پاسادنا (ابهامزدایی) ممکن است به نوبه خود به رای دهندگان برای تغییر در پلیس نظارت

مانند کسی که ساختمان یک پازل و مرتب کردن مرز قطعه اول پاسادنا مقامات گذاشته اند سر مرزهای که با آنها شما باید

توسط AKHBAREBARTAAAR در 20 تیر 1399

مانند کسی که ساختمان یک پازل و مرتب کردن مرز قطعه اول پاسادنا مقامات گذاشته اند سر مرزهای که با آنها شما باید به مبارزه به عنوان آنها تامل دو یا بیشتر از مدل های جدید ممکن است برای پلیس نظارت در این شهرستان است.

در حال حاضر این شهر امنیت عمومی کمیته — که جایی است که این گفتگو صورت گرفت در چهار شنبه — دستگیره جزئی ترین اداره پلیس مسائل. کمیته گروگان عضو شورای جان کندی و شامل شهردار تری Tornek معاون شهردار Tyron همپتون و عضو شورای استیو مدیسون.

بیشتر حوادث جدی مانند بحث تیراندازی می تواند به افزایش سطح کامل شورای شهر.

هر دو بدن می توانید بپرسید شهرستان مدیر و یا رئیس پلیس به نظم و انضباط یک کارمند است اما نه این شورا و نه کمیته است هر سازمان بر کارکنان خود را. این یک سیستم است که در طول تاریخ شده است با حمایت هر دو Tornek و مدیسون و همچنین به عنوان عضو شورای ویکتور گردو یک نامزد شهرداری است که در این کمیته است.

هنوز صدها نفر از نظرات ارائه شده پس از اعتراضات گسترده علیه خشونت پلیس شروع فعالان گفت: این سیستم خوب نیست به اندازه کافی به خاطر این مقامات منتخب هنوز هم به این شهر; آنها می تواند مغرضانه به نفع پلیس.

در عوض فعالان سر و صدا برای استقلال واقعی: شهروندان که به منصوب یا منتخب به یک بدن نیست که گزارش را به هر کسی در این شهر که تنها مسئولیت نظارت پلیس است.

آنها تا حد زیادی خواستار حکم قدرت که آنها باور دارند که اجازه خواهد داد که فرضی بدن را وادار به اداره پلیس برای تولید اسناد و مدارک آن در طول تحقیقات از تیراندازی و یا دیگر بحث برانگیز پلیس-مسائل مربوط.

آن را برای تلفن های موبایل به اندازه کافی ساده بر روی کاغذ اما مقامات کشف شده در چهارشنبه واقعا مستقل کمیسیون غیر ممکن خواهد بود برای راه اندازی بدون تغییر شهر منشور که بدان معنی است که مسئولان امر باید به این سوال به رای دهندگان در ماه نوامبر.

مانند بسیاری از شهرهای دیگر در سراسر کالیفرنیا و لس آنجلس پاسادنا تحت یک به اصطلاح "شورا-مدیریت قالب دولت" با توجه به گزارش کارکنان. این به این معنی شورای شهر که اعضای آن انتخاب می شوند توسط رای دهندگان می گوید شهر مدیر استیو Mermell آنچه به انجام و او اجرا.

چند دیگر در سطح بالا کارمندان گزارش به طور مستقیم به شورای مانند دادستان شهرستان, شهرستان, کارمند و رئیس پلیس — اما این شورا ندارد مستقیم اختیارات قانونی بیش از کارکنان در هر یک از این دفاتر.

این سیستم راه اندازی شد, Tornek گفت: برای جلوگیری از خودی wheeling و خرید و فروش است که می تواند از شهر, کارکنان, گزارش ها به طور مستقیم به این شورا که اعضای آن ممکن است سعی کنید به آنها را تحت تاثیر قرار و یا اعمال اقتدار در راه های دیگر. در عوض تنها شهر مدیر پاسخگو به شورا.

اما این چه چیزی را باید با پلیس نظارت?

خوب منشور منع شورای شهر و هر یک از آن designees از bossing در اطراف هر کسی که گزارش به شهر مدیر و یا رئیس پلیس از جمله افسران پلیس.

از آنجا که این شورا نمی تواند راه اندازی یک پلیس نظارت کمیسیون با قدرت بیش از افسر پلیس, مگر اینکه آن را تغییر شهر منشور شامل باریک carveout که اجازه می دهد تا شورای شهر منصوب بدن به نظم و انضباط افسران.

گزینه های دیگر با توجه دستیار دادستان شهرستان Javan راد را شامل شهر انتصاب مدیر مستقل محقق شبیه به این ترتیب شهر در حال حاضر با آن حسابرسی داخلی ،

شورای شهر می تواند تصمیم به استخدام محقق, اما محقق نمی تواند گزارش به طور مستقیم به مقامات منتخب. آن شخص به شهر گزارش مدیر به طور مستقیم.

که نمی نشستن و با همپتون که در طول تاریخ شده است حمایت بیشتری از مستقل پلیس نظارت کمیسیون از همکاران خود را برای نجات کندی.

"تنها راه برای نظارت درست و یا درست غیرنظامی نظارت که جامعه درخواست شده است در مورد برای مدت زمان طولانی ... است که در واقع قرار دادن آن در انتخابات" همپتون گفت.

او با انتقاد از این مدل است که در آن یک محقق به شهر گزارش مدیر: "این مانند یک خوک با رژ لب قرمز ، آن را خوب به نظر می رسد اما اگر آن را انجام نمی دهد چه ساکنان درخواست پس از آن هدف چیست؟"

"آیا خوک مجبور به استفاده از رژ لب قرمز و یا آبی رنگ رژ لب صورتی یا رژ لب؟" کندی پرسید.

"این می تواند سایه چشم ، من نمی مراقبت" همپتون خندید.

که با کندی گفت: این شهرستان خواهد حرکت رو به جلو با هر دو روش و تصمیم گیری در تاریخ بعد. برای قرار دادن این سوال که آیا برای اصلاح این شهرستان منشور در Nov. 3 رای گیری مقامات نیاز به ارسال یک اندازه گیری برای انتخابات توسط Aug. 7.

صرف نظر از کدام گزینه می شود برداشت یک سوال باقی می ماند: چه در مورد حکم قدرت ؟

که ممکن است به طوری مربوطه در پاسادنا با توجه به گزارش کارکنان و مقامات.

لازم است برای این شهرستان نظارت کمیسیون که مسئول لس آنجلس کلانتر به دلیل کلانترها در کالیفرنیا در حال مقامات منتخب و قانون اساسی افسران مدیسون گفت: خواستار آن را "یک بیت از یک شاه ماهی قرمز برای ما" در پاسادنا.

کلانتر نیست پاسخگو به هر کسی به جز رای دهندگان اما این مورد با پاسادنا پلیس.

"اگر یک کارمند شهرستان نیست همکاری با یک بررسی آنها منوط به نظم و انضباط و یا حذف. ... که جایگزین حکم قدرت" Mermell گفت:tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب