NBA صدای در ادامه به تورم در حمایت از تظاهرات برای جورج فلوید

در میان یک جمعیت هزار نفر ساخت راه خود را به پایین یک خیابان آتلانتا در بعد از ظهر شنبه Jaylen قهوه ای ممکن اس

توسط AKHBAREBARTAAAR در 12 خرداد 1399

در میان یک جمعیت هزار نفر ساخت راه خود را به پایین یک خیابان آتلانتا در بعد از ظهر شنبه Jaylen قهوه ای ممکن است نگاه کردم نسبتا ناشناس در میان نقاب جمعیت در زادگاه خود.

اما سلتیکز به جلو نبود ناشناس یا بی ضرر به عنوان او بسیج معترضان به یادبود اختصاص داده شده به مارتین لوتر کینگ جونیور و کمک به رهبری مارس.

ویدیو اینترنت نشان داد قهوه ای برگزاری یک نشانه است که به عنوان خوانده شده "من نمی توانم نفس بکشم." این احساسات به اشتراک گذاشته شده در اطراف NBA از بازیکنان و مربیان و حتی تیم, اظهارات, به معترضان خشونت پلیس علیه آمریکایی های آفریقایی تبار و اجرای قانون باید برخورد در سراسر کشور است.

مرگ جورج فلوید است و طنین انداز در NBA نه تنها به خاطر فلوید یکی از دوستان سابق NBA بازیکن Stephen Jackson, اما همچنین از آنجا که بسیاری از لیگ های برجسته صداها را به طور مداوم صحبت کردن برای سال علیه خشونت پلیس علیه مردم سیاه و سفید.

بازیکنان لیکرز به خود جلب کرد یک خط روشن در نا امیدی خود را در مورد این موضوع که بسیاری از آنها گفته اند که ریشه در نژادپرستی نهادی. در بعد از ظهر یکشنبه, بسیار, تیم, جمله, LeBron James Anthony Davis, Danny Green, Jared دادلی JaVale McGee, Alex کاروسو و کوین طبخ مشترک همان پست در Instagram and Twitter: "اگر شما نمی شوخ طبعی ما نیست با خانواده."

بازیکنان نیز ارسال شده احساسات شخصی. کایل Kuzma ارسال شده یک عکس از یک معترض زانو قبل از خط پلیس با یک عنوان است که او را "سنگین قلب است."

"ما همه می گویند به عنوان چهره های عمومی ما نیاز به استفاده از سیستم عامل های ما برای کمک به الهام بخش & دادن پیام های مثبت اما من به این سوال به خودم. ... آیا این کافی است؟," او نوشت. "بله, شده است وجود دارد در حال پیشرفت است و ما باید درک کنیم اما به ما گفته شده است که در آن طول می کشد زمان. ما پدر بزرگ و مادر بزرگ آن را گفت. پدربزرگ و مادربزرگ آن را گفت. پدر و مادر آن را گفت. ما آن را می گویند!! به اندازه کافی به اندازه کافی است. ایستاده برای چیزی یا سقوط برای همه چیز."

نا امیدی گذشته توسعه یافته فقط بازیکن صفوف. یکی از قابل توجه ترین اظهارات منتشر شده توسط یک تیم NBA بیش از آخر هفته به عنوان تظاهرات جوشانده بیش در چندین شهرهای ایالات متحده آمد از کلیپرز که منسوب بیانیه ای به مربی Doc Rivers که پدرش گفت: 30 سال پلیس کهنه کار در شیکاگو خواهد بود "صدمه دیده و خشم بی معنی اعمال نژادی و بی عدالتی است که در ادامه به طاعون کشور ما است."

رودخانه ها گفت: او می خواهم نام نامیده شده است و تا به حال خانه اش سوزانده و پرسید: برای درک برای تظاهرات که او به نام "دهه در ساخت."

"اغلب مردم با عجله به قاضی پاسخ به جای این اقدامات است که باعث آن" او در بیانیه ای گفت:. "ما اجازه داده اند بیش از حد بسیاری از فجایع به تصویب بیهوده است. این یک آفریقایی-آمریکایی موضوع است. این است که انسان مسئله است. جامعه ما باید شروع به گرفتن ناراحت کننده با ناراحت کننده گفتگو و انجام کار درست است."

لیکرز منتشر شد یک تیم در بیانیه شنبه شب: "هر کس حق زندگی عاری از ترس و به درمان با عزت و احترام. ما شنیدن درد ما سیاه و سفید جامعه و ما نمی خواهد خاموش ماندن."

یکی از این بیشتر تعجب آور اظهارات آمد از مایکل جردن شارلوت هورنتس صاحب که معروف باقی مانده غیر سیاسی در سراسر بسیاری از کار خود را. به نام او برای مردم به تحت فشار قرار دادن رهبران به تغییر قوانین و یا رای گیری برای چنین تغییر در پاسخ به Floyd مرگ است.

"من عمیقا متاثر واقعا دردناک و ساده عصبانی," او نوشت. "من با کسانی که خواستار از ریشه دوانده نژادپرستی و خشونت نسبت به مردم از رنگ در کشور ما است. ما تا به حال به اندازه کافی."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن