Newsom, قوه مقننه باید آماده به کوچک دولت بیشتر

در نور عمیق و بلند مدت پیش بینی شده از اثرات این بیماری همه گیر کوروناویروس و دولت-دستور مستندات Gov. گاوین Ne

توسط AKHBAREBARTAAAR در 29 اردیبهشت 1399

در نور عمیق و بلند مدت پیش بینی شده از اثرات این بیماری همه گیر کوروناویروس و دولت-دستور مستندات Gov. گاوین Newsom ممکن است تجدید نظر در پیشنهاد بودجه پیشبینی خواستار قابل توجهی کاهش هزینه در حالی که همچنین نگه داشتن امید برای فدرال اعتراض کردند.

تا آنجا که از آن می رود در برابر غرایز Newsom و دموکراتیک فمن در قوه مقننه باید آماده به کوچک دولت بیشتر و شاید حتی کار با جمهوری خواهان در مجلس قانونگذاری به شکل از چگونه به انجام این کار است.

کامل میزان کسری بودجه مواجه دولت سخت است به طور کامل تعیین می کند در این نقطه است.

Newsom وزارت مالیه پیشنهاد کرده است یک کسری به عنوان بالا به عنوان $54.3 میلیارد دلار که با توجه به $41.2 میلیارد دلار در صندوق به طور کلی درآمد کاهش نسبت به پیش بینی های ساخته شده در ماه ژانویه همراه با افزایش هزینه های لازم توسط COVID-19.

این حزبی قانونی تحلیلگر را در ضمن پیش بینی سناریو که در آن کسری بودجه است یا 18 میلیارد دلار به عنوان آنجا که 31 میلیارد دلار در سال آینده و ادامه داد: کسری بودجه از طریق 2023-24.

در هر صورت رکود خواهد نیاز به هر دو پوسته پوسته شدن از پیشنهادات برای گسترش برنامه های موجود و کاهش به آنچه در سمت چپ.

Newsom را در دستور کار بلند پروازانه را در انتظار قرار داده و او را به جای آن باید به کار بر روی فرمان دولت به سمت در توسعه پایدار در مسیر.

"ما را پیدا خواهد کرد بهره وری. شما سزاوار لاغر دولت که زیرک تر موثر تر و اهداف و نیازهای آسیب پذیرترین" Newsom گفت: در روز پنج شنبه.

آن را به توان گفت که در کالیفرنیا بودجه دولت حتی قبل از همه این بود که در یک مسیر ناپایدار.

به عنوان ما نوشت: در ماه ژانویه در پاسخ به فرماندار پیشنهاد بودجه در آن زمان: "این بودجه صرف بیشتر مالیات بیشتر و اجتناب از پرداختن به اصلاحات سیستمیک و یا رفع تازگی ایجاد مشکلات. این پیشنهاد قطعا می تواند بدتر اما کالیفرنیا خواهد بود به اشتباه فکر می کنم آن را به هر چیزی بهتر است."

Newsom خود را به اعتبار مشخص شده است در برخی از کاهش هزینه ها از جمله پرداخت کاهش می یابد برای کارکنان دولت و همچنین به عنوان تماس جدید برخی از هزینه های طرح های ساخته شده در ژانویه بودجه.

اما فقط به عنوان به عنوان نمونه ، جری براون دیدم نیاز به قرار دادن اصلاحات حقوق بازنشستگی در جدول در پاسخ به اقتصادی خرید اینترنتی از رکود Newsom نیاز به آماده می شود منجر به بحث در این جبهه.

علاوه بر این, یک سادگی بیهوده و بیمعنی پروژه مانند راه آهن با سرعت بالا کاربی نیاز به دیده می شود برای آنچه در آن در تمام طول شده است: یک شوخی وحشتناک یک ایده طولانی گذشته نقطه از محور. آن را به رفتن.

آنچه که نمی توان اجازه داد به اتفاق می افتد است برای ساکرامنتو قانونگذاران به پای خود را بکشید. خیلی از این وضعیت در حالی که کاملا از خود ساخت قابل پیش بینی بود. آماده شدن برای یک رکود و نگه داشتن هزینه ها در خط با درآمد و نه فقط امیدوار است که خوب بار اقتصادی ادامه خواهد داد به طور نامحدود است و آنچه در کالیفرنیا مورد نیاز در تمام طول.

متاسفانه اشتیاق از قانونگذاران در طول سال به افراط در هزینه های اضافی sprees ضروری کاهش مشکل هنگامی که بار سخت رسید. لاغر دولت با تمرکز بر ملزومات و صلاحیتهای اصلی دولت است و آنچه مورد نیاز بود و قبل از آن است که قطعا مورد نیاز در حال حاضر.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب