متن لس آنجلس اسقف اعظم جثه H. گومز در مارس 12, 2020, عید پاک وعظ

در اینجا متن وعظ از لس آنجلس اسقف اعظم جثه H. گومز در عید پاک یکشنبه جمعی از قیامت از پروردگار یکشنبه 12 آوریل

توسط AKHBAREBARTAAAR در 25 فروردین 1399

در اینجا متن وعظ از لس آنجلس اسقف اعظم جثه H. گومز در عید پاک یکشنبه جمعی از قیامت از پروردگار یکشنبه 12 آوریل در کلیسای جامع بانوی ما از فرشتگان در مرکز شهر لس آنجلس است. جرم شد livecast در حالی که کلیساها در قلمرو مذهبی اسقف اعظم در حال بسته در طول شیوع کروناویروس:

عزیز من برادران و خواهران در مسیح

مسیح افزایش یافته است! این فوق العاده عید پاک به عنوان مسیحیان در تقریبا در هر کشور مجبور به جشن در خانه های خود را از آنجا که جهان ما تعطیل است توسط coronavirus.

در رم امروز صبح پدر مقدس پاپ فرانسیس در جشن عید پاک فقط به عنوان ما در حال جشن در اینجا — بدون حضور فیزیکی وفادار جریان این سرویس بر روی اینترنت است.

در بیت المقدس امروز خداوند ما را آرامگاه بسته است. برای اولین بار از این طاعون سیاه از قرن 14th کلیسای قبر مقدس که ساخته شده است در بالا عیسی آرامگاه بسته است. این بار به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

من شده فکر کردن در مورد خداوند ما را آرامگاه در طول این هفته مقدس. در پالم یکشنبه شنویم در انجیل چگونه پیلاطس دستور داد سربازان به مهر و موم سنگ از خداوند ما را آرامگاه و نگهبان آن است.

اما مهر و موم شده مقبره نمی تواند نگه عیسی! پیلاطس سربازان نمی تواند متوقف عید پاک از آینده!

ما امروز در انجیل: در اوایل که صبح روز یکشنبه در حالی که آن را هنوز تاریک بود مریم مجدلیه به سر قبر آمد. و در آنجا او را دیدم سنگ برداشته شد. و بعد از آن شاگردان را دیدم که آرامگاه او خالی بود.

عیسی مسیح می میرد و ببین او زنده است!

و چون او درگذشت و دوباره افزایش یافت, هیچ قبر را تا کنون نگه داشتن بدن ما پایین برادران و خواهران عزیز.

این است شکوه وعده قیامت است که ما امروز جشن.

و خدا را برداشت و وعده های خود را حتی زمانی که سایه مرگ به نظر می رسد به قطع در سراسر جهان حتی زمانی که عید می آید در طول یک بیماری همه گیر.

مسیح افزایش یافته است, و او خواهد مرد ، چه راحتی از آن است که به شنیدن این کلمات از امید امروز.

عیسی از ما خواست به حمل متقابل ما با او در این زمان از بیماری و مرگ است. در حال حاضر ما در پیوستن به قیام او و ما می دانیم که خدا عشق است قوی تر از مرگ!

عید پاک به ما می گوید که ما لازم نیست به ترس از مرگ ما لازم نیست به ترس از درد و رنج.

او برای ما رنج می برد و او را نابود کرده است آخرین دشمن از مرگ است. و در او ما مطرح خواهد شد و زنده است.

St. Paul به ما می گوید امروز در خواندن دوم: "برای شما فوت کرده اند و زندگی خود را با مسیح در خدا. زمانی که مسیح زندگی خود را به نظر می رسد و سپس شما بیش از حد خواهد شد به نظر می رسد با او در شکوه و جلال." بهشت ما این است سرنوشت برادران و خواهران من. او تا به باز کردن دروازه از شکوه و دروازه بهشت است. با عیسی مسیح هر مقبره باز می شود و ما می توانیم زندگی می کنند در حال حاضر با این امید از قیامت!

این واقعیت زیبا از مسیحیان زندگی می کند.

مسیح از مردگان برخيزانيده می میرد نه بیشتر. او ما را دوست دارد و ما را دوست دارد به پایان است. او می میرد برای همه ما به طوری که ما ممکن است زندگی می کنند — نه برای خودمان کنه اما برای او که در خاطر ما فوت کرد و مطرح شد.

بنابراین اجازه دهید همه ما را از ما بخواهید فضل خدا امروز به جدید تبدیل به زندگی عیسی و هیچ چیز دیگری.

ما فرزندان خدا هستند و حتی در این زمان دشوار است او می داند که ما نیاز دارد و او را به ما بدهد هر هدیه خوب. و او ما را از این بیماری همه گیر.

پاپ فرانسیس گفت: صبح روز 'Urbi et Orbi" برکت و رحمت: "ممکن است مسیح که در حال حاضر شکست مرگ و باز برای ما راه را به رستگاری ابدی برطرف کردن تاریکی از ما درد و رنج بشریت و رهبری ما را به نور خود روز با شکوه در روز است که می داند هیچ پایان."

مسیح افزایش یافته است و ما افزایش خواهد با او!

من آرزو می کنم همه شما عزیزان عید پاک مبارک! در این فوق العاده عید پاک ممکن است شما را به ماندن نزدیک به عیسی و ممکن است شما را تمدید می شود در دانش است که زندگی خود را با ارزش است به خدا.

و اجازه دهید ما بپرسید ما به برکت مادر مریم به شفاعت برای ما که او ممکن است ما را از هر شر و اعطای صلح ایالات متحده در روز ما است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب