Kelly Preston بازیگر و همسر جان تراولتا می میرد در 57

لس آنجلس — بازیگر Kelly Preston که اعتبارات شامل فیلم "دوقلوها" و "جری مگوایر" درگذشت یکشنبه, شوهرش جان تراولت

توسط AKHBAREBARTAAAR در 23 تیر 1399

لس آنجلس — بازیگر Kelly Preston که اعتبارات شامل فیلم "دوقلوها" و "جری مگوایر" درگذشت یکشنبه, شوهرش جان تراولتا گفت. او 57 بود.

تراولتا تایید از مرگ همسرش در یک Instagram post اواخر یکشنبه. او گفت: او پس از دو سال مبارزه با سرطان پستان است.

"این است که با قلبی سنگین که من اطلاع شما که همسر کلی دهکدهای از دست داد او دو سال مبارزه با سرطان پستان" تراولتا از همسرش گفت: 28 سال. "او مبارزه یک مبارزه شجاعانه با عشق و حمایت از بسیاری."

پرستون تا به حال حرفه ای طولانی در فیلم و تلویزیون و در زمان ظاهر شدن در فیلم با شوهرش. آنها سه فرزند بود با هم.

پرستون و Travolta ازدواج کرده بودند در یک نیمه شب مراسم در پاریس در سال 1991 در حالی که زن و شوهر بودند در انتظار اولین پسر Jett.

در ژانویه 2009 Jett Travolta, 16 درگذشت و پس از یک تشنج در خانواده خانه تعطیلات در باهاما. مرگ لمس کردن یک مورد دادگاه پس از یک راننده آمبولانس و خود را وکیل متهم به تلاش برای اخاذی 25 میلیون دلار از بازیگران در غیر این صورت آنها خواهد انتشار اطلاعات حساس در مورد مرگ پسر خود را.

تراولتا شهادت در یک دادگاه جنایی به پایان رسید که در یک mistrial و آماده شد به شهادت بار دوم اما تصمیم به توقف پیگیری این مورد است. وی با ذکر شديد فشار مورد و پسر خود را از مرگ باعث شده بود خانواده است.

هر دو پرستون و Travolta بازگشت به بازیگری با پرستون را نقش اول را در Nicholas Sparks سازگاری "آخرین آهنگ" که ستاره دار مایلی سایرس و شوهر آینده اش, Liam Hemsworth.

آنها تا به حال دو فرزند دیگر مادر Ella Bleu در سال 2000 و پسر بنیامین در سال 2010.

تراولتا و پرستون ملاقات کرد در حالی که فیلمبرداری سال 1988 "کارشناسان."

آنها آخرین ستاره دار هم در سال 2018 فیلم "گوتی" با تراولتا بازی John Gotti و پرستون بازی جرم و جنایت, رئیس, همسر ویکتوریا.

"کلی عشق و زندگی همیشه به یاد" تراولتا نوشت: در Instagram. "من خواهد شد در نظر گرفتن برخی از زمان به وجود داشته باشد برای کودکانی که خود را از دست داد مادر مرا ببخش در پیشبرد اگر شما نمی شنیدن از ما در حالی که برای. اما لطفا می دانم که من خود را احساس می, فوران عشق در هفته ها و ماه های آینده به ما زخم التیام یابد."

پرستون مرگ بود که برای اولین بار منتشر شده توسط مجله مردم.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن