گزارش می گوید بسیاری از ترافیک متوقف می شود در حال ناکارآمد و همچنین ناعادلانه

یک افسر پلیس مذاکرات به یک راننده او را کشیده بیش از سرعت. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از Kali9/گتی ایماژ)حدود 40

توسط AKHBAREBARTAAAR در 20 تیر 1399
A police officer talks to a driver who he's pulled over for speeding. The lights on his police car are flashing.

یک افسر پلیس مذاکرات به یک راننده او را کشیده بیش از سرعت. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از Kali9/گتی ایماژ)

حدود 40 ٪ از تمام فعل و انفعالات بین پلیس و مردم هستند ترافیک متوقف می شود و حدود 20 میلیون اتفاق می افتد در هر سال. تحقیقات فراوان نشان داده است که پلیس نه تنها به احتمال زیاد به جلو و بیش از سیاه و Latinx رانندگان, اما آنها را جستجو کنید بیش از حد.

اما در پروفایل نژادی فراموش پلیس پیدا کردن کالای قاچاق در این جستجوها? در حال نابرابری در جستجوی نرخ توجیه کرد ؟ پاسخ این است که بدون توجه به یک کار جدید کاغذ توسط برکلی هاس کار اقتصاددان کنراد میلر و بنیامین Feigenberg استادیار اقتصاد در دانشگاه ایلینوی در شیکاگو است.

دو تجزیه و تحلیل داده ها از پنج میلیون ترافیک متوقف می شود برای سرعت تگزاس گشت بزرگراه سربازان بین سال های 2009 و 2015. در حالی که سیاه و Latinx رانندگان جستجو شدند بیشتر از سفید پوستان آنها کمتر به احتمال زیاد به غیر قانونی اقلام است.

بیشتر در میان رانندگان بدون سابقه کیفری, سیاه رانندگان شد و نزدیک به سه برابر بیشتر از سفید رانندگان به جستجو و پس از کشیده شدن بیش از و Latinx رانندگان بودند تقریبا دو برابر به احتمال زیاد به جستجو. این درست بود بدون توجه به نژاد و یا قومیت از سپاهی.

اگر هر کس در جستجو بود در برابر نرخ نه تنها می تواند کمتر دهها اما پلیس می شود در واقع پیدا کردن کمی بیشتر موارد غیر قانونی از آنها در حال حاضر از آنجا که بیشتر مردم سفید و کمتر سیاه و Latinx مردم خواهد بود جستجو محققان به این نتیجه رسیدند.

و پس از جستجو بالاتر نرخ به احتمال زیاد منجر به افزایش دستگیری نرخ و بیشتر بالقوه قرار گرفتن در معرض به زور گفت: میلر " ... کاهش جستجوهای سیاه و لاتین رانندگان باعث کاهش خطر است که همه چیز به شدت و زور استفاده شده است."

در شهر برکلی تغییرات چگونه ترافیک متوقف می شود در حال انجام ممکن است آینده. برکلی شورای شهرستان در نظر دارد یک پیشنهاد به استفاده غیر مسلح می کند مقامات برای انجام ترافیک متوقف می شود و نه از افسران پلیس. آن را در برنامه برای شورای جولای 14 نشست.

خواندن این گزارش همکاری با یک برکلی هاس کار اقتصاددان در اینجا.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن