سنا پنل تصویب مغلوب ساختن پیشی جستن بحث تغذیه نامزد

توسط کریستوفر RUGABERواشنگتن — کمیته امور بانکی سنا روز سه شنبه تایید رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن

توسط AKHBAREBARTAAAR در 31 تیر 1399

توسط کریستوفر RUGABER

واشنگتن — کمیته امور بانکی سنا روز سه شنبه تایید رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را انتخاب جودی شلتون برای فدرال رزرو حکام خط یک حزب رای غلبه بر گسترده سوال در مورد مدارک تحصیلی برای تغذیه.

رئیس کمیته بهداشت ، مایک Crapo جمهوریخواه آیداهو گفت که شلتون تا به حال به او اطمینان کرده و دیگر اوباما که او را به رسمیت می شناسد فدرال رزرو استقلال از بقیه دولت و همچنین از بیمه سپرده های بانکی — به طور گسترده ای پذیرفته شده سیاست هایی که او قبلا مورد سوال است.

Crapo نیز اشاره کرد شلتون نظرات در طول یک ماه فوریه شنوایی که او را پشتیبانی نمی کند بازگشت به استاندارد طلا که در آن ارزش دلار به طلا حتی اگر او تا به حال حمایت از انجام این کار در گذشته است. به جای Crapo گفت: شلتون با توجه به استاندارد طلا به عنوان یک موضوع در خور مطالعه است.

"بسیاری تلاش کرده اند برای توصیف دیدگاه های خود را بر استاندارد طلا ... که خارج از جریان اصلی و رد صلاحیت برای این موقعیت" Crapo گفت. "من به شدت مخالفم با این خصوصیات."

این کمیته همچنین رای به بازگشت نامزدی کریستوفر والر این مدیر پژوهشی در سنت لوئیس فدرال رزرو بانک برای پر کردن نهایی باز کردن صندلی در بانک فدرال حکام. والر تصویب شد 18 تا 7 با همه مخالف رای از دموکرات ها.

سناتور. Sherrod قهوه ای از اوهایو نماینده دموکرات این کمیته گفت: شلتون به تلنگر-شکست مواجه و در بسیاری از مواضع او به چین آنها را با مغلوب ساختن پیشی جستن. برای مثال شلتون با انتقاد از تغذیه برای نگه داشتن نرخ بهره کوتاه مدت در حدود صفر تحت ریاست جمهوری باراک اوباما اما در حال حاضر پشتیبانی از نرخ بسیار پایین به عنوان تهمت خواسته است. شلتون نیز مدت طولانی پشتیبانی رایگان تجارت و حتی به نام برای آمریکای شمالی ارز اتحادیه.

"او یک نرخ بهره شاهین و مخالف تعرفه ها در چین – اما در حال حاضر که رئیس جمهور تهمت نیست مانند کسانی که همه چیز جادویی, نه او," براون گفت.

شلتون را نامتعارف انداز و سوال برانگیز اعتبار درو گسترده مخالفان در میان اقتصاددانان و بسیاری از مقامات سابق فدرال ریزرو. در وال استریت ژورنال سرمقاله در سال 2009 او نوشت: "بیایید بازگشت به استاندارد طلا."

یک سخنگوی رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل نیست که اظهار نظر در زمانی که کامل سنا را تا نامزد از شلتون و والر. این رای می تواند هر زمان در این سال از جمله پس از انتخابات ماه نوامبر.

شلتون را تایید توسط کمیته بانکی نشان دهنده یک چرخش از ماه فوریه زمانی که چندین سناتور بیان رزرو در مورد او پس از یک جلسه.

یکی از آنها سناتور. ریچارد شلبی ایالت آلاباما گفت: "ناراحت "برخی از نوشته های شما." یکی دیگر از دیابت پت Toomey پنسیلوانیا مورد انتقاد و نظر او که فدرال رزرو باید روزهایی دلار اگر کشورهای دیگر به نظر می رسد دستکاری پول خود را دارند. پس از شنیدن کندی ابراز شک و تردید در مورد نامزدی.

کندی تا به حال کبابی شلتون در چگونه او را پاسخ به یک رکود اقتصادی اگر او قادر به به طور یک جانبه تنظیم سیاست تغذیه. شلتون پاسخ داد که او را قطع بانک مرکزی معیار در کوتاه مدت نرخ بهره را به صفر و شروع به خرید 80 میلیارد دلار در ماه در اوراق قرضه خزانه داری و خرید — سیاست هایی که او را محکوم کرد که فدرال رزرو به دنبال آنها پس از رکود بزرگ.

اما شلتون چشم انداز در نهایت روشن است. Toomey گفت: حمایت از او شلتون پس از او تا به حال به او اطمینان کرده است که او نمی خواهد به دنبال کاهش ارزش دلار. شلبی گفت که اگر تمام دیگر خواهان حمایت او از نامزدی او نمی خواهد آن را مسدود کنید.

اصلی ترین اقتصاددانان به هر گونه بازگشت به استاندارد طلا به عنوان بی پروا با این استدلال که این امر باعث بیشتر و عمیق تر رکود با محدود کردن تغذیه توانایی به کاهش نرخ بهره برای مبارزه با رکود. در یک جلسه در ماه فوریه شلتون عقب نشینی از موضع قبلی و گفت که او "نه مدافع قصد بازگشت به قبل از تاریخی پولی آرایش."

به عنوان یک عضو از تغذیه قدرتمند حکام شلتون خواهد رای در فدرال ریزرو نرخ تصمیمات و مقررات بانکی. فرمانداران نیز رای گیری در مورد اینکه آیا به موسسه اقدامات اضطراری مانند تصمیم بانک فدرال در ماه مارس شروع به خرید اوراق قرضه شرکت های بزرگ برای اولین بار.

بسیاری از شلتون منتقدان ترس که اگر او تایید شده است به عنوان یک بانک مرکزی و مغلوب ساختن پیشی جستن است و انتخاب مجدد رئیس جمهور می تواند شیر خود را به موفقیت جروم پاول به عنوان صندلی زمانی که پاول را ریاست می رسد در سال 2022.

David Wilcox, یک عضو ارشد در پترسون موسسه بین المللی اقتصاد و مدیر سابق پژوهش و آمار در تغذیه اشاره کرد که حتی به عنوان تنها فرماندار شلتون به طور بالقوه می تواند آهسته فدرال ریزرو تصمیم گیری است.

"زمان و انرژی خواهد بود مصرف پنبه حلاجی شده دور ... پیشنهاد شد که سپرده به زباله دانی تاریخ دهه پیش" ویلکاکس گفت.

برخی از تحلیلگران می گویند که این درک که مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد کمتر به احتمال زیاد برای پیروزی در انتخابات مجدد ممکن است افزایش شلتون چشم انداز به دلیل آن باعث می شود آن را کمتر احتمال دارد که او می تواند بالا بردن او به ریاست بانک فدرال. کامل سنا حتی می تواند صبر کنید تا بعد از انتخابات است به رای دادن در نامزدی.

پس از شلتون شنوایی در فوریه coronavirus همه گیر است سقوط اقتصاد ایالات متحده به آن بدترین رکود اقتصادی از زمان رکود. دموکرات ها در کمیته بانکداری خواسته اند پانل رئیس Michael Crapo یک جمهوریخواه آیداهو برای جلسه دوم با توجه به وخامت شدید در اقتصاد پس از فوریه جلسه.

شلتون به عنوان مشاور اقتصادی به مغلوب ساختن پیشی جستن انتقال تیم و پس از آن ایالات متحده به عنوان مدیر اجرایی به بانک های اروپایی برای بازسازی و توسعه کمک می کند که کشورهای کمونیستی سابق انتقال به اقتصاد بازار است. او دارای مدرک دکترای مدیریت بازرگانی از دانشگاه یوتا.

در علاوه بر این به شلتون تهمت است نامزد کریستوفر والر مدیر پژوهش در سنت لوئیس فدرال رزرو بانک برای یک لحظه خالی در هفت تغذیه عضو هیئت مدیره. والر که جلب توجه بسیار کمتر در همان ماه فوریه شنوایی که در آن شلتون به نظر می رسد دیده می شود به مراتب معمولی تر و واجد شرایط انتخاب برای تغذیه. برخی از تحقیقات خود به بررسی مزایای دیگر استقلال بانک مرکزی از دخالت های سیاسی است.

والر با حضور فدرال رزرو سیاست های جلسات برای چندین سال به عنوان یک کارمند. قبل از پیوستن به سنت لوئیس فدرال او به عنوان یک دانشگاهی, تحقیق در مورد سیاست های پولی برای 25 سال است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن