معترضان به خیابان ها پنج شنبه شب در لس آنجلس بیش از کشتن جورج فلوید

ده ها تن از مردم جمع شده بودند روز شنبه در مرکز شهر لس آنجلس در طول شب دوم از تظاهرات قتل جورج فلوید یک مرد سی

توسط AKHBAREBARTAAAR در 9 خرداد 1399

ده ها تن از مردم جمع شده بودند روز شنبه در مرکز شهر لس آنجلس در طول شب دوم از تظاهرات قتل جورج فلوید یک مرد سیاه پوست که مرگ در حالی که در بازداشت پلیس در مینیاپولیس در اوایل این هفته را برانگیخته تظاهرات در سراسر کشور است.

بیش از 70 جمع معترضان در مقابل مقر پلیس لس آنجلس در خیابان شروع و در حدود 5 p. m. برخی از kneeled در حالی که دیگران سوء استفاده اسکیت بر روی زمین و یا ایستاده به شعار "سیاه و سفید زندگی می کند مهم است."

در میان آنها بود براندون هممل از Burbank برگزار شد که نشانه آن است که به عنوان خوانده شده "هیچ بی گناه تر و اجتماعی ، 21 سال وجود دارد گفت: باید توجه بیشتری پرداخت به افغانستان. یک افسر پلیس را به "محافظت و خدمت او گفت:" اما آنچه اتفاق افتاده است به فلوید بود و تخطی از آن است.

اعتراض دوم در بسیاری از شب. پلیس لس آنجلس را بلافاصله استقرار پلیس ضد شورش به عنوان آنها در طول یک بزرگتر اعتراض در مرکز شهر در شب چهارشنبه.

"ما نه تاکتیکی هشدار و ما از نزدیک نظارت بر آنچه که در حال رفتن گفت:" افسر تونی Im سخنگوی وزارت.

پس از چند ساعت به معترضان با نشانه هایی در دست چپ ستاد و ادامه داد: راهپیمایی در طول خیابان اصلی.

فلوید مرگ در دوشنبه شب دستگیر شد در یک تماشاچی را تصویری نشان فلوید تخمگذار بر روی زمین و گفتند که او نمی تواند نفس در حالی که یک افسر زانو در گردن او در طول بازداشت. افسر خود را نگه داشته زانو در گردن او برای چند دقیقه پس از فلوید متوقف شد.

قتل موجب تظاهرات در شهرهای سراسر کشور از جمله لس آنجلس که در آن سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات اشغال 101 بزرگراه در مرکز شهر لس آنجلس در شب چهارشنبه.

لس آنجلس کارآگاهان هنوز بررسی پس از یک ضربه ماشین یکی از چند صد نفر از فعالان در مارس چهار شنبه, مجروح شدن او و باعث جستجو برای راننده به پلیس گفت:.

آن روشن نیست چگونه برخورد اتومبیل رخ داده است اما مرد بود چپ مجروح در خیابان پس از این وسیله نقلیه با سرعت دور. پلیس گروهبان. فرانک Preciado گفت: کارآگاهان در حال بررسی.

"به طور معمول این امر می تواند به عنوان یک hit-and-run," او گفت:.

او گفت که پلیس نمی دانم برای مطمئن شوید که یک جنایت رخ داده است با توجه به برخی از هرج و مرج در مرکز شهر بعد از پلیس ضد شورش پراکنده صدها نفر از معترضان.

امدادگران درمان ، Preciado نمی دانم اگر او گرفته شده بود به یک بیمارستان است. اما او دومین مجروح معترض درگیر در این راهپیمایی در مرکز شهر دو روز پس از فلوید را کشتن.

اولین آسیب رخ داده است که معترضان که در نقل مکان به 101 آزادراه درهم با یک جفت California Highway Patrol موبایل. به عنوان یکی از واحدهای سوار را از طریق گروه رزمناو بود احاطه شده بود و پشت آن پنجره شکست با یک اسکیت بورد با توجه به اخبار هلیکوپتر فیلم اعتراض.

یک معترض شروع به پریدن کرد و هنوز نشسته بر روی پشت بام به عنوان وسیله نقلیه سوار کردن او شروع به پریدن کرد و پس از آن به نظر می رسد با شدت بهم زدن سر خود را به زمین.

لس آنجلس آتش نشانی سخنگوی نمی دانم مجروح مرد شرایط سهشنبه ولی گفت به نظر می رسد خوب است.

سوء تفاهم ممکن است باعث برخی از مشت و لگد پرتاب CHP واحد در روز چهارشنبه — چند معترضان در رسانه های اجتماعی و در یک مصاحبه گفت: آنها فکر CHP رزمناو زد مجروح ،

با وجود این بزرگراه برخورد دو پلیس و معترضان توصیف جمعه تظاهرات به عنوان یک بعد از ظهر عمدتا مسالمت آمیز تظاهرات.

همه چیز از زمانی آغاز شد که معترضان در زمان بیش از تقاطع در آلیسو و لس آنجلس خیابان. پس از حدود دو ساعت فرماندهان پلیس لس آنجلس اعلام کرد این تجمع غیر قانونی و فرستاده پلیس ضد شورش است.

جوزف ویلیامز یک سازمان با موضوع زندگی در لس آنجلس گفت: تظاهرات روز شنبه بودند مسالمت آمیز تا زمانی که برخورد با پلیس در تقاطع. او گفت: آزادراه تظاهرات خودجوش و او به نام CHP واحد رانندگی از طریق گروه خود را "بی پروا."

"ما تا به حال یک تعداد از مردمی وجود دارد که اعضای خانواده یا اعضای جامعه و یا عزیزان از افرادی که کشته شده اند توسط پلیس, خشونت," او گفت:.

یک CHP سخنگوی بازگشته است یک درخواست برای نظر.

مقامات پلیس لس آنجلس در یک صدای جیر جیر خواسته معترضان برای رفتن نیست در اتوبان.

"ما از شنیدن خشم خود را & شما درد" گفتند. "ما همیشه تسهیل آزادی بیان. دوره. همه ما از این است که تظاهرات برگزار می شود در امن و حقوقی اسلام ،

Preciado گفت: وجود برخی از گزارش ها از تظاهرات و پرتاب اشیاء در افسران پس از آنها دستور داده شد به ترک تقاطع. اما او گفت که این گروه صلح آمیز بود تا پس از آن.

"فرماندهی کارکنان تعیین که آنها زمان کافی برای ورزش متمم اول قانون اساسی, حقوق," او گفت:. "سپس آنها را اعلام کرد و آن را غیر قانونی مجمع و شروع به پراکندگی سفارش."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب