است.

کالیفرنیا وضعیت به عنوان گسترده ترین مشمول مالیات دولت در کشور به عنوان یکی از مهمترین و تنظیم شده است موفق شد در حال اجرا کسب و کار از دولت و برش فرفره اقتصاد است.

کالیفرنیا سیاست های انرژی باید رانده شده تا هزینه بنزین در پمپ اما آن قیمت برق افزایش یافته باید در نرخ سریعتر از بقیه کشور است. این نه تنها به معنی بالاتر صورتحساب برق برای خوابگاه اما به عنوان Inland Empire اقتصاددان جان Husing را مستند کرده است برای سال, آن را نیز یک عامل در خفقان دولت در بخش تولید است. این ترجمه را به از دست دادن یک راه قابل اعتماد برای طبقه متوسط برای بسیاری از کالیفرنیا که نتوانسته اند به تحصیلات دانشگاهی.

صحبت که در کالیفرنیا K-12 سیستم به طور مداوم underperforms نسبت به سایر نقاط کشور و فقیر و اقلیت بچه ها بیشتر رنج می برند. کمتر از نیمی از لاتین و سیاه و دانش آموزان مطابق با استانداردهای دولتی در ریاضی و زبان انگلیسی. اگر یکی می خواهد برای پیدا کردن نژادپرستی نظاممند در دولت نگاه هیچ بیشتر از معلمان اتحادیه تحت سلطه سیستم آموزش و پرورش عمومی.

طبعا به PPIC نظرسنجی در سال 2017, 73 درصد از آمریکایی های آفریقایی تبار و 69 درصد و Latinos پشتیبانی یک مدرسه کوپن سیستم. البته دموکراتیک فمن در ساکرامنتو و معلمان اتحادیه ترجیح می دهم که هر کس چشم پوشی از آنچه که آمریکایی های آفریقایی تبار و لاتین واقعا فکر می کنم در مورد کوپن.

در محور مقابل آن است ارزش مهلت قدرت پلیس اتحادیه های کارگری. از آن زمان تا کنون تلاش بیش از حد برای مثال به تصویب مجلس سنا در لایحه 1421 که باز کتاب در پایدار یافته است که افسران درگیر در وحشتناک رفتار از جمله پر کردن گزارش نادرست و ارتکاب تجاوز جنسی.

باید چه بوده است پشتیبانی به اتفاق آرا به همراه داشت مخالفت رای از اعضای هر دو طرف در حالی که دموکرات دادستان کل خاویر بکررا بارها و بارها مبارزه با رعایت این قانون پس از آن تصویب شد.

از بین بردن بد مسکن سیاست های بهبود چشم انداز اقتصادی ساخت کالیفرنیا مقرون به صرفه تر بهبود K-12 سیستم و کاهش سوء استفاده پلیس از همه نیاز به مقابله با یک واقعیت ساده است: کالیفرنیا سیاسی در حال انجام است همه چیز اشتباه است و انگیزه کمی برای تغییر.

Sloganeering و مجسمه-سرنگونی هستند و هیچ جایگزینی برای کار سخت است که در واقع نیاز به انجام است. اما من از ترس این که در نهایت چه خواهد شد در ادامه به اتفاق می افتد.

Sal رودریگز را می توان در رسید salrodriguez@scng.comtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب