تحت پیگرد آمازون تنها خوراک حریص وکیل — و صدمه زدن به مصرف کنندگان

هر گاه مصيبتى به مبارزه با قیمت درآوردن است که برخی به اعتصاب بیش از حد. کالیفرنیا البته این قاعده مستثنی نیست

توسط AKHBAREBARTAAAR در 6 خرداد 1399

هر گاه مصيبتى به مبارزه با قیمت درآوردن است که برخی به اعتصاب بیش از حد. کالیفرنیا البته این قاعده مستثنی نیست.

ماه گذشته شاکیان ارائه شده توسط Hagens برمن Sobol شاپیرو دفتر حقوقی ثبت دعوی در دادگاه اقدام کلاس در کالیفرنیا در برابر آمازون ادعا غول پیکر, شرکت, تجاوز, قیمت درآوردن قوانین در دولت در طول coronavirus. بدون در نظر گرفتن راه شما احساس می کنید در مورد قیمت سنگ آهن در بازار به طور کلی, این واقعیت باقی می ماند که اگر آمازون از دست می دهد طرح دعوی در دادگاه مشتریان در سراسر کشور خواهد شد آنهایی که از دست بدهند.

طرح دعوی در دادگاه است و نه بیهوده و بیمعنی. شاکیان و وکلای آنها مدعی هستند که آمازون باید در قبال شخص ثالث و اولیه لیست بر روی پلت فرم آن است. در حالی که آن را معقول و منطقی می خواهید به نگه داشتن آمازون مسئول اصلی آن listings قطعا آن معنی نیست که این شرکت باید در قبال شخص ثالث قیمت. شاکیان هم مقایسه متوسط قیمت در طول سه ماه گذشته به کروناویروس-عصر قیمت. اما استفاده خودسرانه قیمت امتیاز در حالت عادی جهان به اعمال کنترل قیمت ها در طول یک فاجعه است در مورد به عنوان مضحک به عنوان آن می شود—عرضه و تقاضا تغییر به طور چشمگیری در طول حوادث و بیماری های همه گیر. بنابراین بد داده است که اهرمی برای رانندگی بد یک دست کت و شلوار.

متاسفانه بیهوده و بیمعنی شبه موارد جدید نیستند چرا که هیچ جامد فرایند فیلتر کردن meritless ادعا می کند. این نوع موارد در نهایت به راحتی می تواند به جلوگیری از برخی از شرکت ها از دنبال محصولات جدید و افزایش قیمت فعلی محصولات در مصرف کنندگان است.

یکی از مسائل اولیه است که اغلب مطرح می شود در این موارد همانطور که گفته شد استفاده از علم و اطلاعات. زمانی که 22 زنان ثبت شده خود را در کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام علیه جانسون و جانسون وکلا infamously پیشنهاد J&J عزیزم پودر ناشی از سرطان با وجود مطالعات علمی و انجمن سرطان آمریکا گفت: در غیر این صورت. در حالی که تالک در شکل اصلی آن بود آزبست که مربوط به سرطان ریه را از طریق استنشاق مدرن و روز تالک ندارد آزبست و وجود دارد بدون پاک کردن لینک های بستن مدرن روز تالک به سرطان است. J&J دستور داده شد به پرداخت میلیاردها دلار به دلیل مشکوک علم یک محل در دادگاه. با J&J نیاز به اختصاص میلیون ها دلار به وکلا نمی توانند صرف به همان اندازه در توسعه محصول جدید و یا کاهش قیمت محصولات موجود.

وکلا در حال سرازیر شدن آب دهان در این فرصت را به سرمایه گذاری در این وضعیت سعی کنید و نیروی آمازون به حل و فصل و که بسیار معمول است. هنگامی که پرونده های حقوقی از این نوع هستند و پرونده آنها به ندرت تا کنون به نیمکت—که نیست شاکی هدف به هر حال. بخش عمده ای از آنها استفاده می شود به عنوان یک روش وادار کردن یک شرکت به جدول و حل و فصل. وکلا می دانم که آن را تقریبا همیشه ارزان تر برای هر دو طرف به حل و فصل از طریق سیستم دادگاه در آمریکا این است که به خطر انداختن موقعیت بود برای هر شرکت به دلیل آن باعث می شود آنها به نظر می رسد اعتراف به گناه توسط رفتن را از طریق با یک پرداخت. در واقعیت, آن را فقط به ورزش نسبتا ارزان تر گزینه است.

و زمانی که این موارد با جوایز برنده و اخبار آن را همیشه نمی translate پایین به مصرف کننده که به اتهام آزار توسط یک شرکت در وهله اول. تنها 57 درصد از پول صرف شده در سیستم شبه جرم در سال 2016 رفت و به شاکی قبل از وکلا هزینه شد کاهند. در واقع آنها معمولا سکه بر روی دلار از هر گونه حل و فصل اگر آنها خوش شانس هستید. در همین حال وکلای جمع آوری میلیون ها دلار در هزینه برای پیگیری چنین مواردی است. نتیجه نهایی ؟ هیچ مصرف کننده واقعا می شود برای جبران خسارت ممکن است آنها را دچار این شرکت است که از یک مقدار قابل توجهی از پول و وکلا در حال خنده راه خود را به بانک به پول نقد چک.

از همه بدتر اگر طرح دعوی در دادگاه در برابر آمازون در واقع نتایج در هر قابل پرداخت, آمریکایی ها در سراسر کشور بدتر خواهد بود برای پوشیدن دارم. چرا که یک نتیجه ناخواسته از طرح دعوی در دادگاه ممکن است که آمازون به سادگی تصمیم می گیرد به جلو و بیشتر لیست های پایین تر شاید آن را به طور معمول در طول یک فاجعه و یا بیماری همه گیر از ترس از دادخواهی. نتیجه نهایی در اینجا این است که بیشتر مردم آزار هستند چرا که آنها کمتر دسترسی به بحرانی کالا و خدمات آنها نیاز دارید بیشتر زمانی که آنها بیشتر به آنها نیاز دارید.

وجود دارد برخی از راه حل های که می تواند به تغییر این. اول دادگاه می تواند و باید کلاه پرداخت. که تعداد قابل توجهی از موارد به طور کامل meritless, با توجه به U. مجلسی, موسسه حقوقی اصلاحات بود و این اصلاح که عدم تعادل. علاوه بر بررسی موارد قبل از آنها می آیند قبل از دادگاه خواهد شد تا سیستم دادگاه که گرفتار کردن با احمق دعاوی و ایجاد سیستم مصرف کننده بیشتر دوستانه است.

مهمتر از همه ایجاد یک نوار برای مشروع علم در دادگاه کاملا ضروری است. داشتن دادگاه به طور مداوم استفاده از Daubert نظرات (بررسی متدولوژی و اعتبار علم ارائه شده) به عنوان مثال یکی از راه های برای رسیدن به چنین هدف است. گمراه کننده و ریاکارانه علم هیچ جایی در دادگاه قانون.

شبه جرم و قانون در ایالات متحده شده است مورد آزار قرار گرفته و اصلاحات قانونی ارائه می دهد یک فرصت برای قادر بودن به اعتصاب تعادل نگه داشتن شرکت های پاسخگو در حالی که به حداقل رساندن تعداد بیهوده و بیمعنی مناسب است که در حال وزن کردن یک سیستم است که در حال حاضر در آستانه سقوط.

جیمز Czerniawski یک صدای جوان مشارکت کننده. او را دنبال کنید در توییتر @JamesCz19tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب