سونار غواصان ادامه جستجو برای 'Glee' ستاره ریورا تصور غرق شده در دریاچه Piru

تیم با استفاده از سونار و دستگاه های رباتیک در چه چیزی می تواند یک جستجوی طولانی برای "Glee" ستاره و والنسیا ب

توسط AKHBAREBARTAAAR در 21 تیر 1399

تیم با استفاده از سونار و دستگاه های رباتیک در چه چیزی می تواند یک جستجوی طولانی برای "Glee" ستاره و والنسیا بومی Naya Rivera که مقامات بر این باورند غرق در کالیفرنیای جنوبی دریاچه.

"ما نمی دانیم که اگر او را برای رفتن به توان پنج دقیقه از در حال حاضر و یا پنج روز از هم اکنون" ونتورا شهرستان کلانتر سروان. اریک Buschow گفت: در یک کنفرانس خبری جمعه و دو روز پس از ریورا 4 ساله پسر داشت به خواب رفته و به تنهایی بر روی یک قایق دو اجاره کرده بود چند ساعت پیش از آن.

جستجو تیم در دریاچه Piru در حال بکسل دستگاه سونار در سراسر سطح که اسکن پایین برای اشکال که ممکن است یک بدن و سپس استفاده از کوچک کنترل از راه دور دستگاه به کشف فضاهای زیر آب نشان می دهد که وعده داده است.

دو اشکال داشت اما نه منجر به ریورا Buschow گفت.

فایل – بازیگر Naya Rivera می رسد در 17th Annual Screen Actors Guild Awards در لس آنجلس در Jan. 30, 2011. (AP Photo/مت Sayles فایل)

غواصان نیز هنوز در جستجوی آبهای تیره اما کمتر استفاده می شود از ساعت بلافاصله پس از 33 سال گزارش شد گم شده است.

"ما در حال قرار دادن به عنوان بسیاری از دارایی ها به عنوان ما می توانیم در خارج وجود دارد" Buschow گفت. "ما قدردانی از همه نگرانی های وجود دارد خارج وجود دارد در مورد محل و ارائه برخی از بسته شدن برای خانواده اش است."

نظارت تصویری نشان داد ریورا و پسرش پارکینگ و ورود به اسکله قایق در منطقه تفریحی در دریاچه 55 مایل (89 کیلومتر) شمال غرب از مرکز شهر لس آنجلس در روز چهارشنبه بعد از ظهر, مقامات گفت. او تا به حال تجربه قایقرانی در دریاچه.

حدود سه ساعت بعد که اجاره آنها پل موقت نظامی زدن قایق در بر داشت پسر به تنهایی در آن با پوشیدن یک جلیقه نجات. پسر گفت: محققان او و مادرش رفته بود شنا و او تا به حال بدست پشت در قایق اما او تا به حال.

یک فرد بالغ جلیقه نجات در قایق همراه با ریورا را شناسایی و اتومبیل او هنوز در پارکینگ.

در روز پنج شنبه مقامات گفت: آنها معتقد بودند او تا به حال به طور تصادفی غرق شده و جستجو در حال تغییر از تلاش برای نجات ریورا به تلاش برای پیدا کردن بدن خود را.

جستجو در تیم بودند با تمرکز بر شمال این دریاچه شناخته شده به عنوان باریک که در آن پسر پیدا شد و سمت شرق که در آن باد الگوهای آن را نشان می دهد ممکن است زودتر.

پسر ریورا پسر با بازیگر Ryan دورسی بود امن و سالم و با اعضای خانواده, مقامات گفت. زن و شوهر طلاق گرفته در سال 2018 است.

آخرین صدای جیر جیر در ریورا حساب از روز سه شنبه به عنوان خوانده شده "فقط دو نفر از ما" همراه با یک عکس از او و پسرش.

ریورا برگزار آواز پریمیر سانتانا لوپز برای شش فصل در فاکس موزیکال-کمدی "Glee."

اگر او اعلام شده است مرده او را تبدیل به سومین عمده بازیگران عضو از نشان دادن به مرگ در 30s خود را.

Cory Monteith, یکی از نمایش آگهی درگذشت و در 31 در سال 2013 از سمی مخلوط الکل و هروئین.

و شرکت-علامت ستاره Salling که ریورا مورخ در یک نقطه به کشته شدن خود را در سال 2018 در سن 35 سالگی پس از اقامه دعوا به جرم پورنوگرافی کودکان اتهامات عنوان شده علیه.

دنبال AP سرگرمی نویسنده اندرو دالتون در توییتر https://twitter.com/andyjamesdalton.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب