7 شات در لوئیزویل در اعتراض به تیراندازی پلیس

LOUISVILLE, Ky. — حداقل هفت نفر به ضرب گلوله کشته شدند در لوییویل به عنوان صدها نفر از معترضان همگرا در تالار

توسط AKHBAREBARTAAAR در 9 خرداد 1399

LOUISVILLE, Ky. — حداقل هفت نفر به ضرب گلوله کشته شدند در لوییویل به عنوان صدها نفر از معترضان همگرا در تالار شهر خواستار عدالت برای Breonna تیلور, یک زن بود که به ضرب گلوله در ماه مارس توسط پلیس که شکست خود را درب.

لویی مترو پلیس گفت: اوایل جمعه که حداقل یک فرد در شرایط بحرانی. "هیچ افسران مرخص خدمات خود را به سلاح" و تمام هفت شات شدند غیرنظامیان سخنگوی پلیس گروهبان. لمانت واشنگتن نوشت: در یک ایمیل به آسوشیتد پرس.

"من احساس می کنم جامعه نا امیدی و خشم و ترس و اما امشب خشونت و تخریب است نه راه حل آن" لویی شهردار گرگ فیشر گفت: در یک ویدیو ارسال شده به توییتر. او گفت: دو نفر از زخمی ها تحت عمل جراحی قرار گرفتند و پنج در شرایط خوبی بودند.

دوشنبه شب تظاهرات به معترضان در سراسر کشور در شهرستانها از جمله لس آنجلس و دنور نیویورک و ممفیس معلوم شد در اتحاد با تظاهرکنندگان در مینیاپولیس که در آن جورج فلوید شد آخرین مرد سیاه و سفید به مرگ در بازداشت پلیس.

آن هم آمد ساعت پس از انتشار 911 تماس با تیلور دوست پسر ساخته شده در مارس 13, لحظات پس از 26 سال تکنسین فوریتهای پزشکی به ضرب گلوله کشته شد و هشت بار توسط کارآگاهان مبارزه با مواد مخدر که زدم پایین درب جلو او. بدون مواد مخدر پیدا شد در خانه است.

"من نمی دانم آنچه اتفاق می افتد" واکر گفت: یک توزیع کننده در طول دو دقیقه تماس. "کسی لگد درب و شات دوست دختر من."

واکر شنیده می شود در تماس با گریه و خواستار تیلور نام. او می گوید: تیلور بر روی زمین است و او به ضرب گلوله در معده است.

فدرال و مقامات دولتی در حال بررسی اداره پلیس تحقیقات داخلی پلیس ارشد اعلام بازنشستگی خود را و شهردار تغییر سیاست در هیچ-knock جستجو در حکم. افسران که قرار است در ترک در حالی که تیراندازی است مورد بررسی بوده اند اما منظم.

حدود 500 تا 600 تظاهر کنندگان راهپیمایی از طریق کنتاکی, شهرستان, مرکز شهر, خیابان, پیک, مجله گزارش شده است. تظاهرات ادامه داد: برای بیش از شش ساعت در ساعات اولیه جمعه به عنوان باران ریخت پایین.

در یک نقطه معترضان نوبت در زمان های هیدرولیکی سنگ دست از پادشاه لویی شانزدهم پس از آن شکسته مجسمه خود را در خارج از شهرستان سالن. عکس بعدها شنیدم باعث برخی از معترضان به تقلا برای ایمنی.

"طبعا احساسات بالا هستند" فیشر توییتی درست قبل از نیمه شب و به اشتراک گذاری Facebook پست که به دادگاه تجدید نظر برای مردم باقی می ماند غیر خشونت آمیز به عنوان آنها خواهان عدالت و پاسخگویی. "به عنوان Breonna مادر می گوید بیایید صلح آمیز به کار ما نسبت به حقیقت و عدالت" شهردار نوشت.

توجه تیلور مرگ تشدید کرده است پس از خانواده اش در اداره پلیس شکایت کرد در این ماه. مورد را به خود جلب کرده سرفصل های ملی در کنار عکسبرداری از Ahmaud Arbery در گرجستان محله در ماه فوریه است.

حدود 12:20 صبح فیشر توییتی تصویری که او گفت: یک پیام از تیلور خانواده است.

"لویی با تشکر از شما بسیار برای گفتن Breonna نام امشب. ما در حال رفتن به توقف تا زمانی که ما عدالت" یک زن می گوید: در این ویدئو. "اما ما باید متوقف امشب قبل از اینکه مردم صدمه می بینند. لطفا رفتن به خانه امن و آماده برای مبارزه نگه دارید."

در ضمن ویدئو زنده از مرکز شهر لوییویل در حدود 12:30 صبح نشان داد برخی از معترضان در پشت موقت چوبی سنگر که به نظر می رسد ساخته شده از جداول پیک نیک اسپری نقاشی با کلمات "شما نمی توانید کشتن همه ما است." یک آتش سوزی کوچک در داخل یک سطل زباله می تواند قابل رویت بود در وسط خیابان.

پلیس در بدن زره و سپر چهره برگزار شد باطوم و اندود شده تا مرکز شهر. آنها به نظر می رسد به آتش گلوله های لاستیکی و استقرار گاز اشک آور در قوطی اسپری هوا و ايجاد سرفه در میان اعضای باقی مانده از جمعیت است. معترضان ثبت افسران با تلفن های همراه خود.

WFPL خبرنگار رایان ون Velzer ارسال شده در توییتر که او را دیدم دو مرد سیاه و سفید به ضرب گلوله در مقابل او. او گفت: "نمی بینید که در آن از گلوله آمد اما گفت: پلیس به سرعت در بر داشت مردان بر روی زمین و شروع به ارائه کمک های اولیه.

Kentuckians هنوز تحت اجتماعی فاصله حکم رانده coronavirus بیماری همه گیر. بسیاری از معترضان عینک ماسک.

شعارهای اوایل جمعه شامل "بدون عدالت بدون صلح" و "که در خیابان ؟ خیابان های ما."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن