در “رستوران در لبه” نیک Liberato و تیم او سفر جهان برای کمک به محاصره کسب و کار مجموعه ای دیدنی و جذاب, مکان نوبه خود در اطراف.

بنابراین بهتر است که برای ظرف تا مشاوره از Liberato و شرکت خود 618 مهمان نوازی گروه به نام بعد از کنتاکی محل به یاد ماندنی مرده سپاسگزار نشان می دهد ؟ Liberato تاسیس کسب و کار با شریک زندگی مایک Dalewitz که دارای تخصص در تبدیل آمدن به داستان های موفقیت از جمله فن آوری شرکت Cotup.com.

دو ملاقات و آمار آن را حق دور. “این یکی از کسانی که مکالمات برای کتاب مناسب است ؟ ما در مورد همان سن و همان نوع تربیت است. ما دوست همان چیز است. و آن را دو ساعت گفتگو از زندگی” Dalewitz گفت. “ما واقعا احساس می شود که اتصال فوری.”

آنها شروع به برنامه ریزی در ماه فوریه تا به حال آن همه مشخص شده در مارس اما تا به حال هیچ ایده ای در صنعت تغییر خواهد کرد بنابراین به شدت پس از COVID-19. هنوز هم آن را تبدیل به یک زمان ایده آل برای راه اندازی سرمایه گذاری خود را به دلیل بسیاری از رستوران ها نیاز به کمک در حال حاضر.

Dalewitz نیست در نشان می دهد اما او مایل به زمین در یک مصاحبه در مورد آنچه در رستوران ها می توانید در طول این متزلزل بار. ما صحبت در مورد پروژه جدید خود و از فصل 2 از Liberato را نشان می دهد که در حال حاضر جریان در Netflix بکشد.

س: ما می دانیم همه چیز در مورد نیک شما می توانید به ما بگویید که در مورد آنچه شما انجام مایک?

Dalewitz: سابقه و هدف من این است که جایگزین مدل های مالی و آوردن تکنولوژی و طرح کسب و کار به یک صنعت است که دیده نشده و این چیزها قبل از. من اعتقاد دارم که من می آمد تا با برخی از چیزهای سرد. من فکر می کنم ما باید اساسا تبدیل به یک گروه هتلداری متمرکز بر کمک به رستوران, رشد, نه فقط زنده ماندن. و این نوع از آمد و از عشق ما از مرده سپاسگزار.

س: می تواند به شما من یک مثال بزنم ؟

Dalewitz: من در زمان یک موجود مدل کسب و کار در شهر نیویورک است. آنها تا به حال 40 نفر بار با هم بزرگ mixologist فقط $2.5 میلیارد دلار در سال درآمد که 20-چیزی-درصد سود. .. .و من آمد تا با جدید باز بار مدل برای این پسر با رزرو و قطع کردن ویندوز و از بین بردن. در آن زمان من از طریق با من در این هشت فرد بار انجام شد حدود 2.5 میلیون دلار از درآمد پیش بینی شده در خارج بود اما انجام آن در 38%.

س: صنعت واقعا به کمک نیاز دارد. هر کس در نظر گرفتن بازدید درسته ؟

Liberato: من در رسانه های اجتماعی هر روز. بنابراین من نگه داشتن تا به روز با تعداد زیادی از دوستان من از طریق تلفن تماس و ایمیل. من یک دوست است که یک کسب و کار در آن فقط باز و سپس بسته به پایین. این خیلی خسته کننده است. من دیدن برخی از سرآشپزها راه رفتن را از طریق رستوران خود را با بسته تقریبا به دنبال مانند یک ghostbuster فقط برای تمیز کردن کل محل ضد عفونی کننده همه چیز است. آنها در حال انجام همه چیز آنها احتمالا می تواند. اگر شما فکر نمی کنم سرآشپزها و یا هر کسی که با این نسخهها کار در کسب و کار مهمان نوازی سخت کار می کرد قبل از آنها در حال کار بر دو در حال حاضر.

Q: آیا شما احساس می کنید مثل شما در آتش است ؟

Dalewitz: نیک و من فقط پرشور در مورد این. ما مانند دو طرف سکه گرد هم آمدن و بودن این خدمات کامل نهاد.

س: چه هستند برخی از چیزهایی خاص است که رستوران باید به دنبال در حال حاضر ؟

Dalewitz: وجود جنبه های خاصی است که باید انجام شود برای این شرکت: نام تجاری بازاریابی تجزیه و تحلیل متریک, نمودار, مشتری, درگیری های سود و زیان و تحلیل, نیاز به سرمایه, بازاریابی و سپس آن را پایین می آید به حقوقی درست است ؟ مانند املاک و مستغلات مذاکرات قرارداد, حقوقی, بررسی سند, مالکیت معنوی, راه برای تغییر ساختار بدهی های خود را و یا جایگزین های اعتباری و تکنولوژی و کیفیت مواد غذایی و سودآوری است. بیشتر و بیشتر چه هر کس می گذرد به یاد داشته باشید این است که چگونه شما به عنوان رستوران درمان مردم خود و مشتریان خود را.

س: So درست است. هیچ کس می خواهد به خوردن در “هیچ کس مراقبت کافه.” ما دیده ایم که بارها و بارها در نیک را نشان می دهد. رستوران از سراسر جهان که افتخار محل سکونت خود را و فرهنگ خود را, اما آن را از طریق آمدن در مفهوم خود را و یا خود را نگاه کنید.

Liberato: آره. و این چیزی است که اتفاق می افتد. تا آنجا که آنها عشق خود را به کسب و کار آنها تمایل به از دست دادن تماس با محیط اطراف خود چون آنها خیلی به آن استفاده می شود. و آنچه شما فکر می کنم مردم می خواهند لزوما ممکن است. شما باید برای گوش دادن به مهمانان خود را. که چرا از آن مهم است برای گوش دادن به آن بررسی و یک دست ثابت بر روی نبض کسب و کار شما. بنابراین بر اساس یک روزانه شما نمی توانید عمل از راه دور.

س: مشاهده یک زن و شوهر از نشان می دهد شما hopscotching در سراسر جهان دوباره. چه چیزی می تواند بینندگان انتظار از فصل 2?

Liberato: خوب ما رو هفت مکان های جدید و آن را به ضرب گلوله کشته شد در تعدادی از کشورهای مختلف است. به طوری که آنها باید انتظار صاحبان کسب و کار می شود حتی که بسیار هیجان انگیز تر و سرگرم کننده برای آنها را به ارتباط با. مکان های مانند فنلاند و اسلوونی و سنت Croix —همه این مکان ها بودند فقط به زیبایی متنوع است. آن را نگه می دارد شما bingeing نشان می دهد تقریبا پاره طریق و تماشای همه آنها را.

Q: بنابراین در حال حاضر که ما در حال همه گیر افتاد خود را به آخرین پروژه های خود را بگویید تا کال طرفداران آنها باید در دستور زمانی که آنها را به رستوران خود را در ونیز.

Liberato: اگر آنها در حال رفتن به ونیز صیاد بالن من می گویند آنها سعی ما برگر آن را افسانه و ما ترد fish tacos. کسانی که قطعا دو من به شدت نشان می دهد.

س: سرد است. چه کسی دوست ندارد fish tacos? وجود دارد هر چیز دیگری شما می خواستم خوانندگان و یا رستوران می دانید ؟

Liberato: من فقط به دنبال به جلو به همه چیز برگشت به حالت عادی بازگشت. بنابراین هر کس می تواند لذت بردن از زندگی خود را در آفتاب جنوب کالیفرنیا. و اگر کسی به دنبال برای کمک به رسیدن به 618 مهمان نوازی ، شما می توانید آن را در Instagram و یا فقط با گوگل 618hospitality.com.

‘رستوران در لبه’

آن را پیدا کنید: فصل 2 طول می کشد اعضای بازیگران نیک Liberato, کارین Bohn و دنیس پرسکات به آریزونا و کانادا و فنلاند و اسلوونی و سنت کریکس. آن را در دسترس برای جریان بازدید از netflix.com.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de