LA Mayor Garcetti خواستار فداکاری مشترک به عنوان coronavirus موج

شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti در دوشنبه 29 ژوئن پیوست یک گروه کر از شهرستان مقامات بهداشت عمومی با موضوع فداک

توسط AKHBAREBARTAAAR در 10 تیر 1399

شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti در دوشنبه 29 ژوئن پیوست یک گروه کر از شهرستان مقامات بهداشت عمومی با موضوع فداکاری مشترک برای مبارزه با افزایش coronavirus گسترش است که تهدید منطقه نظام سلامت است.

"COVID-19 گرفتن کنترل و ما نیاز به کنترل پشت" Garcetti گفت: درخواست مردم برای "انجام بخشی از ما" و "اجازه ندهید تا" به خصوص در دو بعد مهم هفته.

شهردار متوقف کوتاه گفت کاسته محدودیت را دوباره سفت کردن اما دوباره خواست ساکنان برای جلوگیری از جمعیت پوشیدن ماسک در عمومی و جلوگیری از بیرون رفتن اما برای فعالیت های ضروری.

"من نمی خواهم به هر چیزی... اما من هم نمی خواهید مردم را به مرگ," او گفت:.

به حدی که مردم فاصله اجتماعی بعد از دو هفته تفاوت را در مورد اینکه آیا یا نه بیمارستان ها غرق خواهد شد و اینکه آیا در این منطقه می تواند به دست آوردن کنترل بیش از گسترش ویروس Garcetti گفت.

"ما مجبور به بازگشت به زمانی که ما فرض کنیم هر کس در اطراف ما عفونی است," او گفت:.

Garcetti پیام دوشنبه وارد عاقلانه روز برای شهرستان.

دو مشکل نقاط عطف شد و پس از پیشی گرفتن در این شهرستان اعلام کرد که 2,903 جدید موارد تاييد شده بود تنها-بیشترین-تعداد روز از زمان شروع این بیماری همه گیر.

این شهرستان همچنین در صدر 100,000 موارد — انعکاس بیشتری در جامعه گسترش, سوخت, کاهش, اقامت خانه محدودیت هایی که فعال مردم برای بازگشت به کار و عدم اجتماعی فاصله در کسب و کار و در جمعیت های بزرگ, مقامات گفت.

Garcetti دفاع از این شهر را تلاش برای بازگشایی برخی از کسب و کار عمومی جاذبه های. او افزود که رهبران به وزن سلامت عمومی عواقب برابر نیاز مردم به زندگی را.

شش هفت شاخص در حال رفتن در جهت اشتباه — مرگ و میر تنها متریک افزایش است. اما آن است که یک عقب مانده متریک است که همچنین می تواند افزایش بیش از سه تا چهار هفته Garcetti و مقامات شهرستان گفت.

Garcetti گفت: — شهر و شهرستان — نیاز به احضار جمعی نظم و انضباط برای یک ثانیه فشار به ماندن در خانه — بسیار شبیه به این برای اولین بار در ماه مارس زمانی که اقامت در خانه سفارشات به اثر رفت.

مقامات شهرستان اعلام کرد که سواحل را برای چهارم جولای آخر هفته و نمایش آتش بازی ممنوع خواهد شد برای کمک به جلوگیری از گسترش این کوروناویروس. رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom دستور میله تعطیل شود در L. A. شهرستان — یک نقل مکان کرد Garcetti گفت: توافق با.

"ما باید برای مقابله با حقیقت" Garcetti گفت. "COVID-19 هرگز به سمت چپ. آن را هنوز هم به عنوان خطرناک امروز به عنوان روز هنگامی که آن را وارد."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب