جرقه قدم زدن خود را درمان کوتاه WNBA فصل مانند یک ماراتن

سریع می شود اما نمی عجله وجود دارد بلند و کوتاه 22-بازی فصل پیش رو است.پس از رفتن ماه بدون بازی در سطح بالا ho

توسط AKHBAREBARTAAAR در 23 تیر 1399

سریع می شود اما نمی عجله وجود دارد بلند و کوتاه 22-بازی فصل پیش رو است.

پس از رفتن ماه بدون بازی در سطح بالا hoops و یا در بسیاری از موارد بدون hooping در همه جانبازان-لادن جرقه تعیین می شود به سهولت به رقابتی بسکتبال در حال حاضر که آنها با هم در "Wubble" در IMG آکادمی در برادنتون فلوریدا.

"از نظر فیزیکی برای مطمئن شوید که همه پشت جایی که آنها به طور معمول خواهد بود در این نقطه در اردوگاه آموزشی" جرقه مربی Derek Fisher گفت: در یک زوم چت تصویری با خبرنگاران اشاره کرد که به طور معمول بازیکنان تمایل به وارد بازی-آماده یا از آنجا که آنها در حال آمدن به زودی پس از اتمام فصل خود را در خارج از کشور یا ورود فقط چند هفته پس از اتمام دوره کالج خود را استخدام.

"بنابراین از نظر فیزیکی من فکر می کنم ما کمی پشت یا نه که در آن همه عادت به بودن" فیشر اضافه شده است. "اما در سمت تلنگر است که از یک رابطه نظر قرضه و ارتباطات است که ما باید با یکدیگر ... بهره گیری از این ماه هنگامی که ما نه از لحاظ جسمی در همان فضای مجازی جلسات ... ما کل سازمان است که فقط نزدیک و در یک جایی بهتر از ما بودند و از یک سال پیش.

"من فکر می کنم که ترجمه خواهد شد در دادگاه هنگامی که ما می گرفتن تا خودمان را از لحاظ جسمی."

فیشر پیشنهاد کرد که او را سخاوتمندانه با دقیقه در اوایل امیدوار به نگه داشتن به عنوان بسیاری از بازیکنان خود را سالم به عنوان فصل پیشرفت زیر جولای 25 tip-off. در فصل اول خود را در سال گذشته او هدایت جرقه به یک 22-12 ثبت و شماره 3 دانه قبل از آنها بودند جاروب در WNBA نیمه نهایی. این یک تجربه یادگیری فیشر گفت: رهبری یک تیم است که گنجانیده شده پنج بازیکن جدید و از دست رفته کاربران به دلیل مصدومیت خارج از کشور تعهد یا تعلیق — برای یک ترکیب 73 بازی.

"اگر ما 12 بازیکن در دسترس آخر هفته باز من نمی شود شگفت زده اگر تمام 12 بازی" فیشر گفت:. "حتی اگر آن را فقط سه یا چهار دقیقه در جهش را امتحان کنید و فقط به هر کس یک فرصت برای یادگیری نحوه ی به بازی بسکتبال در یک بازی تنظیم دوباره. من فکر نمی کنم تاپیک میخوام یک راه امن تر برای انجام این کار زمانی که شما در نظر آنچه که این بازیکنان تجربه کرده اند و چگونه محدود بوده و در آماده سازی خود را.

"ما مسئولیت داریم که به بازیکنان ما به حق انجام شده توسط آنها."

جرقه رو به جلو Nneka Ogwumike گفت که او به دقت وزن آسیب نگرانی های قبل از او متعهد به بازی در فلوریدا.

"برای من, سلامت, شد, یک, یکی," او گفت:. "نه فقط COVID بلکه شرایط بازی نیست برای پنج ماه و پس از ورود به کارایی بالا نوع از دقت بسیار به سرعت."

گارد نقطه چلسی خاکستری بود به اندازه کافی خوش شانس به یک حلقه در خانه به تمرین تیراندازی او گفت: اگر چه او اذعان کرد: "این هرگز همان حال در داخل یک باشگاه ورزشی و رقابت — شما می توانید تعداد زیادی از عکس بدون دفاع است."

و تیراندازی گارد Riquna ویلیامز گفت که او وارد در برادنتون در خوب شکل داشتن اختصاصی خودش را به وزنه برداری و قلبی در طول استراحت طولانی اما "هیچ چیز در یک زمین بسکتبال است."

"من قطعا با تلاش به عقب بر گردیم به آن را به آرامی" ویلیامز گفت. "گام به گام است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن