SCIAC و اقیانوس آرام در غرب لغو بسیاری از آنها سقوط ورزش با توجه به COVID-19 همه گیر

جنوب کالیفرنیا کنفرانس ورزشی بین دانشکده و اقیانوس آرام در غرب کنفرانس هر جمعه اعلام کرد که آنها را لغو تقریبا

توسط AKHBAREBARTAAAR در 4 مرداد 1399

جنوب کالیفرنیا کنفرانس ورزشی بین دانشکده و اقیانوس آرام در غرب کنفرانس هر جمعه اعلام کرد که آنها را لغو تقریبا همه از ورزش خود را برای سقوط به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

تصمیم گیری را تحت تاثیر صدها دانشجو-ورزشکاران که رقابت برای مدارس محلی در این همایش.

این SCIAC که ساخته شده است نه مدارس که بازی در NCAA Division III سطح در بیانیه ای گفت که این کنفرانس رئیس جمهور "به اتفاق آرا توافق کردند که" برای انصراف از رقابت در "NCAA طبقه بندی بالا-تماس با خطر ورزشی در ترم پاییز." کسانی که ورزش فوتبال و بسکتبال زنان, مردان, واترپولو مردان و زنان فوتبال و والیبال زنان.

این کنفرانس گفت: به دنبال آن است احتمالا به بازی های ورزشی آن در ترم بهار خواهد بود که پس از Jan. 1.

مدارس در SCIAC هستند Cal Tech کال لوتری چاپمن کلرمونت-Mudd-Scripps, La Verne, Occidental, Pomna-Pitzer, راند و آمریکا.

این کنفرانس گفت: ورزش در کم و متوسط و خطر دسته بندی ها (مردان و زنان کشور متقابل مردان و زنان تنیس مردان و زنان گلف مردان و زنان شنا و غواصی) ممکن است مجاز به برگزاری کنفرانس-تنها مسابقات در پاییز اگر دولت در دیدار بهداشتی خاص مورد نیاز است.

Pac غرب است که ساخته شده است تا از 11 مدارس در بخش دوم سطح, گفت: آن را به تعویق انداخته است تمام سقوط های ورزشی تا Jan. 1. در این کنفرانس هیئت مدیره به اتفاق آرا رای داده پنج شنبه شب به تاخیر فصل برای مردان و زنان کشور متقابل مردان و زنان فوتبال و والیبال زنان.

این کنفرانس شامل Biola Azusa Pacific و کنکوردیا.

Pac West گفت: آن تصمیم خواهد گرفت که وضعیت ورزش های زمستانی در یک جلسه در Oct. 1.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن