لیک ال سینور مرد کشته شده توسط coronavirus پس از حزب هشدار داد دیگران در نهایی Facebook پست

تامی Macias 51 ساله در لیک ال سینور راننده کامیون می دانستم که او در معرض coronavirus چرا که او تا به حال به د

توسط AKHBAREBARTAAAR در 18 تیر 1399

تامی Macias 51 ساله در لیک ال سینور راننده کامیون می دانستم که او در معرض coronavirus چرا که او تا به حال به دیابت است.

او صادقانه به دنبال دستورات بهداشتی را برای جلوگیری از تجمعات به عنوان COVID-19 موارد و مرگ و میر ضرب در سراسر جنوب کالیفرنیا.

"او واقعا خوب در مورد دور ماندن از مردم گفت:" برادر در قانون Gustavo لوپز که در حال حرکت است به ویلدومار از میشن ویجو.

اما مشتاق boater با بسیاری از دوستان شروع به احساس تنهایی لوپز گفت.

  • تامی Macias 51 ساله در لیک ال سینور راننده کامیون به تازگی درگذشت پس از عقد قرارداد COVID-19. اعضای خانواده می گویند او در معرض در یک مهمانی در ماه ژوئن. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از گوستاوو لوپز)

  • یک روز قبل از مرگش در لیک ال سینور ساکن تامی Macias نوشت: این Facebook post. او با آلوده coronavirus پس از حضور در کباب کردن با دوستان است. (حسن نیت ارائه میدهد از گوستاوو لوپز)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • شخصی کامیون از تامی Macias 51 ساله راننده کامیون که درگذشت 21 ژوئن پس از ابتلا به کروناویروس در کباب کردن است که در ویلدومار در سه شنبه 7 ژوئیه سال 2020 است. (عکس توسط تری پيرسون مطبوعات-سازمانی/SCNG)

  • هیلدا مارتینز دارای یک تصویر از پسر تامی Macias 51 ساله راننده کامیون که درگذشت 21 ژوئن پس از عقد قرارداد COVID-19 در ویلدومار در سه شنبه 7 ژوئیه سال 2020 است. اعضای خانواده با او در جهت عقربه های ساعت از سمت چپ عبارتند از: Veronica Lopez, نورما نوریس نظامی, Zaragoza, Gustavo لوپز, Alessandra ساراگوسا و Briley ساراگوسا. (عکس توسط تری پيرسون مطبوعات-سازمانی/SCNG)

و Macias ساخته شده یک اشتباه مهلک — او قبول دعوت به یک کباب پز و مدت کوتاهی پس از آن قرارداد coronavirus لوپز گفت.

"به خاطر حماقت من من و مادر و خواهر و خانواده درمانی در معرض خطر" Macias نوشت: در یک شنبه, ژوئن 20, Facebook پست روز قبل از او درگذشت. "این شده است یک تجربه بسیار دردناک است.

"این هیچ شوخی است. اگر شما مجبور به بیرون رفتن از ماسک و عمل اجتماعی فاصله."

Macias همچنین نوشت: "نمی شود ... (یک) ادم سفیه و احمق مثل من."

لوپز و همسر ورونیکا یکی از دو خواهر از Macias بود که از بین سه فرزند. مادرش هیلدا مارتینز زندگی با لوپز ،

به عنوان جامعه بازگشایی در بهار لوپز گفت: Macias اعتقاد بر این بود که در آن به سرمایه گذاری. به همین دلیل او گفت: Macias تصمیم گرفت برای رفتن به کباب کردن حیاط خلوت در لیک ال سینور منطقه با دوستان در اوایل ماه ژوئن — یک حزب که در آن مهمانان نمی پوشیدن ماسک.

"او از آن پشیمان تقریبا بلافاصله" لوپز گفت.

یک نفر رفت به حزب با وجود تست مثبت برای coronavirus چرا که او نمی باید علائم و فکر نمی کنم او یک تهدید گفت: لوپز با یادآوری آنچه Macias به او گفت. لوپز گفت که کسی که پس از اطلاع او هنوز هم می تواند به گسترش این ویروس با وجود داشتن هیچ علائم او شروع به تماس مهمانان یک یا دو روز بعد نشان می دهد آنها تست شده است.

Macias یک آزمون چهار شنبه, ژوئن 15 و یاد او تا به حال این ویروس سه روز بعد.

صبح روز پنج شنبه ژوئن 21, "او به نام من مادر در قانون گفت: او نمی تواند نفس بکشد." Macias بررسی به بیمارستان لوپز گفت و درگذشت بعد از آن روز.

"همه آن را در زمان یک گذشت از قضاوت در بخشی خود را" برادر خود را در قانون گفت. "است که یک اشتباه او هزینه زندگی خود را."

لوپز گفت: Macias نمی بود که خانواده اش این نام از فرد آلوده در حزب.

اعضای خانواده و دوستان حیرت زده شد توسط Macias' ناگهانی کاهش و مرگ است. Macias' خواهر و مادر آن را گرفت "فوق العاده سخت" لوپز گفت.

"این فقط به طور کامل غیر منتظره" او گفت:.

Gustavo لوپز دختر, دانیل که Macias' خواهر زاده سازمان gofundme کمپین برای جمع آوری پول برای هزینه های مراسم تشییع جنازه. تلاش تا به حال مطرح شده بیش از $19,000 از شنبه, جولای 7. امید است برنامه ریزی شده برای روز جمعه, جولای 10.

کباب تاثیر نیست پایان با Macias.

لوپز گفت: Macias به او گفت 14 نفر قرارداد این ویروس پس از حزب — از جمله یک زن که قرار داده شده بود در بخش مراقبت های ویژه و در حال حاضر دوره نقاهت است.

لوپز گفت که او نمی تواند کمک کند اما احساس می کنم "کمی از خشم" به سمت فرد آلوده که رفت به کباب کردن تماس او را "خودخواه و غیر مسئولانه است."

"تامی نباید وجود داشته اند, یا," او گفت: "این می توانست به راحتی جلوگیری کرد."

در حال حاضر اعضای خانواده و دوستان با خاطرات.

دوست نزدیک Colby Caliva یک همت مقیم گفت: Macias شد بذله گو.

"مهم نیست که چه نوع از خلق و خوی من در او قرار داده به من در خلق و خوی بهتر" Caliva گفت. "او به زندگی از حزب است."

"او درست مثل یک خرس عروسکی" Caliva اضافه شده است. "او می خواهم هر چیزی برای هر کسی است."

و او انجام داد. Caliva که بود نمی دیدم گفت: Macias ساخته شده یک نقطه از پیام کوتاه او را "روز پدر مبارک" را به عنوان او با بررسی به بیمارستان.

Macias به خصوص عاشق قایق و قایقرانی در زادگاه خود را به اسم دریاچه.

پس به افتخار راننده کامیون زندگی Caliva گفت: بیش از 50 رانندگان 18 چرخ کامیون طرح توجیهی کاروان در اطراف دریاچه Elsinore در صبح روز شنبه, جولای 11, "bobtail" سبک — بدون تریلر.

رائول کامپوس, Nuevo ساکن و صاحب کامپوس مواد در منیفی جامعه Romoland پرداخت Macias بیش از گذشته نیم سال یا بیشتر به رانندگی کامیون خود را.

کامپوس گفت که او خواهد شد درایو یکی از این کامیون ها — یک کبود Peterbilt — در اطراف دریاچه به افتخار Macias.

Macias عاشق رانندگی کامیون.

اما کامپوس گفت: "این بود تا یک Peterbilt. اگر آن را یک Peterbilt او نمی خواهم به آن درایو. آن را مانند اگر شما یک فورد پسر و یا یک باشگاه مرد."

کامپوس گفت که او و Macias به حال شناخته شده هر یک از دیگر بیش از 25 سال است.

"او تا به حال بسیاری از دوستان نزدیک" کامپوس گفت. "او فقط یکی از آنها نوع از بچه ها که هر جا که او رفت و او وجود دارد برای ایجاد لبخند می زند. او دوست داشت برای یک زمان خوب است."

اما مرگ او دوستان و خانواده گفت: بر نیاز در coronavirus عصر به یک زمان خوب مسئولانه است.

هر کس باید اقدامات احتیاطی لوپز گفت: با پوشیدن پوشش صورت و نگه داشتن یک فاصله امن از دیگران — نه فقط به این دلیل که رهبران دولت هستند و آنها را به درخواست اما از آنجا که دانشمندان و پزشکان و کارشناسان بهداشت و درمان هستند.

پوشیدن ماسک نباید به عنوان یک بدون هیچ زحمتی اما به عنوان یک "حسن نیت ارائه میدهد رایج نسبت به شخص انسان" لوپز اضافه شده است.

برای Caliva خود را دوست گرفتاری به خانه آورد تهدید COVID-19 شمار است.

"هنگامی که او به من گفت: وای, این واقعی است,'" Caliva گفت. "همه ما باید به این مطلب جدی است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب