بگو پنیر: Dion پیشخدمت یک فرود نرم با لیکرز

دریاچه BUENA VISTA, Fla. — همیشه پس از اختراع ساعت شات hoops بازیکنان در خیابان ها و ورزشگاه ها و پارک ها در ه

توسط AKHBAREBARTAAAR در 5 مرداد 1399

دریاچه BUENA VISTA, Fla. — همیشه پس از اختراع ساعت شات hoops بازیکنان در خیابان ها و ورزشگاه ها و پارک ها در همه جا انجام داده اند و بازی های خود را برنده بازی توسط بازی به این متن: "پنج چهار سه دو یک."

دیون پیشخدمت تا به تعقیب آن احساس تمام زندگی خود را. در سر او می گوید که ساعت همیشه تیک تاک پایین.

پس از آن ساخته شده حس که فقط در دو شب در یک لیکرز, یونیفرم, پیشخدمت بوده است رفتن به پسر به عنوان چهارم به پایان. پس از ساخت زنگ-ضرب و شتم 3-اشاره گر را در اولین مرحله در برابر دالاس در پنجشنبه پیشخدمت شد و در آن روز شنبه, ضربه زدن یک جفت از سطل در دقیقه آخر یک 119-112 پیروزی در HP زمینه خانه در عرصه عاری از طرفداران.

پیشخدمت را دوست دارد, جمعیت, او گفت:, و او را دوست دارد به رسم انرژی از آنها. اما حتی زمانی که آنها وجود دارد نه او فکر می کند شمارش معکوس.

"من فقط همیشه بازی که در گوش من هر زمان که من کردم این فرصت را به تاریخ و زمان آخرین شات," او گفت:. "من فقط قفل همه چیز را و آن را مانند من وجود دارد توسط خودم."

این ممکن است مانند او وجود دارد و تنها زمانی که او طول می کشد به ضرب گلوله; پس از آن ، در دو scrimmages تا کنون لیکرز نیمکت گرفته شده برای فریاد کردن "می گویند CHEEEESE" به عنوان پیشخدمت اجازه می دهد تا آن را به پرواز یکی از به یاد ماندنی ترین برای تلفن های موبایل در حال حاضر بیشتر قابل شنیدن تر از همیشه در NBA TV-دوستانه تنظیم.

در حالی که "پنیر فیلادلفیا" ممکن است نه تملق گفتن به عنوان یک نام مستعار پیشخدمت (یک فیلادلفیا بومی) پذیرای آن است. از آن آغاز شده به عنوان یک شوخی بین او و گرما هم تیمی حسن وایتساید و از آن اقتباس شده توسط لیکرز که به امضا او در ماه مارس قبل از چهار ماه وقفه. پس از این تیم تمرین شده است در دیزنی دانشگاه دنی سبز آغاز کرد و این روند که در حال حاضر در حال اجرا, موسیقی متن فیلم به هر پیشخدمت تقلا کردن.

28 سال-گارد نمی تواند به نظر می رسد برای جلوگیری از لبخند او در مورد آن صحبت کردیم.

"در اینجا آن را مانند آن را متفاوت, مرد," او گفت:. "این یک پرنیان. همه فقط مثبت است. ما خود ما زبان عامیانه و چیزهایی مانند آن در جریان است. ... این باعث می شود شما احساس خوب, اگر چه. شما هیجان زده هستیم."

پیشخدمت' حرفه ای تا به حال مقدار زیادی از نوسانات اما سال گذشته شده است بسیار کامل رکود: خارج از دادگاه حوادث و آسیب خط خارج تصدی خود با میامی که معامله او را به ممفیس که در آن او بود unceremoniously چشم پوشی در ماه فوریه است.

فقط وقتی که پیشخدمت بود برداشت کردن قفسه های لیکرز و امیدوار به بازی دوباره برای یک مدعی ... coronavirus همه گیر رسید. آن را به او داده حس قدردانی که او می تواند در همه بازی در حال حاضر.

"در این نقطه در زندگی من, من فقط می خواهم به بازی بسکتبال, مراقبت از خانواده و لذت بردن از آن را," او گفت:. "شما فقط می دانید. به عنوان شما می توانید ببینید در حال حاضر ما در حال زندگی در یک فیلم با همه چیز که در جریان است. چه کسی می توانست تصور می کردند ما می تواند صحبت کردن مثل این (بیش از زوم)?"

لیکرز نیاز به پیشخدمت آنجا که تا کنون. با Rajon روندو از کارکنان مربیگری پیش بینی او را به عنوان یک پتانسیل off-the-دریبل تهدید به ثمر رساند. اگرچه او را سرد و گرم در حرفه خود یک چیز پیشخدمت می توانید بیشتر از زمان است نمره: او پانچ در 12 امتیاز در 20 دقیقه رفتن 5 9.

"او فقط به ما می دهد و متفاوت پویا" لیکرز مربی Frank Vogel گفت. "ما گرفتن و شلیک بورس مقدار زیادی از آنها. اما آنچه که او را قادر به انجام مسئولیت رسیدگی به توپ و رول, بازیسازی, ساخت عکس های بزرگ مانند او امشب – ما هیجان زده هستیم که در مورد به عنوان به خوبی."

شنوایی که شیمی خیلی خوب است با پیشخدمت و لیکرز ممکن است به نظر می رسد تعجب آور با توجه به شکننده تاریخ به عنوان LeBron James' هم تیمی. پیشخدمت معامله شد 33 بازی به جیمز' فصل اول در کلیولند در فصل 2014-15 حداقل در بخشی از آنجا که او نمی jell با تعمیرشده ، های مشکل بود برای خدمت تاب تا عکس زمانی که جیمز Kyrie Irving یا کوین عشق باز بود.

اما پیشخدمت می گوید او رشد در شش سال پس از. در حالی که او را حفظ بسیاری از آنچه باعث می شود او یکی از NBA بیشتر شخصیت های رنگارنگ – از جمله میل خود را برای پنیر فیلادلفیا moniker – تبدیل شدن به یک پدر و مادر و رفتن را از طریق چند تیم به او آموخت آنچه جیمز در تلاش بود به انجام زمانی که او شروع به تلاش برای خدمت در زیر بال خود را.

وقتی که پیشخدمت بررسی در برای اولین بار جیمز بود subbing ، به عنوان آنها گذشت او پیشخدمت گفت: "شما آن را کردم Dion." که چه پیشخدمت احساس می کند مانند کل لیکرز گروه به او گفت که پس از او وارد شدند.

"زمانی که شما جوان هستید شما هنوز در تلاش برای پیدا کردن خود را در حال آمدن به لیگ," او گفت:. "من فکر می کنم برون در تلاش بود تا به من کمک کند با این, اما من خیلی سمج ، اما من درک می کنم در حال حاضر. من 28. من انجام داده ام از طریق بسیاری بوده است. من در صلح با خودم. من خوب هستم."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن