کلیپرز زندگی خود 'بهترین دیزنی زندگی' در داخل NBA حباب

پاتریک بورلی را قفل شده است و لود با تی شرت برای همه.جانباز گارد به خبرنگاران گفت: روز شنبه که او تحت درمان چه

توسط AKHBAREBARTAAAR در 25 تیر 1399

پاتریک بورلی را قفل شده است و لود با تی شرت برای همه.

جانباز گارد به خبرنگاران گفت: روز شنبه که او تحت درمان چهار ماه وقفه به عنوان او را از هر گونه دیگر offseason.

که به می گویند: او را در زمان خاموش.

"برای من بسکتبال است که در طول سال ورزش" فقط-تبدیل-32 ساله نگهبان گفت: از طریق زوم از اورلاندو فلوریدا که در آن کلیپرز ramping تا متد و عمدا به آنها شده ایم و آن – برای شروع از هشت بازی فصل کاشت با یکی دیگر از مرحله نهایی مسابقات در برابر لیکرز در جولای 25.

"من فقط به انجام آنچه که من انجام شده است در طول سال گذشته: کار بر روی بدن من مشغول به کار در صنعت کار در ذهن من تلاش خودم را بهترین سلاح ممکن است."

اما در فلوریدا او را از رفتن به پسر برای بیش از دفاعی متوقف می شود, داشتن آورده پشته بلند سفید تی شرت با او به حباب: "من می خواهم به پوشیدن بسیاری از تی شرت" بورلی توضیح داد. "من سعی کردم برای قرار دادن یک و دو با هم. من کاملا مطمئنم که NBA بچه ها می خواهم به پوشیدن تی شرت ، من فقط می خواستم به همه چیز را در دسترس همه است."

بورلی گفت: او فاقد آن برای هر چیزی در دیزنی جهان رفت و آمد مکرر و گفت که او با بهره گیری از حذف تجربه زندگی در NBA محیط بسته.

"بسیار صاف و بسیار حرفه ای" بورلی گفت. "تمام راه اندازی در اینجا این است که درجه یک است. شما فقط به صفحه اصلی و تمرکز در بسکتبال. نوع شما می شود برخی از زمان با کیفیت به خودتان به دور از دوستان و خانواده.

"برای برخی از مردم آن را یک چیز خوب است. برای برخی از مردم آن را یک چیز بد است. برای من, من قصد دارم به استفاده از این زمان بیکار و استفاده از آن به نفع من."

کلیپرز مربی Doc Rivers گفت: او را تشویق بازیکنان خود را برای لذت بردن از غیر معمول تجربه آنها همه داشتن با هم – از جمله همه از آن شامل امکانات رفاهی.

"این زندگی عادی" گفت: رودخانه های تیک تاک کردن چند سایت گزینه های در حباب از جمله رستوران ها, بازی بولینگ, ماهیگیری, فیلم, دوچرخه سواری. "فقط چیزهای زیادی وجود دارد بحث درباره آن است. مثل بچه ها ما صادقانه ما در مورد آن صحبت کنید – اجازه دهید فقط فراموش شغل ما است. پس از ما در حال انجام تمرین زندگی خود را به بهترین است که شما می توانید آن را در اینجا. این چیزی است که ما در حال تلاش برای انجام این کار; ما در حال تلاش به زندگی می کنند زندگی ما باید بهترین دیزنی زندگی است.

"ما بسیاری را انجام دهد. آن را هنوز هم طبیعی نیست اما خوب است با ما. ما قصد داریم به زندگی می کنند بهترین دیزنی زندگی است که ما می توانیم."

اما آنها همچنین قصد داریم برای آماده شدن برای پر مخاطره رقابت و آنچه که آنها امید خواهد بود کلیپرز' سازمان اولین قهرمانی را اجرا کند.

سرگرم کننده آلت ورود به تمرین دوشنبه تقویت شده که rookie گارد Terance مان گفت.

"Kawhi (لئونارد) است که فقط در مورد کسب و کار" او گفت:. "هنگامی که او در اطراف همه آن را می داند کسب و کار در زمان دریافت متمرکز شده و قفل شده است."

اما نه بیش از حد سریع رودخانه ها گفت: با توجه به کلیپرز را به کار راه خود را به بازی آمادگی از جمله scrimmages چرا که این تنها راهی است که به اندازه کافی آماده شدن برای چیزی که واقعی – حتی اگر کسانی که به طور بالقوه در حال حاضر فرصت برای آسیب به وجود می آیند.

"جهنم, من می تواند گام بر کسی مچ پا در اتوبوس" رودخانه گفت. "دلیل تیم ها به آرامی ramping تا آنجا که ما روز بیشتر از حد معمول ... ما دو به علاوه هفته این زمان. این اجازه می دهد تا ما را به نوعی از زمان ما است."

و تا کنون ؟ خیلی خوب رودخانه ها گفت.

"ما تیز ؟ البته که نه" او گفت:. "اما ما خوب ما در حال چیدن چیزهای. ما نیازی به نصب چیز ما نیاز به بررسی همه چیز. ما قصد داریم برای اضافه کردن یک زن و شوهر جدید چین و چروک به برخی از چیزهایی که ما (اما) به طور کلی حفظ شده است شگفت انگیز است."

بورلی ممکن است می گویند که چون او هرگز واقعا در زمان استراحت.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن