مذاکرات بین MLB و اتحادیه بازیکنان برای شروع سال 2020 فصل گرم شده — اما نه در یک راه خوب.

همراه با counterproposal ارسال شده به اتحادیه جمعه, MLB معاون کمیسر و رئیس امور حقوقی دن Halem شامل گاز گرفتن نامه ای خطاب به اتحادیه سرب مذاکره بروس مایر. نامه (یک کپی از آن به دست آمده توسط اورنج کانتی ثبت نام) روشن می سازد مالکیت اشاره مارس توافق بین دو طرف را نشان می دهد و اهانت به بازیکنان موضع — که آنها تضمین کامل نرم افزار تاریخ حقوق برای هر بازی باید بیس بال رزومه این سال است.

این نامه را به تن باعث می شود آن را به نظر می رسد بیشتر احتمال دارد که هر بازی بیس بال, بازی های برگزار شده در این فصل تنها پس از MLB کمیسر راب مانفرد حکم مختصر از فصل به طور منظم (در حدود 50 بازی) و گسترش postseason (بازی های انجام شده در زمان در ماه اکتبر) که می تواند تلویزیون درآمد MLB اشتیاق.

“در حالی که ما می دانیم که این اصل بوده است که مذاکره با خودمان به این دلیل که (بازیکنان) انجمن ارائه کرده است کمی فراتر از آنچه که ما در حال حاضر حق را در زیر مارس توافق ما را به یکی دیگر از تلاش برای رسیدن به یک توافق است که برنده-برنده برای هر دو طرف” Halem گفت: در این نامه قبل از ترسیم آخرین پیشنهاد — 72-بازی فصل به طور منظم شروع به اطراف جولای 14 و پایان سپتامبر 27 با گسترش postseason.

که پیشنهاد شده است مشخص می شود که مرده در هنگام ورود توسط بسیاری از بازیکنان ارسال در رسانه های اجتماعی.

“آن منقضی شده به عنوان به زودی به عنوان آنها ضربه ارسال” دزدان دریایی پارچ ترور ویلیامز ارسال شده در توییتر با اشاره به MLB تقاضا برای پاسخ این آخر هفته.

در آشکار اشاره به counterproposal, فیلیز outfielder اندرو McCutchen به سادگی نوشته شده “سلام.” هنگامی که خواست برای مشخص تر می شود او پاسخ داد: “خنده با صدای بلند.”

بازیکنان باید روشن ساخته است که آنها باور دارند که آنها هستند مذاکره “با خودمان است.” هر یک از مالکیت سه پیشنهاد اختصاص داده شده تقریبا همان مقدار پول به حقوق — 70 تا 80 درصد از نرم افزار-دارای حقوق و دستمزد به تنها کمی افزایش تعداد بازی ها به بازی می شود.

این اتحادیه بازیکنان باقی مانده است ثابت قدم در تفسیر خود از ماه مارس توافق — که آن را تضمین می کند هر گونه پرداخت برای سال 2020 خواهد بود به طور کامل نرم افزار-رتبه بر اساس تعداد بازی به بازی می شود. Halem دوباره تأکید کرد MLB باور است که این توافق (که شامل $170 میلیون غیر قابل استرداد حقوق و دستمزد پیشرفته به بازیکنان) داد و آن را حق مذاکره بازیکن خسارت بر اساس واقعیت های اقتصادی — مانند از دست دادن درآمد حاصل از بازی های صحنه بدون طرفداران در حضور.

در طول مذاکرات در ماه مارس Halem گفت: در این نامه مالکیت آن را “شفاف” که بازی بدون طرفداران در حضور و غیاب “بود و نه از لحاظ اقتصادی امکان پذیر است.”

“ما به شما ارائه با اطلاعات مالی نشان دادن میزان درآمد حاصل از دروازه/در-پارک (حدود 50% از درآمد محلی),” Halem روز جمعه گفت. “این Commissionerhimself گفت: در طول مذاکرات با توجه به چانه زنی یادداشت” ما در حال بازی نیست خالی آن را فقط کار نمی کند برای ما. انجمن اذعان به همان اندازه که به بخش اول مارس توافق ارائه دفتر کمیساریای با یک طرفه از راست به سر فصل تنها زمانی که (در میان otherconditions) وجود دارد هیچ محدودیتی در به طور منظم فن دسترسی در تمام 30 لیگ ballparks.

“و این انجمن برای دادن اساسا چیزی به خاطر بازیکنان تا به حال هیچ حق خود را تحت قرارداد پرداخت می شود در طول اضطراری ملی دریافت صدها میلیون دلار’ ارزش از جمله یک سال کامل از خدمات برای shortenedseason … یک سال کامل از خدمات و اگر وجود دارد هیچ فصل و حقوق و دستمزد پیشرفت جمعا به مبلغ 170 میلیون (که غیر قابل استرداد اگر وجود نداشت فصل).”

Halem بازیکن رد پیشنهادات است که MLB یک “تعهد به بازی به عنوان بسیاری از بازی ها به عنوان امکان پذیر است.” که “صراحت در تضاد” توسط مارس توافق گفت: در این نامه که مکان “بدون تعهد” در تیم “به بازی هر بازی اجازه دهید به تنهایی هر شماره خاص از بازی ها است.”

“ما مذاکره که ارائه دقیقا برای محافظت از باشگاه ها از اهرمی به لحاظ اقتصادی infeasible جایگزین بازی در خالی استادیوم بدون کاهش مربوطه در حقوق” Halem گفت.

با توجه به Halem نامه “هر کس درگیر در (مارس) مذاکرات قابل درک است که اگر ما نمی تواند از سر بازی به طور منظم با فن دسترسی احزاب را یک بعدی مذاکرات بیش از کاهش به بازیکن پرداخت غرامت به حساب برای از دست دادن میلیاردها دلار از دروازه/در-پارک درآمد.”

روشن است که دو طرف’ تفاسیر مختلف از مارس توافق “شده است و یک مانع برای مذاکره قطعنامه” — چیزی است که آشکار برای چند هفته در حال حاضر. اما Halem می افزاید: بیشتر ضربه تند وشدید زدن در اتحادیه اروپا ،

“شما نشان می دهد در نامه خود که انجمن 89-بازی پیشنهاد در روزانه حقوق ‘ساخته شده است در منافع حل و فصل’,” او نوشت. “با این حال طرفین درگیر هستند و نه در حل و فصل بحث و معلوم نیست دقیقا چه شما در حال تلاش برای” حل و فصل.'”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو