بازتاب در انزوا

یک روز جدید آغاز شده است; نور خورشید باعث می شود راه خود را به اتاق از طریق یک chink در پرده. Magpies بخوان مهربان ملودی که ایستادگی در غیر معمول سکوت. من باز چشم من اما عجله از تخت به آماده شدن برای کار. نه امروز. امروز من نمی خواهد به صرف یک ساعت انتظار در چراغ های ترافیک را برای رسیدن به مدرسه و یک ساعت دیگر به خانه بازگشت. امروز یک روز عادی نیست مانند کسانی که من تا کنون شناخته شده است.

آن سال 2020 جهان است در قفل پایین به علت یک بیماری همه گیر است و نه داستان. یک ویروس کشنده است که آغاز شده و در ووهان چین و پنهان با رژیم کمونیستی برای هفته ها به سرعت در حال توسعه در همه جا آلوده کردن و کشتن و باعث ترس و وحشت. برخی از مکان ها بیشتر تحت تاثیر قرار از دیگران و متاسفانه در بالای لیست محبوب من در ایتالیا که در آن کسانی که من دوست دارم در حال مبارزه با یک نبرد بی امان در برابر نامرئی دشمن که حملات ریه ها از طریق راه های هوایی و در حال حاضر بسیاری ادعا زندگی می کند.

در حالی که sipping قهوه من از دست رفته در افکار من, من به خارج از طریق پنجره های بزرگ: تمام باغ ها در محله پر شده از گل و پوشش گیاهی انبوه. من همیشه دوست داشتم پاییز در استرالیا به دلیل آن واقعا شبیه بهار در ایتالیا. هر سال شکوفایی طبیعت به ما یادآوری می کند با آن قدرتمند و زیبایی است که زندگی متوقف نمی شود. من خیره به آسمان آبی روشن: حقیقت این است که فراتر از تاریکی وجود دارد این است که همیشه نور است.

Every year the blossoming nature reminds us, with its powerful beauty, that life cannot be stopped. (Image: Laura Cozzolino0)

هر سال شکوفایی طبیعت به ما یادآوری می کند با آن قدرتمند و زیبایی است که زندگی متوقف نمی شود.
(تصویر: لورا Cozzolino)

با وجود آنچه در آن ممکن است به نظر می رسد در سطح جهان است که یک بدن که مکانیزم کاملا متعادل است — از دست دادن و به دست آوردن خوب و بد زیبایی و زشتی یین و یانگ تعلق دارند و دقیقا ارتباط برقرار کردن در آن است.

ما اغلب احساس می کنید که بیش از حد بسیاری از اقدامات ناعادلانه مجازات و ما باید از تبدیل استفاده می شود شاهد انواع بد اعمال. چندین سال پیش من به نقطه ای از احساس نا امیدی دل شکسته و درمانده است. من می توانید ببینید این جهان پر از خاک و فساد و ستم و خشونت است. انسان فاقد دلسوزی نسبت به یکدیگر بودند و به تدریج از بین بردن محیط زیست است. من نمی توانند درک کنند که چرا این اتفاق می افتد و یا چگونه به معکوس جزر و مد, همه ما در حال کشیده شده است. در جستجو برای پاسخ من اتفاق افتاده است برای پیدا کردن یک زاویه متفاوت به همه چیز نگاه یک چشم انداز غیر معمول برای بسیاری از غربی ها اما بسیار رایج در فرهنگ شرقی.

در حال رشد به عنوان یک کاتولیک وقت و زمان دوباره من شنیده بود که همه چیز را برای یک دلیل اتفاق افتاده خدا می دانست که دلیل و داشتن ایمان بود راه حل. حتی اگر من موافقت با این ایده من احساس کردم که چیزی گم شده بود.

Countless acts of kindness are hitting the news and being spread on social media. Neighbours are leaving notes in each other’s letterboxes offering help to those in need. Image: courtesy of Laura Cozzolino

بی شماری اعمال محبت در حال هدف قرار دادن اخبار و در حال گسترش در رسانه های اجتماعی. همسایه در حال ترک یادداشت ها در هر یک از دیگر letterboxes ارائه کمک به کسانی که نیاز دارند. (تصویر: لورا Cozzolino)

مسیحیان بر این باورند در سرنوشت معادل گناه در غرب ادیان از جمله مسیحیت است. با توجه به این ادیان و بد اعمال مختلفی از طریق توبه در حالی که برای بودا مدرسه خوب است که در واقع یک ماده و باید پرداخت شود. این اتفاق می افتد بیش متعدد زندگی یک انسان حساس را از چرخه تناسخ در جسم تازه. ناگهان من می توانید ببینید که چگونه از آن ساخته شده حس. بله وجود دارد یک هواپیما بالاتر اما سرنوشت نیز مشخص karmic روابط و فردی را انتخاب کند. پشت تمام سختی وجود دارد karmic دلایل که یکی همیشه می توانید برای دیدن چیزی است که نیاز به پرداخت می شود که می تواند از زندگی قبلی. شما می توانید تغییر طرح الهی, اما با انتخاب خوب شما می توانید بهبود خود را, ریختن, خوب, و تجمع فضیلت که پاداش است. تمام محیط اطراف مانند یک بودن را از مزایای این فرآیند است.

این دیدگاه که من ساده و کوتاه به من کمک کرد قبول و درک بسیاری از زندگی دردناک حوادث است که من در حال حاضر به عنوان فرصت های یادگیری و آزمون برای خودم بهتر. است که چگونه من شروع به زندگی می کنند با توجه به ارزش های جهانی از فالون دافا یک کشت راه بودا مدرسه بر اساس حقیقت و محبت و تحمل.

رفتن به ظریف حاضر ما در حال رفتن را از طریق من شنیده ام بسیاری از مردم می گویند که جهان است در نهایت داشتن آن انتقام و گرفتن آنچه که ما به سرقت برده است. دیگران معتقد هستند که مادر طبیعت و الهی هستند مجازات انسان برای آن استکبار و سال تکرار اعمال بد. برای برخی که فقط قبول علمی دانش این ملاحظات باور نکردنی, خالص, خرافات, در حالی که دیگران می توانید ببینید که برخی از حقیقت در آنها و تبدیل شدن به خدا برای کمک به. با وجود مردم تفاوت مطمئنا هر کس می تواند ببینید که چگونه مثبت و منفی و خوب و بد در تعامل هستند حق در اینجا قبل از ما چشم ما به ارزیابی مجدد و تجدید نظر در شیوه زندگی ما و همچنین روابط با خودمان و دیگران است.

Despite the situation, many are rediscovering their families, the joy of a home cooked meal in no hurry, as well as the relief of not existing just to ‘produce’. Image: courtesy of Laura Cozzolino

با وجود این وضعیت بسیاری از آنها کشف خانواده خود لذت یک وعده غذایی خانه پخته شده در هیچ عجله و همچنین به عنوان تسکین موجود نیست فقط برای ‘تولید کند.’ (تصویر: لورا Cozzolino)

تمام کسانی که روزانه-روال حرکات است که ما همیشه در زمان داده شده مانند بوسیدن و دست دادن را تبدیل به یک خطر برای سلامتی ما دستیابی به یک معنای کاملا جدید. من تعجب می کنم که اگر مردم در حال رفتن به بازگشت به سنت و رزومه curtsying و رکوع. از یک طرف مردم در حال دور ماندن از هر یک از دیگر از ترس آلوده بودن اما از سوی دیگر جوامع در حال کشف جدید حس همبستگی. بی شماری اعمال محبت در حال هدف قرار دادن اخبار و در حال گسترش در رسانه های اجتماعی. همسایه در حال ترک یادداشت ها در هر یک از دیگر letterboxes ارائه کمک به کسانی که نیاز دارند; قهوه, مواد غذایی و مواد غذایی هستند که برای پرداخت به طوری که کسانی که شغل خود را از دست می توانید پیدا کردن برخی از تسکین; مشتریان در حال حمایت از کسب و کارهای محلی که در حال تلاش برای نگه داشتن شناور با توجه به اقدامات شدید گرفته به سرعت همه گیر.

مردم مجبور به ماندن در داخل و برخی در حال پیدا کردن این خصوص سخت با توجه به شرایط فردی خود را و یا به سادگی ناتوانی خود را برای مقابله با خودشان سزاوارتر است. دیگران در مقابل پیدا کردن امداد و شادی در اینکه شانس برای متوقف کردن و منعکس کردن مجدد با طبیعت انسانی خود و خانواده و شاید با الهی تفکر بخوانید و اختصاص زمان به سرگرمی های خود را. برای این گروه دوم سکون یک سفر درونی یک نعمت و یک فرصت برای جستجوی حقیقت است.

همانطور که تاریخ نشان می دهد در طول قرن ها وجود داشته است, بیماری های همه گیر بلایای طبیعی و سقوط بسیاری از شکوه تمدن, اما ما نسل فعلی استفاده می شود برای سفر در همه جا با هیچ مرز یا محدودیت تجربه هرگز چیزی مشابه است. ناگهان همه از یک کشور بسته و نامرئی و unsurmountable دیوار نگه داشتن مردم از هم جدا. شهرها و ایالات متحده هستند که حکومت نظامی مجازات آن دسته از شهروندان که به جرات رفتن به خارج بدون دلیل معتبر مانند خرید مواد غذایی یا دارو, رفتن به دکتر و یا راه رفتن سگ در اطراف خانه های خود. با وجود این وضعیت بسیاری از آنها کشف خانواده خود لذت یک وعده غذایی خانه پخته شده در هیچ عجله و همچنین به عنوان تسکین موجود نیست و فقط به “تولید کند.”

All of a sudden, countries are closed and invisible, but unsurmountable, walls keep people apart. (Image: Screenshot / YouTube)

ناگهان همه از یک کشور بسته شده و نامرئی و unsurmountable دیوار نگه داشتن مردم از هم جدا. (تصویر: Screenshot / YouTube)

در عین حال, خارج, در حالی که انسان در حال خروج طبیعت است که شکوفایی و رونق. اردک و خوک گوزن و حیوانات وحشی شده اند در تصویر بررسی ترک در شهرستانها و شهرهای کوچک در حالی که ماهی در حال پر کردن در حال حاضر کساني آب در سراسر جهان است. در بالا ما آبی تر از همیشه آسمان فریم این پرتره زیبا.

در این وضعیت حقیقی ما هستند و شاید همه متوجه کدام از ما در حال و چه در آینده به ارمغان خواهد آورد. امید است برای یک تغییر مثبت برای توانایی ما برای استفاده از این وقایع کنونی به عنوان یک درس و یک یادآوری چگونه می توان انسان بیشتر و شاید کشف الهی است. همانطور که من همیشه می گویند ما فقط می توانیم “سوار موج” اما ما گزینه های داده شده و آن است تا ما را به انتخاب خوب برای خودمان و کسانی که در اطراف ما.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما هفتگی ایمیل

تایوان سومین شهر: یک محل عالی برای قهوه

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>