وست کووینا کمیته: انحلال شهرستان Fire Department

وست کووینا امور مالی و حسابرسی کمیته توصیه کرده است حل وست کووینا آتش نشانی در حمایت از خدمات پیمانکاری با لس

توسط AKHBAREBARTAAAR در 27 خرداد 1399

وست کووینا امور مالی و حسابرسی کمیته توصیه کرده است حل وست کووینا آتش نشانی در حمایت از خدمات پیمانکاری با لس آنجلس آتش نشانی.

این موضوع بعد از رفتن به شورای شهر برنامه ریزی شده است که به بحث در مورد بودجه شهر در جلسه روز سه شنبه, ژوئن 16.

توصیه می آید پس از وست کووینا اعلام مالی اضطراری در اواخر ماه مه. شهرستان, مدیر, David Carmany گفت: در موارد متعدد این بیماری همه گیر کوروناویروس کشیده تا به بودجه شهرستان را به حد و شهر دیگر می توانیم به ارائه خود را در آتش و خدمات اضطراری پزشکی.

"درآمد کاهش یافت و هزینه نمی تواند همچنان در همان سرعت" Carmany گفت: در ژوئن 11, سرمایه گذاری و کمیته حسابرسی نشست. "هر بسته از خدمات این شهر قبلا و یا مورد نظر به ما برای به دست آوردن چیزی در تراز بسیار به سرعت برای جلوگیری از غیر قابل قبول کاهش در خدمات و از دست دادن زندگی به این است که ما خدمت می کنند."

حتی قبل از این بیماری همه گیر از شهرستان بود و در بزرگ مالی شکل: در ماه اکتبر دولت اعلام وست کووینا به میان شهرستانها در بدترین مالی شکل بندی آن را به عنوان 17th, بدترین.

ماه آینده در این شهرستان مصوب 12 درصد افزایش آتش نشانان و حتی اگر بودجه آن بود محکم و متعادل.

رای به پیشنهاد انحلال سازمان آتش نشانی بود 4-2-1. اعضای کمیته مارشا Soloria و جیم Grivich رای دادند در برابر, در حالی که جسیکا Shewmaker که هر دو در این کمیته و یک شهر councilwoman, ممتنع.

اعضای تا به حال سه گزینه برای پیشنهاد به شورای شهر:

  • Brownout یک ایستگاه آتش و ارائه هیچ اضافه کاری;
  • قرارداد خدمات با L. A. County Fire Department;
  • قرارداد خدمات پزشکی با مراقبت آمبولانس و اخراج 30 آتش نشان.

براونینگ یک ایستگاه آتش به معنای وست کووینا آتش نشانی را تغییر خدمات بسته به در دسترس بودن کارکنان با توجه به ارائه از آتش رئیس وینسنت Capelle. برای مثال اگر یک آتش کاپیتان به نام بیمار از خدمات است که کاپیتان ایستگاه پایان خواهد بود و دیگر ایستگاه ها در شهرستان ها را ارائه خدمات برای آن منطقه است.

او افزود که سازمان آتش نشانی فعلی تجهیزات از جمله کامیون های آتش نشانی ایستگاه آتش نشانی و حفاظت فردی دنده منسوخ شده است و نیاز به ده ها میلیون دلار برای تعویض و یا تعمیرات.

توسط پیمانکاری با مراقبت خصوصی آمبولانس شرکت شهر را مجبور به اخراج 30 آتش نشانان و امدادگران به تغییر خدمات در سراسر, Capelle گفت.

اما با توجه به Capelle حل این شهر را آتش نشانی و خدمات پیمانکاری با مدرک آتش نشانی ارائه می کنند افزایش خدمات به شهر و تضمین شغل برای همه آتش نشانان شهرستان.

شهرستان گزینه به نظر می رسید و جذاب برای اکثر اعضای هیئت مدیره. اما عضو کمیته جیم Grivich گفت: در این مرحله آن است که خیلی زود به بگویید اگر سوئیچ خواهد در واقع صرفه جویی در این شهر پول است.

"ما قصد داریم برای صرفه جویی در پول ما در حال رفتن به صرف پول زیادی از پول بدون در نظر گرفتن او گفت:" در رابطه با پرداخت حقوق بازنشستگی و مزایای.

در واقع, برخی از اعضای کمیته گفت که در معرفی این شهرستان خدمات آتش آنها نیز اصرار اعضای شورا به طور کامل دامپزشک هر گونه توافق بین شهر و شهرستان.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب