بایدن را رد می کند کارمند سابق را به اتهام تجاوز جنسی

توسط ALEXANDRA JAFFEواشنگتن — جو بایدن را رد سابق سنا کارمند را به اتهام تجاوز جنسی در روز جمعه گفت: این اتهام

توسط AKHBAREBARTAAAR در 12 اردیبهشت 1399

توسط ALEXANDRA JAFFE

واشنگتن — جو بایدن را رد سابق سنا کارمند را به اتهام تجاوز جنسی در روز جمعه گفت: این اتهام درست نیست. "این هرگز اتفاق افتاده است می شود."

این presumptive دموکراتیک نامزد اولین اظهار نظر عمومی در اتهام تجاوز جنسی با سابق خود در مجلس سنا کارمند تارا Reade. او به نظر می رسد در MSNBC را "صبح جو" به بحث در مورد آنچه برای اولین بار در تلویزیون.

بایدن گفت: او را از آرشیو ملی برای تعیین اینکه آیا وجود دارد هر گونه سابقه ای از چنین شکایت واصل شده بودن.

"سابق کارمند گفته او شکایت در سال 1993 می شود." "اما او نمی باید یک رکورد از این اتهام شکایت. مقالات از سنا سال است که من به اهدا دانشگاه دلاور را شامل نمی شود فایل های پرسنل."

این شکستن به روز رسانی اخبار. شانزده وزیر جدید کابینه افغانستان شرح زیر است.

واشنگتن — جو بایدن روز جمعه بود و انتظار می رود به اولین دیدگاه در تجاوز جنسی ادعا که roiled انتخابات ریاست جمهوری است.

این presumptive دموکراتیک نامزد خواهد شد به نظر می رسد در MSNBC را "صبح جو" برای رسیدگی به اتهام سابق خود در مجلس سنا کارمند تارا Reade که او حمله و او را در زیرزمین یک کاپیتول هیل ساختمان اداری در 1990s. مبارزات انتخاباتی خود با صدور بیانیه ای در اوایل ماه آوریل انکار اتهام و تعدادی از سابق بایدن کارکنان باید در دفاع از رئیس خود در مصاحبه.

بایدن خود را هنوز به صورت هر گونه سوال و یا وزن در اتهام حتی به عنوان آن را گرفته است در تازه توجه این هفته پس از دو Reade همکاران گفت که او قبلا به آنها گفتم در مورد عناصر اتهامات او را.

جمهوریخواهان نگران جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به طور فزاینده ای متزلزل سیاسی ایستاده است تصرف در آنچه به تصویر کشیدن دموکرات به عنوان منافقان که تنها دفاع از زنانی که ادعا تخلف در برابر محافظه کاران است. آنها در حال حفر در با وجود این واقعیت است که آن می تواند تمدید توجه در چندین تجاوز جنسی اتهامات تسلیم در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن.

دموکرات ها در ضمن, در یک موقعیت بی دست و پا از شور و نشاط اعتبار زنانی که جلو آمده و با داستان های خود را در حالی که دفاع از مردی که خود را پرچمدار در بسیاری از آنچه در حزب در نظر گرفتن مهم ترین انتخابات طول عمر خود را.

برخی در حزب اصرار دارند بایدن به کوه یک قوی تر در پاسخ به اتهام.

"کمپین صادر کرده است, اظهارات, اما او نمی صادر شده و هر گونه اظهارات در صدای خود گفت:" سابق کمیته ملی حزب دموکرات رئیس دانا Brazile. "این کمک به آن را فقط مخرب — نه تنها برای کسی است که جلو آمده اما آن را نیز در آسیب رساندن نامزد."

کتابداری و اطلاع رسانی اسمیت یک استراتژیست در پیت Buttigieg ریاست جمهوری, مبارزات انتخاباتی نیز نامیده می شود در بایدن کمپین به صحبت کردن.

"این اتهامات را نمی یافت شده معتبر پس از آن در بایدن کمپین علاقه به خوردن این جوانه به طور مستقیم و آن را به سرعت انجام," او گفت:.

نوامبر مسابقه بین بایدن و تهمت خواهد بود که اولین انتخابات ریاست جمهوری از #MeToo عصر که باعث شده است زنان متعدد به جلو آمده و با اتهامات تجاوز جنسی. تهمت متهم شده است از حمله و ناخواسته لمس متعدد زنان اتهامات او را رد می کند.

زنان هسته اصلی حوزه برای دموکرات ها و بایدن مخلوط تاریخچه. در حالی که او نوشت: خشونت علیه زنان به عنوان یک سناتور او نیز تحت انتقاد شدید خود را برای دست زدن به آنیتا هیل سنا شهادت در 1990s. فقط قبل از او خود را راه اندازی 2020, کمپین چند زنان متهم او را ناخواسته لمس کردن, رفتار که برای او عذرخواهی کرد.

بایدن متعهد شده است برای انتخاب یک زن به عنوان یک همسر در حال اجرا و اتهام را ترک کرده است کسانی که تصور می شود در مشاجره در یک نقطه سخت.

استیسی آبرامز سابق گرجستان فرماندار دموکرات نامزد گفت: "من معتقدم که جو بایدن" به نقل از نیویورک تایمز بررسی است که او گفت: تبرئه او.

"زنان شایسته را به شنیده می شود," او گفت: "اما من نیز بر این باورند که این اتهامات باید بررسی توسط منابع معتبر است."

که تکرار صحبت نقاط صادر شده توسط بایدن کمپین به عملیاتی در هفته گذشته بودند که به دست آمده توسط آسوشیتد پرس. آنها با اشاره به تحقیقات توسط نیویورک تایمز واشنگتن پست و آسوشیتدپرس که دیگر هیچ اتهام تجاوز جنسی به و هیچ الگوی از سوء رفتار جنسی.

در روز پنج شنبه مجلس نانسی پلوسی نیز در دفاع از یمن. صحبت کردن در سی ان ان, او گفت که او "راضی چگونه او پاسخ داد:" حتی به عنوان او اذعان کرد: "این یک موضوع است که او را به مقابله با است."

برخی از دموکرات اهدا کنندگان و جمع آوری اعانه می گویند این موضوع آمده است تا در تماس با حزب سرمایه داران. برخی دیگر نگران هستند که این می تواند مورد استفاده قرار گیرد در مقابل بایدن آنجا که هیلاری کلینتون خصوصی در ایمیل سرور و فعالیت های بنیاد کلینتون بودند در اختیار داشت در برابر او مغلوب ساختن پیشی جستن.

برخی از مهمترین زنان می گویند آنها با توجه به اتهاماتی که به آنها قابل تامل است.

الکس نزول دهنده و سابق دموکرات نامزد برای فرماندار فلوریدا گفت که او "نه مبارک" به عنوان خوانده شده در مورد اتهامات علیه بایدن. در حالی که او هنوز هم قصد دارد به او رای او نگران مبارزات انتخاباتی خود بیش از حد سریع را مطلقا انکار Reade داستان.

"آنها خود را بلافاصله بر روی اندام گفت:" این اتفاق نمی افتد ما قاطعانه آن را رد می کنند این درست نیست'" سینک گفت.

برخی از زن دموکراتیک فعالان ابراز نگرانی اتهام است به خصوص آسیب رساندن به دلیل این کیفرخواست از بایدن مرکزی کمپین منطقی: که او را فراهم اخلاقی مقابله به تهمت و انتخابات یک "نبرد برای روح از امریکا است."

"این سهام نمی تواند بالاتر برای شکست دادن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن — اما در همان زمان, من فکر می کنم ما باید به اعمال مطابق استاندارد برای ما چگونه درمان اتهام تجاوز جنسی و همچنین با چشم باز در مورد چگونه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را با استفاده از این اتهامات در انتخابات گفت:" کلر سندبرگ که مشغول به کار به عنوان برنی ساندرز' سازماندهی مدیر.

سکوت از بایدن مبارزات انتخاباتی داده است خواهان باز شدن بر روی یک موضوع که در سال 2016 بیشتر پر برای عربستان زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته شد تا پاسخ برای بیش از دو دوجین زنانی که ادعا سطوح مختلف از تجاوز جنسی و آزار و اذیت. رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت: فاکس نیوز روز پنج شنبه که بایدن را "را برای شرکت در انتشار تمام اطلاعات مربوط به" اتهام یک موضع او را هنگامی که تهمت مواجه سوء اتهامات.

ایران استدلال می کند دموکرات ها نیست, سازگار بودن با اشاره به تهاجمی سوال و پوشش دیوان عالی کشور نامزد برت Kavanaugh هنگامی که او مواجه اتهام تجاوز جنسی به.

صحبت در مورد اتهام برای اولین بار در پنج شنبه, مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: بایدن "باید پاسخ" قبل از اقدام به انتقاد درمان Kavanaugh عنوان "مطلق ننگ برای کشور ما است."

استیو مهمان سخنگوی کمیته ملی حزب جمهوری خواه گفت: "چپ و رسانه های خود را به متحدان, یک استاندارد برای جمهوری خواهان و دیگر استاندارد برای دموکرات ها مانند جو بایدن."

"استاندارد دوگانه" او گفت: "بد است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب