به عنوان ورزشگاه, سالن و کلیساها دستور بسته Garcetti هشدار لا در آستانه بیشتر خاموش شدن ناگهانی

به عنوان شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti روز دوشنبه در تراز وسط قرار دارد تعطیلی از ورزشگاه محل عبادت سالن ها و

توسط AKHBAREBARTAAAR در 24 تیر 1399

به عنوان شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti روز دوشنبه در تراز وسط قرار دارد تعطیلی از ورزشگاه محل عبادت سالن ها و دیگر کسب و کار با شهرستان و دستور دولت او هشدار داد که این شهر teetering در لبه خاموش کردن فعالیت بیشتر در این شهرستان برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

با توجه به رنگی متری او پرده برداری Garcetti گفت: سطح تهدید برای لس آنجلس در حال حاضر نشسته در نارنجی. اما او گفت: شماره گیری شد نزدیک به قرمز, نشان می دهد که این شهر عملکرد در مبارزه با این ویروس در یک خطرناک و شدید است.

اگر این شهر می گذرد بیش از که سطح تهدید "همه چیز تعطیل در برابر همه چیز به ما دقیقترین سطح," او گفت:. "من می خواهم برای هشدار دادن به مردم است که ما به آن است."

Garcetti گفت: او نمی داند که آنچه که در آینده به ارمغان بیاورد اما او جدی در مورد این هشدار وجود دارد که به راحتی می تواند بازگشت به قبل از آن سختگیرانه تر سفارش است که در آن بسیاری از غیر ضروری فعالیت بسته شد.

"این است که به همه ما مطمئن شوید که ما نمی" رسیدن به این مرحله او اضافه شده است.

Garcetti اشاره کرد که در فضای باز ناهار خوری باز می ماند اما گفت که مردم به این موسسات با مردم در درون خود خانواده خود را.

Garcetti هشدار آمد و به عنوان او ساخته شده انتظار می رود اعلام کرد که در همراهی با تعطیلی قرار داده و به اثر توسط رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom و نیز به دنبال این شهرستان, این شهرستان خواهد شد مکان های که در آن تا به حال فقط بازگشایی در هفته های اخیر — از جمله ورزشگاه, مکان های عبادت داخلی مراکز سالن مو و آرایشگر مغازه ها, ناخن سالن و همچنین امضا و سالنهای ماساژ.

"این تعطیلی مهم هستند و من هیچ شادی در اعلام آنها," او گفت:.

او اضافه کرد که او را درک اثر این تعطیلی را در کسب و کار و مردم خواهد بود "سخت" اما افزود که او می خواست به "انجام کارهای درست در کوتاه مدت و میان مدت تا بلند مدت رفاه شهر ما باقی مانده است انعطاف پذیر و قوی است."

او گفت که او برنامه ریزی شده به بعد بحث این هفته در مورد برنامه های کمک به کسب و کار. او افزود که در این هفته این شهرستان راه اندازی شد $103 میلیون اجاره امداد برنامه. نرم افزار دوره از روز دوشنبه شروع و به پایان می رسد جمعه و جلب بیش از 150 ، 000 برنامه های کاربردی در روز اول Garcetti گفت.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب