فضای خصوصی نژاد

این هفته فضانوردان آمریکایی به زمین بازگشته است. سفر خود را به ایستگاه فضایی برای اولین بار بود سرنشین دار راه

توسط AKHBAREBARTAAAR در 8 مرداد 1399

این هفته فضانوردان آمریکایی به زمین بازگشته است. سفر خود را به ایستگاه فضایی برای اولین بار بود سرنشین دار راه اندازی از ایالات متحده در 10 سال.

توسط ناسا? هیچ. البته نه.

این پرواز به فضا اتفاق افتاده است چرا که حکومت مسئول است.

دولت اوباما کمیته تا به حال به این نتیجه رسیدند که راه اندازی چنین یک وسیله نقلیه را به 12 سال و هزینه $36 میلیارد دلار است.

اما این موشک به پایان رسید در نیمه آن زمان — برای کمتر از $1 میلیارد دلار (1/36 هزینه پیش بینی شده).

که به دلیل آن ساخته شده بود توسط ایلان شرکت خصوصی فضایی X. او می کند همه چیز سریع تر و ارزان تر است زیرا او صرف پول خود را.

"این پتانسیل شرکت رایگان!" توضیح می دهد که مهندس هوا فضا رابرت Zubrin.

البته سال پیش ناسا را مدیریت برای ارسال فضانوردان به ماه.

که موفق می گوید: Zubrin "از آنجا که آن هدف هدایت می شود. (امریکا) می خواستم برای متحیر کردن دنیا چه رایگان مردم می تواند انجام دهد."

اما در 50 سال پس از آن به عنوان حمل و نقل بهبود یافته و کامپیوتر رو کوچکتر و ارزان تر ناسا ساخته شده است پیشرفت های کوچک است.

خوشبختانه رئیس جمهور اوباما به شرکت های خصوصی اجازه رقابت در فضا گفت: "ما نمی توانیم به خاطر انجام همان کارهای قدیمی را به عنوان قبل از."

رقابت و سپس کاهش هزینه سفر به فضا به کسری از آنچه در آن بود.

چرا نمی تواند ناسا انجام داده اند ؟

از آنجا که پس از ماه فرود آن را تبدیل به یک نمونه دولتی — overbudget و در پشت برنامه. Zubrin ناسا می گوید: هدف به نظر می رسید به "عرضه پول به تامین کنندگان مختلف."

تامین کنندگان خوشحال بودند به همراه.

Zubrin هنگامی که مشغول به کار در لاکهید مارتین که در آن او پس از کشف راه را برای یک موشک برای حمل دو برابر وزن. "ما به مدیریت مهندسین و گفت:" نگاه ما می تواند دو برابر ظرفیت ترابری قابلیت برای 10 درصد هزینه اضافی.' گفتند: نگاه کنید اگر نیروی هوایی می خواهد ما را به بهبود Titan آنها خواهیم پرداخت ما به آن را انجام دهد!'"

ناسا پرداخت شد پیمانکار هزینه های توسعه و سپس با اضافه کردن 10% سود. بیشتر چیزهایی که هزینه بزرگتر پیمانکار سود. بنابراین پیمانکاران تا به حال انگیزه کمی برای نوآوری.

حتی ناسا در حال حاضر اذعان می کند این یک مشکل است. در طول آن سال 2020 بودجه درخواست مدیر جیم Bridenstine اعتراف کرد "ما خوب نبوده است در حفظ برنامه و ... در حفظ و نگهداری هزینه ها."

نه ناسا خوب در نوآوری. فن آوری خود را آنقدر از تاریخ می گوید Zubrin که "فضانوردان آورده لپ تاپ خود را با آنها به فضا — چون شاتل کامپیوتر بود منسوخ شد."

من پرسید: "زمانی که (ناسا) را دیدم که فضانوردان خود را به ارمغان آورد کامپیوتر چرا آنها ارتقا؟"

"از آنجا که آنها تا به حال یک کل فلسفه است که اجزای مختلف تا به حال به فضا امتیاز," او توضیح می دهد. "فضا امتیاز بسیار بوروکراتیک و پرهزینه است."

ناسا خوب بود با هزینه های بالا به عنوان طولانی به عنوان سفینه مونتاژ شده بود در بسیاری از اعضای کنگره این مناطق.

"ناسا است که کار بسیار بزرگی برنامه می گوید:" هوافضا وکیل جیمز Dunstan. "با گسترش آن مراکز در سراسر کشور, NASA می شود حمایت بیشتر از متفاوت تر کنگره."

اعضای کنگره حتی در مورد آن خنده. تشکر. رندی وبر R-تگزاس شوخی "ما خوش آمدید (ناسا) به تگزاس به صرف مقدار زیادی از پول در هر زمان."

شرکت های خصوصی انجام بیشتر با پول کمتر است. یکی از مشک را صرفه جویی در هزینه خلاقیت و نوآوری است که قابل استفاده مجدد بدهند.

برای سال های ناسا کاهش بوستر به اقیانوس.

"چرا آنها آن را دور بیاندازید ؟ من از Dunstan.

"زیرا این راهی است که آن را همیشه انجام شده است!" او پاسخ.

بیست سال پیش در لاکهید مارتین Zubrin تا به حال پیشنهاد شده قابل استفاده مجدد بوستر. کارفرمایان خود به او گفت: "ایده زیبا. اما اگر ما به فروش یکی از این, ما از کسب و کار."

Zubrin توضیح می دهد: "آنها می خواستم به نگه داشتن هزینه فضا پرتاب بالا است."

خوشبختانه در حال حاضر است که خود را علاقه مند به کارآفرینان رقابت سفر به فضا خواهد ارزان تر است. مشک نمی تواند زباله یک دلار است. Space X باید در رقابت با جف بزوس' Blue Origin, ریچارد برانسون, باکره, کهکشانی, بوئینگ, لاکهید مارتین و دیگران.

بخش خصوصی همیشه می آید تا با راه هایی برای انجام کارهایی است که سیاستمداران نمی توانید تصور کنید.

دولت را اختراع نمی مقرون به صرفه ماشین هواپیما اپل ، در آن زمان رقابت کارآفرینان به دنبال سود به پرورش آنها را به کارهای خوب ما در حال حاضر.

چگونه به خلاص شدن از دولت انحصارات.

برای سود رقابت ما به ارمغان می آورد بهترین چیز در زندگی است.

جان Stossel نویسنده "من استراحت بدهد: چگونه من در معرض Hucksters, بازی و کلاهبرداری از هنرمندان و شد بلای لیبرال رسانه ها."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب