راس نورسته قوی بیش از هفت نوبت به عنوان داجرز ضرب و شتم بر روی غول برای بار دوم

غول پابلو Sandoval, #48 آمد سخت در داجرز Chris Taylor, #3, رفتن به بالا از طریق طول 5 زمین باز یافته اقدام در

توسط AKHBAREBARTAAAR در 4 مرداد 1399
 • غول پابلو Sandoval, #48 آمد سخت در داجرز Chris Taylor, #3, رفتن به بالا از طریق طول 5 زمین باز یافته اقدام در ورزشگاه طفره زن جمعه, 24 جولای سال 2020 است. (عکس توسط دیوید کرین, Los Angeles Daily News/SCNG)

 • داجرز Chris Taylor #3 بود گرفتار سرقت دوم است و برچسب با غول های Mauricio Dubon در طول 5 زمین باز یافته اکتون در ورزشگاه طفره زن جمعه, 24 جولای سال 2020 است. تیلور در ابتدا به نام بی خطر است اما در این بازی به چالش کشیده شد غول و پس از بررسی به نام پایان دادن به در خفاش برای داجرز. (عکس توسط دیوید کرین, Los Angeles Daily News/SCNG)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • داجرز پارچ راس نورسته, #68 آغاز شده برای داجرز در برابر غول در ورزشگاه طفره زن جمعه, 24 جولای سال 2020 است. (عکس توسط دیوید کرین, Los Angeles Daily News/SCNG)

 • داجرز حداکثر Muncy, #13 جشن خود را homers با کودی Bellinger, #35 با آرنج ضربه بزنید در اولین ورود اقدام علیه SF Giants در ورزشگاه طفره زن جمعه, 24 جولای سال 2020 است. (عکس توسط دیوید کرین, Los Angeles Daily News/SCNG)

 • داجرز Chris Taylor, #3, Terrance Gore #27 و Mookie بتی, #50, جشن 9-1 پیروزی بر غول در ورزشگاه طفره زن جمعه, 24 جولای سال 2020 است. (عکس توسط دیوید کرین, Los Angeles Daily News/SCNG)

 • داجرز Mookie بتی, #50 متصل شده بر روی این زمین در طول 8 زمین باز یافته اما پرواز کردن در ورزشگاه طفره زن جمعه, 24 جولای سال 2020 است. داجرز شکست غول 9-1. (عکس توسط دیوید کرین, Los Angeles Daily News/SCNG)

 • داجرز انریکه هرناندز #14 نمرات در طول 8 زمین باز یافته اقدام در ورزشگاه طفره زن جمعه, 24 جولای سال 2020 است. داجرز شکست غول 9-1. (عکس توسط دیوید کرین, Los Angeles Daily News/SCNG)

 • داجرز ادوین Rios, #43 است و در دوم به عنوان غول Brandon, Crawford, #35, تلاش ناموفق برای تکمیل دو بازی در طول 8 زمین باز یافته اقدام در ورزشگاه طفره زن جمعه, 24 جولای سال 2020 است. داجرز شکست غول 9-1. (عکس توسط دیوید کرین, Los Angeles Daily News/SCNG)

 • غول پابلو Sandoval, #48 آمد سخت در داجرز Chris Taylor, #3, رفتن به بالا از طریق طول 5 زمین باز یافته اقدام در ورزشگاه طفره زن جمعه, 24 جولای سال 2020 است. (عکس توسط دیوید کرین, Los Angeles Daily News/SCNG)

 • داجرز حداکثر Muncy, #13, homers در یک درایو خط به سمت راست میدان مرکز در اولین ورود اقدام علیه SF Giants در ورزشگاه طفره زن جمعه, 24 جولای سال 2020 است. (عکس توسط دیوید کرین, Los Angeles Daily News/SCNG)

 • غول Jaylin دیویس #49, نمی تواند انتخاب کنید تا این شات به راست زمینه داجرز حداکثر Muncy در طول 4 زمین باز یافته اقدام در ورزشگاه طفره زن جمعه, 24 جولای سال 2020 است. (عکس توسط دیوید کرین, Los Angeles Daily News/SCNG)

 • غول مایک Yastrzemski, #5, ساعت به این درایو به مرکز میدان باعث می شود دو برای داجرز کوری Seager در طول 3 زمین باز یافته اقدام در ورزشگاه طفره زن جمعه, 24 جولای سال 2020 است. (عکس توسط دیوید کرین, Los Angeles Daily News/SCNG)

 • داجرز Mookie بتی, #50 می کشد در این پرواز توپ از غول های Mauricio Dubon در طول 2 زمین باز یافته اقدام در ورزشگاه طفره زن جمعه, 24 جولای سال 2020 است. (عکس توسط دیوید کرین, Los Angeles Daily News/SCNG)

 • غول Jaylin دیویس جشن خود هومر با مایک Yastrzemski, #5 طی 3 دور اکشن در ورزشگاه طفره زن جمعه, 24 جولای سال 2020 است. (عکس توسط دیوید کرین, Los Angeles Daily News/SCNG)

 • غول تایلر اندرسون #31 آغاز شده برابر داجرز اما تنها به طول انجامید در دو نوبت در ورزشگاه طفره زن جمعه, 24 جولای سال 2020 است. (عکس توسط دیوید کرین, Los Angeles Daily News/SCNG)

 • امنیت باعث می شود مطمئن شوید که همه نشسته است درست قبل از شروع MLB بیس بال در ورزشگاه طفره زن به عنوان داجرز را در غول در خانه خود ایستاده باز سری پنج شنبه, 24 جولای سال 2020 است. با هیچ زندگی می کنند طرفداران در ورزشگاه طفره زن طرفداران قادر به قرار دادن یک شباهت خود را در صندلی با کمک مالی به طفره زن موسسات خیریه. (عکس توسط دیوید کرین, Los Angeles Daily News/SCNG)

 • طفره زن "طرفداران" در حال حاضر در صندلی های خود به لس آنجلس داجرز را در San Francisco Giants در بازی 2 فصل باز سری در ورزشگاه طفره زن چهار شنبه, جولای 23, 2020. با توجه به Covid-19 هیچ "زنده" طرفداران خواهد بود در حضور در هر بازی MLB به عنوان 2020 فصل آغاز می شود. (عکس توسط دیوید کرین, Los Angeles Daily News/SCNG)

 • SF Giants همین Black Lives Matter, پیراهن پنبه حلاجی تمرین در ورزشگاه طفره زن جمعه, 24 جولای سال 2020 است. (عکس توسط دیوید کرین, Los Angeles Daily News/SCNG)

لس آنجلس — دو کوزه با چهار جوان ماه جوایز بین آنها — کلیتون Kershaw (سه) و دیوید قیمت (یک) — قرار شد در داجرز' شروع چرخش در این فصل اما نیست.

آره فقیر داجرز.

یک دست در جایگزینی استارت فرفره right-hander راس نورسته اجازه فقط یک اجرا در چهار بازدید در هفت نوبت شب جمعه به عنوان داجرز ضرب و شتم San Francisco Giants, 9-1.

داستین ممکن بود در آخرین دقیقه جایگزینی برای Kershaw به عنوان روز افتتاحیه استارت در روز پنج شنبه. بین آنها ممکن است و نورسته برگزار شد غول به دو اجرا در 11 بازدید بیش از 11 1/3 نوبت زده از 11 راه می رفت و هیچ کدام در دو بازی اول.

"منظورم این است که آن را فقط در عمق مناسب است؟" نورسته گفت. "شما می توانید در مورد آن را بخوانید. در Andrew Friedman عصر ما همیشه فقط به حال یک تن از عمق و در این سال بدون استثنا به آن است. منظورم این است که ما رو بچه ها پشت داستین ممکن است که نخبگان در حقوق خود را — بچه ها مثل Josiah خاکستری و تونی Gonsolin — که احتمالا برای کمک به ما برای پیروزی در بازی های این سال است. این فقط یک عهد به ما در مقابل دفتر بچه ها که پیش نویس برای ما و پس از آن ما کارکنان مربیگری برای توسعه ، آن را فقط به نوع مانند بعد مرد.

"بدیهی است که ما وارد زمین است و آنچه در آن است. آن را فوق العاده و آن را برای رفتن به یک خرد کردن برای هر کسی که به در آمده و سعی کنید و زمین به آن است. اما پس از آن توانایی ما برای بچه ها که در حال ساخته و شروع می شود و سپس به بچه ها از اغل گاو یا حشم که شاید برخی از مردم هرگز از آن شنیده تند و زننده هستند و واقعا خوب است. ... این فقط ما عمق ، آن را احساس می کند مانند هر سال ما آن را نشان دهد."

داجرز' اغل گاو یا حشم پیدا کرده است Giants' صف — عاری از شکن Posey, Evan Longoria, Brandon کمربند و یا حتی مدیسون Bumgarner — فقط به عنوان قابل انعطاف است. داجرز مسکن اجازه داده اند فقط یک آمار بیش از 6 2/3 بدون گل نوبت تا کنون در این فصل.

"من قطعا فکر می کنم ما باید تحت تاثیر قرار. اما من فکر نمی کنم تعجب" داجرز مدیر دیو رابرتز گفت: از شروع از آوریل و نورسته. "شما بحث در مورد عمق با باشگاه ما — ما در مورد آن صحبت زیادی — و شروع تبادل قطعا بخشی از آن است. داستین و نوار — شما می دانید که شما فرصت های زمانی که برخی از چیزهایی که اتفاق می افتد پس برای دیدن این بچه ها به مناسبت افزایش یابد تعجب نیست که در تمام, و فرصت هایی که آنها سزاوار است."

نورسته بود صاف و کارآمد میکس جدید در changeup توسعه یافته در این سال است. او قدم خود را از طریق هفت نوبت در سال 92 زمین راه رفتن در حالی که هیچ یک قابل توجه هفت. تنها یک غول برتر پایه دوم با خیال راحت. که Jaylin دیویس که سوار یک مخالف-زمینه, انفرادی, صفحه اصلی به اجرا مقوا cutouts با بهره گیری از جدید "صفحه اصلی اجرای کرسی" در سمت راست میشه.

"او بسیار کارآمد" رابرتز گفت. "او تن به تن به تمام ربع. او curveball, changeup برش fastball بود همه کار امشب. او فقط با یک مجری از زمین."

داجرز جرم شده است کامل اگر نه مواد منفجره در حالی که به ثمر رساند 17 اجرا می شود در دو آسان پیروزی بر غول. روز جمعه اجرا می شود در آمد در یک زمان تا زمانی که آنها یک بار دیگر با قرار دادن غول های دور با کج تعداد دیر است. دو اجرا در آمد تنها نوسانات حداکثر Muncy (در اول و ششم نوبت). Muncy نیز به ثمر رساند در طرف مقابل از یک دو دو با جاستین ترنر در چهارم.

غول به نظر می رسد برگزاری در فصل استعداد جستجو به جمع آوری یک تبادل کارکنان. آن را به خوبی نمی.

داجرز را به ثمر رساند اجرا می شود در برابر هشت کوزه متفاوت در دو بازی اول قرار دادن 43 دونده روی پایه — 26 بر پایه بازدید همه فن حریف تاثیر, 13 در پیاده روی یک ضربه زمین و سه در فیلدینگ خطا است. دو نفر از کسانی که پیاده روی و یک پرتاب خطا توسط شکارچی راب Brantly منجر به دو اجرا در seventh inning جمعه دوم رانده شده در توسط Mookie بتی' تک (اولین RBI به عنوان یک طفره زن).

"قوی است. خطرناک است. مواد منفجره. هیجان انگیز" Muncy گفت: تحت فشار قرار دادند به جای "کامل" به عنوان یک توصیف برای داجرز جرم. "واقعا وجود دارد نه یک کلمه شما می توانید انتخاب کنید برای آن است.

"این فقط خوب به خارج وجود دارد در رئال بازی و ببینید چه چیزی این ترکیب می توانید انجام دهید. ... آن را هیجان انگیز در طول تابستان اردوگاه. آن را حتی بیشتر هیجان انگیز در حال حاضر که واقعی بازی می رویم."

Muncy ساخته شده چهارم خود را حرفه ای شروع در leadoff در پنجشنبه بازکن با بتی پنبه حلاجی شده پشت سر او در برابر یک راست دست پارچ (جانی کوتو). با یک چپ دست شروع جمعه بتی رفت و برگشت به او ترجیح نقطه بالای سفارش و Muncy کاهش یافته و به دوم. این یک چپ به راست تنظیم رابرتز نشان داد او استفاده خواهد کرد و اغلب این فصل است.

"من می خواهم بهتر و واقعی راحت" Muncy گفت: از راه اندازی. "هنگامی که شما در گذشته اولین ورود آن فقط یک نقطه در صف. با راه ما صف است که بچه ها همیشه در حال رفتن به در پایه. همیشه وجود دارد یک فرصت برای رانندگی مردم. این چیزی بیش از حد متفاوت هنگامی که شما گذشته که برای اولین بار در خفاش."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن