دادستان کل آمریکا خواستار چین بزرگترین انتخابات دخالت تهدید

ویلیام Barr, U. s. دادستان کل است به نام چین بزرگترین تهدید برای سال 2020 آمریکا انتخابات است. او معتقد است که

توسط AKHBAREBARTAAAR در 8 اردیبهشت 1399

ویلیام Barr, U. s. دادستان کل است به نام چین بزرگترین تهدید برای سال 2020 آمریکا انتخابات است. او معتقد است که چینی ها تهدید و حتی گرفتگی خطر مطرح شده توسط روسیه است که مستند به دخالت در انتخابات قبلی برگزار می شود در سال 2016. او صحبت شد در مصاحبه با فاکس نیوز.

دخالت در انتخابات

"به نظر من این چین و... نه تنها به روند انتخابات اما من فکر می کنم در سراسر هیئت مدیره وجود دارد به سادگی هیچ مقایسه. چین یک تهدید بسیار جدی برای ایالات متحده geopolitically, اقتصادی, نظامی و تهدیدی برای یکپارچگی نهادهای داده توانایی خود را برای نفوذ چیز" بار گفت: به فاکس نیوز, به گزارش واشنگتن آزما.

ماه گذشته دفتر مدیر اطلاعات ملی (ODNI) گزارش داد که با وجود اثبات کرملین به طور فعال تلاش برای دخالت در انتخابات امسال. اما اعتراف کرد که کشورهایی بودند که به دنبال تاثیر بحث های عمومی در رسانه های اجتماعی به افشانده شدن بذر اختلاف در کشور و تاثیر ترجیحات رای دهندگان را به میل خود. آن را رد کرده است که روسیه به نوعی کمک به مغلوب ساختن پیشی جستن با او گشتند.

این سازمان هشدار داد که دشمن مبارزه با دشمن ملت تبدیل خواهد شد بیشتر شدید به انتخابات نزدیکتر می شود. آن را نیز به طور خاص چین در انتقاد از کشور برای ترویج سیاست های همسو با منافع و گفت که پکن ممکن است توسل به جامع تر فعالیت اگر روابط دو جانبه میان دو کشور را بدتر کند.

The Office of the Director of National Intelligence singled out China when warning of hostile campaigns by adversary nations against the U.S. presidential election. (Image: Etan Liam via flickr CC BY-ND 2.0)"> CC BY 2.0 )

دفتر مدیر اطلاعات ملی خاص چین هنگامی که هشدار خصمانه مبارزات با دشمن ملت ها در برابر انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده. (تصویر: تان لیام از طریق فلیکر CC BY-ND 2.0)"> CC BY 2.0 )

در سال گذشته Guo Wengui یک تبعید چینی املاک و مستغلات سرمایه دار خیلی مهم نشان داد که پکن بود و نه به دنبال به جلو به رئیس جمهور تهمت داشتن دارد. دولت چین ظاهرا آشنائی pro-چین عناصر در داخل ایالات متحده برای از خط خارج مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد مبارزه است. تلاش است که توسط رهبری رئیس جمهور چین از طریق CCP امنیت ملی کمیسیون که قرار بود در سال 2013 و اعمال کنترل بیشتر بر دیگر نهادهای امنیتی.

"برای سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده این کمیته امنیت داده و دستورالعمل بسیار روشن است که جایز نیست برای مغلوب ساختن پیشی جستن به برنده 2020 انتخابات... رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر باعث بسیاری از آسیب به CCP به طوری که آنها اعلام کرده اند او اجازه داده نخواهد شد برای چهار سال دیگر در قدرت" او گفت: به این Washington Free Beacon.

انتخابات تغییرات

شیوع کروناویروس به بازیگران سایه در سال 2020 آمریکا است که به جای برنامه ریزی شده در ماه نوامبر است. بحث وجود دارد که این انتخابات ممکن است به تعویق افتاد اگر ویروس وضعیت تحت کنترل در آورد حدود یک ماه قبل از انتخابات. این شرکت در حال حاضر به تعویق افتاده است توسط چندین متحده است. گرجستان منتقل مقدماتی از مارس 24 آوریل 19, لوئیزیانا, از آوریل 4 ژوئن 20, مریلند از مارس 28 ژوئن 2 و کنتاکی از مارس 19 ژوئن 23.

(Image: Screenshot / YouTube)

بحث وجود دارد که این انتخابات ممکن است به تعویق افتاد اگر ویروس وضعیت تحت کنترل در آورد اکتبر. (تصویر: Screenshot / YouTube)

نامزدها به طور فزاینده ای اتخاذ استراتژی های دیجیتال برای رسیدن به رای دهندگان خود را از مکان مذاکرات و کنفرانس ها در حال حاضر تقریبا غیر ممکن است. نامزد انتخابات ریاست جمهوری جو بایدن راه اندازی کرده است یک پادکست به نام "در اینجا معامله است." "چرا من انجام این کار ؟ خوب بنابراین ما می توانیم نگه داشتن صحبت کردن با یکدیگر. ما نمی توانیم با برگزاری تظاهرات هر بیشتر, اما ما در حال جمع آوری در فضاهای عمومی. ما در حال زندگی در یک حالت عادی" بایدن گفت: در شروع قسمت اول, به گزارش الجزیره. تاریخ انتخابات عمومی تاسیس شده توسط قانون فدرال است. به منظور تغییر این کنگره را مجبور به تصویب یک قانون و سپس آن امضا شده توسط رئیس جمهور.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا به اشتراک هفتگی ما ایمیل

ما جملات کمونیست چین جاسوسی به 4 سال زندان محکوم شد


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب