به خاطر سپردن مونروویا را در سال 2010 فوتبال عنوان اولین پیروزی پس از نه راست قهرمانی زیان

یادداشت سردبیر: این چهارمین قسمت در سری دنبال بازگشت در تیم های بزرگ از این منطقه قابل توجهی جشن سالگرد.در مرب

توسط AKHBAREBARTAAAR در 9 تیر 1399

یادداشت سردبیر: این چهارمین قسمت در سری دنبال بازگشت در تیم های بزرگ از این منطقه قابل توجهی جشن سالگرد.

در مربیگری حرفه, زمان بندی همه چیز است. اگر شما نیاز به هر گونه شواهد بیشتری بپرسید Ryan Maddox. خفیف ادب مربی در زمان وقت خود را در پیدا کردن برنامه مناسب که او می خواست به راهنمای. زمانی که مونروویا دبیرستان شغل افتتاح شد تا در سال 2007 او می دانست که آن زمان به پرش.

وجود دارد یک کمی نکته است که هیچ کس نمی دانست در آن زمان است. آن را بالا کار خود را در لیست مورد علاقه.

"من یک فینالیست برای این کار در مستعمره و الماس در مرتع پرورش احشام" مادوکس گفت. "مونروویا سوم انتخاب در لیست من. در پایان تمام شد به خوبی برای همه است."

به مونروویا, کار جذاب در راه های بسیاری. منطقه ناظران همیشه در نظر گرفته مونروویا یک برنامه بود که یکی از جواهرات باارزش در غرب منطقه دره. با فراوانی از ورزشکاران که در شهرستان زندگی می کنند این عامل کلیدی بود و نگه داشتن آنها را به خانه.

"در سال قبل از ورود من (2007) آنها برنده بسیاری از بازی ها اما از دست دادن بازیکنان به دیگر مدارس" مادوکس. "چند بچه ها سمت چپ برای رفتن به منشور بلوط است. بزرگترین عامل در چشم من بود و نگه داشتن بچه های محلی ،

زمانی که Maddox وارد در مونرویا در سال 2008 امید و شور و شوق در مدرسه جامعه مطرح شد به سرعت. Maddox آمد از وست کووینا دبیرستان, جایی که او توسعه داده است شهرت به عنوان یکی از درخشان ترین دفاعی ذهن در این منطقه است.

"رایان معمار است" مونروویا مدیر ورزشی شیدا بل گفت: در مورد Maddox رویکرد به توسعه یک برنامه. "او است که کل برنامه در ذهن دیدار با پدر و مادر و مذاکرات به بچه ها در مورد کالج و او را بسیار عادلانه در به طور آهسته از عواقب و ستایش است. هیچ طرفداری. او صادقانه و عادلانه و محرک بزرگ است."

آن کسانی که ارزش ها و اعتقادات است که نفوذ بلافاصله در مونرویا در دو سال اول تحت Maddox راهنمایی. در سال 2008 Wildcats برنده ریو هندو لیگ و پیشرفته به اواسط دره بخشی نیمه نهایی قبل از از دست دادن به رزمید.

وجود موفقیت های بیشتر در سال 2009 به عنوان Wildcats برنده دیگر عنوان قهرمانی لیگ و یک اجرا در پلی آف. مونروویا را جرم برگزار شد در بررسی یک تنومند سان دیماس دفاعی واحد و از دست 12-7 در کالج مرکبات در اواسط دره بخشی نهایی در رانندگی باد و باران.

"چیزی که در مورد آن دو سال بود که بچه های ما نمی دانم آنچه در آن زمان به نفع خود عنوان" مادوکس گفت. "در زمان ما رو به ما سال سوم بازیکنان می دانستم که آنچه در آن زمان از کار در اتاق وزن به در آماده سازی زمینه کار می کنند."

به عنوان شما می توانید تصور کنید فشار بود شروع به کوه در منطقه که Maddox استقبال تیم خود را در ماه اوت برای آغاز سقوط اردوگاه های آموزشی. منطقه فوتبال ناظران جدولبندیشده مونروویا به عنوان یکی از دو تیم نخبگان در منطقه – دیگر اینکه سنت فرانسیس.

ادبانه Wildcats بازگشت به بالا کارفرمایی در منطقه در ریو هندو لیگ با ارزش ترین بازیکن نیک بونو.

"او فوق العاده با سلاح و اسلحه" مادوکس گفت. "او راسل ویلسون قبل از وجود دارد Russell Wilson. اگر او چند اینچ بلندتر او می شده اند یکی از بالا استخدام بازیکنان در جنوب کالیفرنیا است."

دفاعی واحد به رهبری نخبگان دفاعی lineman, الیس مک کارتی بود که یکی از داغترین کالج, چشم انداز استخدام در جنوب کالیفرنیا.

"(مک کارتی) جوان است برای خود درجه" مادوکس گفت. "شما رقم 245 (پوند) او تنها 15 سال داشت و او بود که در یک 6-4 قاب. او فقط شروع به پر کردن و تبدیل شدن به یک مرد. او حتی احتمالا نزدیک به آنچه که او می تواند در نهایت و این چیز ترسناک."

ضرر و زیان به گلندورا (21-7) و سان دیماس (35-34 OT) چپ مونروویا در 1-2 قبل از محوری منطقه matchup در برابر تپه جنوبی در کووینا منطقه زمینه است. پس از سقوط 17-7 در سه ماهه اول مونروویا به ثمر رساند 21 پاسخ داده نشده امتیاز و شکست Huskies, 28-25. این امر می تواند آغاز یک 11-بازی برنده خط خط.

مونروویا طرفداران نمی باید به عرق کردن هر برنده در ریو هندو لیگ برتر بازی کند. این Wildcats ارسال شده 5-0 ضبط و outscored مخالفان خود 235-17.

"یکی از ویژگی های است که من افتخار می کنم این است که ما هرگز از دست یک بازی لیگ هنگامی که من در مونروویا" مادوکس گفت. "هدف ما این بود که بهتر است هر هفته. یکی از بزرگترین مزایای این بازی این بود که بسیاری از بازیکنان رو به بازی."

مونروویا در نظر گرفته شد یکی از قوی علاقه به نفع اواسط دره بخش قهرمانی که مسابقات آغاز شد. دوم-کشت Wildcats تا به حال کمی مشکل اعزام گلدستون (42-3) و Schurr (21-7) که مجموعه ای بسیار ballyhooed مسابقه برگشت در برابر دفاع از قهرمان سان دیماس.

یکی از عوامل است که Maddox احساس بازی یک تفاوت بزرگ در از دست دادن در سال 2009 آماده سازی قبل از بازی. "من به یاد داشته باشید گفتن این بازیکنان (در سال 2009) در پایان این هفته است که اگر ما راه ما تمرین می کردیم از دست دادن" مادوکس گفت. "بود مورد در سال 2010. بازیکنان ما تا به حال یک سال به هضم ضرر از سال قبل است."

مونروویا تحت سلطه عمل از همان آغاز و با شکست میزبان پرستاران 47-14. این Wildcats کردم این کار انجام می شود امتیاز دهی 20 امتیاز در دوره سوم با گمنام در حال اجرا پشت مسیحی بلانکو تولید خود را بهترین بازی سال, عجله برای 178 متری و چهار touchdowns. سان دیماس کمک نمی کند خود را به علت ارتکاب شش گردش.

"ما در این بازی به پایان رسید" مونروویا مربی Ryan Maddox گفت. "ما در زمان استفاده از گردش و ما عجله بازی در زمان کنترل از نیمه دوم."

نهایی خواهد گودال Wildcats در برابر وهیتیر مسیحی یک مسابقه برگشت از فصل قبل را نیمه نهایی زمانی که مونروویا دقت غالب 35-32. بزرگترین مسئله بود که در آن بازی که قرار بود به بازی می شود.

پس از مونرویا در دانشگاه ورزشگاه شد و در مراحل نهایی آن از منافع آن برای استفاده در دسترس نیست. در نهایت تصمیم بر آن شد که Arcadia دبیرستان خواهد بود این سایت از این بازی است. روایت در این هفته بیشتر به گذشته از زمان حال است.

این بود که 10 بار است که یک مونروویا تیم فوتبال ساخته شده بود یک مقطعی نهایی. در آن قبلی نه تلاش Wildcats آمده بود تا کوتاه. به عنوان شما می توانید تصور کنید, سوال شد که پرسید: اگر این بود که در نهایت رفتن به سال که Wildcats خواهد این کار انجام می شود.

در واقع ورزش های محلی و ویرایشگر فرد Robledo تا به حال لقب Wildcats به "BillyCats" از آنجا که از خود 0-9 رکورد در مسابقات قهرمانی بازی ها, بازی یک مرجع به NFL را Bufallo صورتحساب که از چهار مستقیم سوپر کاسه.

اما دهم شانس بود جذابیت به عنوان Wildcats (12-2) به طور کامل تحت سلطه داشت و برنده یک مقطعی عنوان با 38-8 پیروزی. این Wildcats خط دفاعی رهبری الیس مک کارتی لورنزو Casas, Adrian ولاسکو و جروم قهوه ای تحت سلطه خط از داد و بیداد و مجبور پنج گردش.

گسترده ای از گیرنده جی هندرسون بازیکن بسکتبال که استخدام شد به بازی فوتبال بود, برک آوت بازی هولنج در پنج عبور برای 167 متری و سه touchdowns.

پیروزی از دست داده بود در Maddox که منجر به مونروویا به مقطعی عناوین در سال های 2011 و 2012 قبل از پله پایین به دنبال یک حرفه ای به عنوان یک مدیر. کلمات خود را از 10 سال پیش طنین انداز به عنوان قوی امروز به عنوان آن بود آن شب.

"این یکی برای جامعه" گفت: Maddox. "این یک زمان طولانی. این یکی برای پسران است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب