قلم مو فوران آتش در هکیندا هایقتس داوطلبانه تخلیه جریان

یک برس آتش احتمالا برانگیخته توسط آتش سوخته حداقل 12 هکتار در هکیندا هایقتس در جمعه شب باعث تخلیه داوطلبانه از

توسط AKHBAREBARTAAAR در 21 خرداد 1399

یک برس آتش احتمالا برانگیخته توسط آتش سوخته حداقل 12 هکتار در هکیندا هایقتس در جمعه شب باعث تخلیه داوطلبانه از نزدیک به خانه پس از یک روز مشخص گرم و خشک است آب و هوا, مقامات گفت.

مقامات اطلاع داده شد در مورد مردم تنظیم کردن آتش در نزدیکی منطقه پونتا دل استه رانندگی و جاده کلیما گفت: لس آنجلس کلانتر Sgt. دانیل ویلیامز.

ماموران آتش نشانی برای اولین بار وارد صحنه حدود 8:20 p. m. برای پیدا کردن آتش در میان نور متوسط قلم مو را در منطقه پر از تپه گفت: سرپرست Imy مک براید با لس آنجلس آتش نشانی.

8:40 p. m. آتش سوزاندن 3 هکتار و 9 بعد از ظهر تا به حال دارای عقاید به حداقل 12 هکتار مک براید گفت. آن را به حال شده است در ابتدا حدود 15 هکتار است. با وجود رشد اولیه آتش در نظر گرفته شد آهسته در حال حرکت به عنوان "خزنده" در امتداد دامنه های پوشیده از چمن.

هیچ سازه تهدید شد, آتش, مک براید گفت. هنوز کلانتر مقامات کمک به تسهیل تخلیه داوطلبانه برای خانه ها در این منطقه است. به عنوان یک احتیاط county fire حال خدمه معترضان در نزدیکی خانه های واقع در امتداد دامنه کوه به دور از قلب آتش.

پخش برنامه های تلویزیونی از ان بی سی لس آنجلس نشان داد یک دیوار از شعله های آتش ذغال سنگ از یک تپه بزرگ با درختان در این نزدیکی هست.

ویلیامز گفت: نمایندگان جستجو برای افراد مظنون به خاموش کردن آتش در این منطقه است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن