USC, شکایت بیش از, بازپرداخت از هزینه های پردیس

لس آنجلس — واصل طرح دعوی در دادگاه در دادگاه فدرال لس آنجلس مدعی است که USC است که بهره مندی از جریان بیماری ه

توسط AKHBAREBARTAAAR در 17 اردیبهشت 1399

لس آنجلس — واصل طرح دعوی در دادگاه در دادگاه فدرال لس آنجلس مدعی است که USC است که بهره مندی از جریان بیماری همه گیر کوروناویروس با امتناع از بازپرداخت بخش استفاده نشده از دانشجويان ترم بهار هزینه.

پیشنهاد کلاس اقدام شکایت جمعه نام USC, دانشجو, آنال, سکس عمومی واتسون به نمایندگی از تمام دانشگاه دانش آموزانی که پرداخت هزینه های بهار ادعا نقض قرارداد برای USC را اعلام کرد, امتناع بازپرداخت pro-دارای بخشهایی از دانشجويان پرداخت و پس از آن دانشگاه شد و مجبور به بستن آن پردیس به دلیل بحران بهداشت عمومی.

USC گفت: آن آگاه بود از طرح دعوی در دادگاه.

"رهبری آن متعهد و اختصاصی دانشکده USC چرخد و بلافاصله به ارائه کیفیت آموزش در فرمت آنلاین هنگامی که کل جهان را تحت تاثیر COVID-19" با توجه به USC بیانیه. "اعضای هیات علمی و کارکنان مشغول به کار خستگی ناپذیر برای ارتباط با دانش آموزان به اطمینان حاصل شود که کار علمی در ادامه مسیر و پیشرفت نسبت به تکمیل یک USC درجه همچنان ادامه دارد. این یک زمان بی سابقه برای تمام مربیان اما با سخت کوشی و دقت ما را حفظ کرده اند ما استانداردهای علمی در طول انتقال به آموزش آنلاین مورد نیاز امن تر در صفحه اصلی سفارشات."

"اولویت ما این است که آموزش و پرورش و رفاه دانش آموزان ما" در این دانشگاه گفت. "ما همچنان به دنبال هدایت مقامات بهداشت عمومی و تصمیم گیری است که در بهترین منافع کل USC جامعه است."

وکیل شاکیان بنیامین Galdston گفت: USC است "امتناع بازپرداخت دانش آموزان شهریه و هزینه ها در طول این بحران نامعقول است."

"USC در یکی از کشور گران ترین دانشگاه های خصوصی با 6 میلیارد دلار اوقاف و خیط و پیت کردن با نزدیک به 20 میلیون دلار در مالیات دهندگان بودجه امداد" Galdston گفت. "داشتن موفق به ارائه آنچه در آن وعده داده شده دانش آموزان USC نمی تواند نگه داشتن پول خود را."

هفته گذشته USC کشيش Charles F. Zukoski گفت: مدرسه نمی خواهد به جزئی بازپرداخت شهریه برای ترم بهار یا تابستان آینده جلسات حتی اگر این پردیس منتقل شده به آموزش آنلاین.

"در حالی که این ترم هر یک از ما پیش بینی ما در ادامه به ارائه با کیفیت بالا آموزش و پرورش اطمینان علمی پیشرفت نسبت به مدرک و ارائه قوی محیط یادگیری" Zukoski گفت: در یک ایمیل به دانشگاه و جامعه است. "آیا مربیان ما خود را در حال حاضر کلاس های حضوری و یا آنلاین آنها را به همان تخصص و عمق دانش و تعهد خود را به تدریس و دانش آموزان همچنان به کسب اعتبار سمت USC درجه است."

Zukoski پیام یک روز پس از دانش آموزان خواستار بازپرداخت هزینه های پردیس در پیشنهاد class-action پرونده های حقوقی علیه دانشگاه کالیفرنیا و دانشگاه ایالتی کالیفرنیا. پرونده های حقوقی استدلال می کنند که این دو سیستم های دانشگاه باید بازگشت میلیون ها دلار به 700,000 دانش آموزان آنها در مجموع خدمت می کنند چرا که آنها دیگر نمی تواند به طور کامل دسترسی به بهداشت و درمان دانشگاه ها و مراکز خدمات دیگر بودجه خود را هزینه های اجباری.

واتسون یک USC دانشجوی کارشناسی ارشد برنامه ریزی شده برای دریافت مدرک کارشناسی ارشد خود را در کار اجتماعی بعدی بهار معتقد او در زمان وام به پرداخت $21,886 در شهریه و هزینه های جاری ترم. طرح دعوی در دادگاه می گوید که او نه با حضور در کلاس های حضوری از مارس 13 و همه از کلاس منتقل شده است آنلاین.

"کلاس های آنلاین شاکی و همسالان خود شده اند ارائه نمی معادل در شخص پردیس تجربه است که شاکی و دیگر USC دانش آموزان انتخاب برای تحصیلات دانشگاهی خود را" با توجه به طرح دعوی در دادگاه است که معتقد است که کلاس های آنلاین هستند "قابل ملاحظه ای با کیفیت پایین تر و عینی به ارزش کمتر از دوره های USC ارائه می دهد که در نظر گرفته شده به صورت آنلاین از آغاز به کار."

طرح دعوی در دادگاه مدعی است که USC است که بهره مندی از بحران کنونی است و درخواست دانش آموزان و خانواده خود را به شانه ناعادلانه بار مالی.

این شکایت به دنبال نامشخص تاکیدی, اعلام عادلانه و امداد و هر موجود دیگر داروهای "ناشی از متهمان غیر قانونی نابرابر و ناعادلانه حفظ و نگهداری از وجوه پرداخت شده توسط کلاس اعضای" Galdston گفت.

Zukoski هفته گذشته گفت که برنامه ریزی شده است در ادامه برای نهایی بازگشت به کلاس با اعلام پیش بینی شده در دو ماه آینده در مورد برنامه ریزی برای ترم پاییز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن