دوربین های سرعت کار ممکن است کمک به کاهش غیر ضروری با پلیس برخورد

بازگشت در اواسط ماه مه در تلاطم مداوم coronavirus همه گیر کنجکاو زرد رباتیک سگ جاروب در سراسر رسانه های اجتماع

توسط AKHBAREBARTAAAR در 17 تیر 1399

بازگشت در اواسط ماه مه در تلاطم مداوم coronavirus همه گیر کنجکاو زرد رباتیک سگ جاروب در سراسر رسانه های اجتماعی. مستقر توسط سنگاپوری دولت در این کشور جزیره ای را در فضای عمومی دوربین نصب شده سگ روباتیک وظیفه بود با آرامی nudging پارک مراجعان به احترام اجتماعی فاصله ارشاد با نوع کلامی یادآوری. واکنش سریع بود و جهانی derisive—باعث مقایسه به dystopian, علمی تخیلی, سریال "آینه سیاه و سفید."

اما دوستانه سگ روباتیک یک دادرسی عادلانه? در راه که مختصر بحث بر سر چگونه ما اجرای قوانین پیش بینی ما در حال حاضر بحران ملی. پس از قتل جورج فلوید و Breonna تیلور توسط افسران پلیس بسیاری از آنها در حال حاضر خواستار اصلاحات که حذف پلیس از کل دسته از اجرای قانون است. در جریان قتل عام خواهد کمی دوستانه تر رباتیک سگ nudging در برابر رفتار بد بود واقعا خیلی بد است ؟

ترافیک پلیس مملو از پایین آویزان میوه وقتی که می آید به اجرای قانون اتوماسیون. در یک دست معمولی ترافیک متوقف می شود به صورت جزئی جنایات به تشدید خشونت با دلسردکننده فرکانس به طور نامتناسبی آفریقایی رانندگان است. یک مطالعه از نزدیک به 100 میلیون ترافیک متوقف می شود توسط محققان دانشگاه استنفورد دریافتند که آمریکایی های آفریقایی تبار بودند 20 درصد بیشتر احتمال دارد به کشیده بیش از سفید رانندگان است. و آن روال ترافیک متوقف می شود و گاهی اوقات به خشونت کشیده شد. در مطبوعات وجود دارد و در عین حال یکی دیگر از اتفاق می افتند داستان در مورد یک پلیس در تیراندازی از یک آفریقایی آمریکایی در نیوجرسی. درگیری آغاز شد و با یک روال ترافیک متوقف شود.

در همان زمان ما در حال حاضر این فن آوری به طور خودکار بیشترین ترافیک اجرای. توسط یک بیمه صنعت برآورد حدود 41 درصد از ترافیک متوقف می شود شروع با سرعت و بیش از هفت درصد شروع با یک علامت توقف و یا نور نقض. اکثریت قریب به اتفاق از اجرای قانون در این موارد انجام شده است توسط یک افسر پلیس با اسلحه و همیشه حاضر در معرض خطر خشونت. در عین حال پیچیده تکنولوژی دوربین شده است در اطراف برای حداقل سه دهه است. آزار دهنده اگر آن را ممکن است یک $75 خوب که می رسد چند هفته بعد در این پست به طور کامل حذف خطر تشدید. روال ترافیک متوقف می شود به سادگی لازم نیست.

فراتر از بین بردن نیاز برای خطرناک رویارویی, اجرای دوربین امکان اجرای تبعیض آمیز. در یک مطالعه توسط اقتصاددان سارا مارکس قوینتنر که در مقایسه با پلیس در اجرای ترافیک به دوربین های اجرای یافت که ماموران به طور نامتناسبی به بلیط به زنان و آفریقایی رانندگان در حالی که دوربین به نمایش گذاشته چنین رفتار تبعیض آمیز. اجازه دهید آن را مدنی آزادیخواه مورد برای بیشتر خیابان های نظارت.

در همان زمان دوربین در واقع انجام رساندن ماموریت خود را. در مروری بر مطالعات انجام شده توسط مراکز کنترل بیماری (CDC) محققان شواهد که دوربین های سرعت کاهش سرعت و تصادفات و صدمات مرتبط. یک مطالعه از دوربین های سرعت همراه آریزونا آزادراه یافت که تصادفات کاهش 44 تا 54 درصد است که متوسط سرعت کاهش یافته و نه مایل در هر ساعت است. معلوم می شود که سنتی اجرای پلیس—که اساسا دعوت رانندگان به تقلب و بازی کم شانس قرعه کشی که آنها گرفتار خواهد شد—فقط این نیست که موثر است در واقع تغییر رفتار است.

با وجود این شواهد در حمایت از اتوماسیون, اتوماسیون اجرای ترافیک بوده است آهسته رفتن. با اندازه گیری یک دوربین تنها مستقر شده در 12 ایالت و منطقه کلمبیا و حتی در این کشورها تنها در تعداد انگشت شماری از مکان های. پس از کشت و سرعت مربوط به مرگ و میر و خشن سیاسی مبارزه نیویورک تنها به تازگی موفق به نصب دوربین های سرعت در مناطق مدرسه که در آن مورد استفاده است و بیشتر روشن است.

در ضمن 13 متحده ممنوعیت اجرای خودکار آشکار است. اتوماسیون مخالفان اغلب سریع به ارائه بی اساس ایمنی و یا نظارت و نگرانی است. اما بیشتر شفاف توضیح به سادگی ممکن است که برای بسیاری از همیشگی متخلفان—شکسته وضع موجود کار می کند. در واقع این سناتور که در راه ایستاده بود از بیشتر دوربین های دیجیتال در نیویورک تعلق به حال 10 مدرسه منطقه نقض در کمتر از سه سال است. که در آن دیگری در آمریکا قانون انجام مجرمین تنظیم شرایط اجرای?

مطمئن شوید که هیچ کس دوست دارد به گرفتن بلیط. اما در حال حاضر بیشتر از همیشه ما باید بررسی راه هایی برای به حداقل رساندن تعاملات بین پلیس و جامعه است. البته نه هر عنصر از ترافیک اجرای خودکار می باشد. ما بدون شک هنوز هم نیاز مردم—اگر نه پلیس—به اجرا درآوردن دشوار به طور خودکار تخلفات مانند شکسته چراغ دم یا گم شده پلاک. و پلیس هنوز هم نقش مهمی بازی در موقعیت های خطرناک. اما به حدی است که ما می توانیم عناصر از اجرای قانون بیشتر شبیه یک آزار دهنده سگ روباتیک شاید ما باید.

نولان خاکستری حرفه ای شهرستان, برنامه ریز یک همکار با شهرنشینی بخش در Mercatus مرکز در دانشگاه جرج میسون و ارشد کمک کننده به صدای جوان.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب